Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:
στις On 5/9/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Έχουμε φρικάρει όλες ??πολύ στρες 

Πρεπει να πιουμε καφε για να συνελθουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2 Σεπτεμβρίου 2016 at 10:06 ΠΜ, ο/η maria1405 είπε:

Να σου ζησει το μικρουλι σου! Να εισαι καλα κ εσυ κ ο αντρουλης σου να το χαρειτε!!!! Πολυ συγκινητικο το μνμ! Σ ευχαριστουμε πολυ για τη στηριξη!!!!!

 

στις On 2 Σεπτεμβρίου 2016 at 2:42 ΜΜ, ο/η maria1405 είπε:

 

 

Είστε κ οι δυο τρελές!!!! Χα χα χα!!!!!

στις On 2 Σεπτεμβρίου 2016 at 2:24 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου... Εύχομαι σε όλες σας γερά μωράκια... Κ είμαι σίγουρη ότι θα γίνεται οι καλύτερες μανούλες... Όλα αυτά είναι δοκιμασίες από τον θεουλη για να μας δείξει ότι μας προετοιμάζει για την μητρότητα και για να δούμε εμείς τις αντοχές μας 

Να σου ζησει το μωρακι κ με το καλο το δεύτερο . Με συγκινήσες.Εγω σε 6 μερες περιμενω. Ελπίζω να τα κάναμε ολα σωστά αυτο το μηνα. Δεν αντέχετε αυτο το πράγμα με το μέτρημα κ η αναμονή.να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡε κοριτσακια μου γιατι δεν χαλαρωνετε και να απολαυσετε ολο αυτο που παει να γινει? Το παιδι δεν ειναι ιεροτελεστια π.χ εεε αγαπη ελα λιγο εχω γονιμες εεε αγαπη ελα εχω ωορρηξια εε αγαπη να φτιαξουμε κουλουρακια!! Χαχαχαχαχα κτλ κτλ. Απολαυστε τις στιγμες με τον συντροφο σας και θα ερθει σε ολες μας! Καντε ερωτα σεξ οταν εσειςς γουσταρετε οταν εσεις θελετε και οχι οταν τα τεστ λενε  εχεις ωορρηξια. Καθε μηνα εχουμε πιθανοτητες συλληψης 25% και υγιει ζευγαρια κανουν και 6 μηνες και χρονο για να αποκτησουν παιδι ! Πχ θα σας πω την ιστορια μου ξερετε οτι εχω δυο παιδια. Τοτε ημουν 18 ετων δεν προσπαθουσα ουτε ηθελα παιδι.. Με τον πρωην αντρα μου μια φορα καναμε τσουπ πιανω το πρωτο μου παιδι! Μολις γεννησα τσουπ το δευτερο  τοσο απλα και τοσο ευκολα... Οπως το ακουτε μια φορα... Τωρα ομως προσπαθω 13 μηνες ειναι οργανωμενο θελω παιδι προσπαθω για παιδι κι ομως δεν ερχεται.. Οποτε λοιπον κατι συμβαινει η απο μεριας μου η απο μεριας του αντρα μου! Τωρα θα δειξει..ολα ειναι πιθανα ομως οτι και να συμβαινει παιδι θα κανουμε και εμεις και εσεις και ολες μην ανχωνεστε!!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

ΒΡε κοριτσακια μου γιατι δεν χαλαρωνετε και να απολαυσετε ολο αυτο που παει να γινει? Το παιδι δεν ειναι ιεροτελεστια π.χ εεε αγαπη ελα λιγο εχω γονιμες εεε αγαπη ελα εχω ωορρηξια εε αγαπη να φτιαξουμε κουλουρακια!! Χαχαχαχαχα κτλ κτλ. Απολαυστε τις στιγμες με τον συντροφο σας και θα ερθει σε ολες μας! Καντε ερωτα σεξ οταν εσειςς γουσταρετε οταν εσεις θελετε και οχι οταν τα τεστ λενε  εχεις ωορρηξια. Καθε μηνα εχουμε πιθανοτητες συλληψης 25% και υγιει ζευγαρια κανουν και 6 μηνες και χρονο για να αποκτησουν παιδι ! Πχ θα σας πω την ιστορια μου ξερετε οτι εχω δυο παιδια. Τοτε ημουν 18 ετων δεν προσπαθουσα ουτε ηθελα παιδι.. Με τον πρωην αντρα μου μια φορα καναμε τσουπ πιανω το πρωτο μου παιδι! Μολις γεννησα τσουπ το δευτερο  τοσο απλα και τοσο ευκολα... Οπως το ακουτε μια φορα... Τωρα ομως προσπαθω 13 μηνες ειναι οργανωμενο θελω παιδι προσπαθω για παιδι κι ομως δεν ερχεται.. Οποτε λοιπον κατι συμβαινει η απο μεριας μου η απο μεριας του αντρα μου! Τωρα θα δειξει..ολα ειναι πιθανα ομως οτι και να συμβαινει παιδι θα κανουμε και εμεις και εσεις και ολες μην ανχωνεστε!!!! ???????

Θα συμφωνήσω απολυτα μαζι σου κοριτσακι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Μα γιατί κάθε φορά που πάω να στείλω μου βγάζει ως απάντηση.... κ δεν μπορώ να το βγάλω.  

Εγώ κορίτσια είμαι πολλά χρόνια με τον άντρα μου και δεν μου είχε έρθει εύκολα το μωρό δλδ στα τόσα χρόνια είχαμε αρκετές ελεύθερες επαφές.... είχα πολλά θέματα υγείας! Καί τώρα ελπίζω μην γίνει πάλι έτσι! Τέλος πάντων σήμερα έχω έντονα συμπτώματα..... στομάχι πίεση νεύρα κούραση........

.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Άνθη μου εσύ κ αν αξίζεις σύντομα να γίνεις μανούλα ??? ευχαριστώ, γενικά έχουμε εδώ κοπέλες που παλεύουν κ δεν έχουν εύκολη ιστορία! Όλες μας μακάρι να μείνουμε έγκυες κ να τα λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:
στις On 5/9/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Άνθη μου εσύ κ αν αξίζεις σύντομα να γίνεις μανούλα ??? ευχαριστώ, γενικά έχουμε εδώ κοπέλες που παλεύουν κ δεν έχουν εύκολη ιστορία! Όλες μας μακάρι να μείνουμε έγκυες κ να τα λέμε 

Η ΕΛΕΝΗ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:
στις On 5/9/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Άνθη μου εσύ κ αν αξίζεις σύντομα να γίνεις μανούλα ??? ευχαριστώ, γενικά έχουμε εδώ κοπέλες που παλεύουν κ δεν έχουν εύκολη ιστορία! Όλες μας μακάρι να μείνουμε έγκυες κ να τα λέμε 

Ολες θα μεινουμε κοριτσι μου 

ΟΛΕΣ 

θα δεις . . ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Το είδα σχολίσα στο άλο ποστ χαχα θετικοτατο! Που είσαι Ελένη??????????

Θα χει λιποθυμήσει τωρα χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Θα χει λιποθυμήσει τωρα χαχαχαχαχα 

Χαχαχαχαχα πλάκα πλάκα είναι σοκ! Ελένη μπες κορίτσι να τα πούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρηκααα!!! Κοριτσαρα μου τελικα το πρωτο θετικο τεστ ηταν δικο σου και οχι δικο μου!!! Ποσο χαρηκα αντε να περνουμε ολες σειρα!!! Η αληθεια ειναι οτι συγκινηθηκα παρα πολυ ευχομαι μια τελειομηνη ομορφη εγκυμοσυνη και οτι επιθυμεις!!!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω!!μια γράφω εδω μια γράφω εκει χαμένα τα εχω!πρασινοματα μου τωρα θα πάρετε μια μια σειρά θα δεις!!!ειμαι γουρλου εγω!!οτι έπαθα σοκ έπαθα.η πρωτη μου αντίδραση ηταν να σας στείλω φωτό και μετα που ηρθε η θεία μου ημουν στα χαμένα δεν μπορούσα να το συνειδητοποιήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Σε λίγο θα αφήσουμε αυτό το θέμα και πρέπει αλλού να γράφουμε ?

Ελένη πως ήταν η νύχτα ? Είδες που τελικά τα τεστ δείχνουν κ πιο νωρίς ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Το βρηκααα!!! Κοριτσαρα μου τελικα το πρωτο θετικο τεστ ηταν δικο σου και οχι δικο μου!!! Ποσο χαρηκα αντε να περνουμε ολες σειρα!!! Η αληθεια ειναι οτι συγκινηθηκα παρα πολυ ευχομαι μια τελειομηνη ομορφη εγκυμοσυνη και οτι επιθυμεις!!!!! ?????????

Με το καλοοοοοοοο. Συγχαρητηρια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια που είστε γιατί χαθηκαμε;σήμερα την περιμένω?

Αντε κοριτσι μου κ συ...

Να μην ερθει ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Δεν ξέρω δεν ενθουσιαζομαι

Έχεις σταθερό κύκλο;; θα κάνεις αμεσα τεστ η' θα αφήσεις να περάσουν μερικές μέρες ακομη;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...