Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πόσο δίκιο έχεις κορίτσι μου. Σιγα μην καθόμασταν στο φορουμ τόσο.  Το καλό είναι ότι έχουμε κ λίγη όμορφη αγωνία κ μια για την αλλη τα συζητάμε....... μια από μας σήμερα έχεί να κάνει χοριακη μακάρι να έχει καλά αποτελέσματα 

Για μένα 5 μέρες έμειναν ουφφφ

Εμένα 7 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Μωρε πώς να το δούμε  ψυχραιμα; Ειναι αυτο που θελουμε πιο πολυ απ`ο,τιδηποτε αλλο στη ζωη μας! Ειναι μεγαλο απο μονο του!! Λιιιγο αγχωδης να εισαι και σα χαρακτηρας...τσουπ! Παρε αγχος να εχεις και αποθεμα! Θα σκασω ρε κοριτσια! Θελω ενα μωρακιιιιιιιιι! Μήπως ακουγομαι λιγο τρελη;;;; Μπααααα.....!!!!!!

Πόσο χαίρομαι τις κοπέλες που θέλουν τόσο πολύ ένα μωρό ,γίνονται θαυμάσιες μητέρες! Εχθές διάβαζα κάποιες είχαν πάρει το χάπι της επόμενης μέρας κ τελικά το μωράκι γεννήθηκε!!!! Και σκέφτομαι κριμά κάποιες άλλες κοπέλες , όπως μερικές που έχουμε εδώ να παλεύουν χρόνια!!!!!!!!!!!!!! Αδικία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Εμένα 7 μερες

Ναι κορίτσι μου. Τι θα κάνεις? Εγώ ίσως να μην κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πάντως το στήθος μου τπτ καμία αλλαγή , γενικά κ στην περιοδο δεν πονάει . Μόνο ακμή χθες έβγαλα κλασικά ?

Γλυκιά μου Αθηνα..Αυτο που μου τη σπάει περισσότερο σε όλη αυτή τη φάση είναι ότι ΔΙΑΡΚΏΣ παρουσιάζονται νέα συμπτώματα....... Συμπτώματα τα οποία ποτέ μα ποτέ δε μας έχουν ξαναπαρουσιαστει..... Τι και αν έχουμε περιοδο από τα 13, είμαστε 33 και ολα πάντοτε κυλουσαν ομαλα;;;;  Δε γινοταν και τωρα να διατηρθει αυτη η νορμαλ και οικεια κατασταση;;;;; οοοχι πρεπει να συμβούν του κοσμου οι αλλαγες ακριβώς μέσα σε αυτό το διαστημα που γίνεται η προσπάθεια για σύλληψη... Για να εντείνεται το άγχος μας.... Να υπαρχει ενα ενδιαφερον βρε παιδι μου......Μην τυχόν και πλήξουμε καθόλου!!! (πφφφφ..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κ από εμενα ?ψήνομαι κ εγώ για ένα τεστάκι αλλά κρατιέμαι με νύχια κ με δόντια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Ναι κορίτσι μου. Τι θα κάνεις? Εγώ ίσως να μην κάνω τεστ 

Θα περιμενω μέχρι την καθυστέρηση που ελπίζω να εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πάντως το στήθος μου τπτ καμία αλλαγή , γενικά κ στην περιοδο δεν πονάει . Μόνο ακμή χθες έβγαλα κλασικά ?

 

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πάντως το στήθος μου τπτ καμία αλλαγή , γενικά κ στην περιοδο δεν πονάει . Μόνο ακμή χθες έβγαλα κλασικά ?

Καλά δεν το ξέρεις;;; Όσο θα προσπαθούμε για συλληψη τόσο θα εμφανίζονται καινούρια συμπτώματα περιόδου για να νομίζουμε ότι ειναι εγκυμοσύνη.. Έτσι για να σπάει η μονοτονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Anything τι έγινε τελικά;πηγές για χοριακη; 

Καλά το τ9 σου βγαζει διάφορα ε?? Χαχα και προσπαθούσα να καταλάβω ποια κοπέλα λέγεται έτσι.... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!κ ποσο δικιο εχετε!!ειπαμε κ μεις απο τον προηγουμενο σεπτεμβριο να ξεκινησουμε   κ εκει που το πηραμε αποφαση μονο που δεν εξαφανιστηκε η περιοδος!!! ολα τα προηγουμενα χρονια ολα ηταν ρολοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα!κ απο συμπτωματα??αλλο τιποτα!!αφου στο τελος γελαω με τον εαυτο μου! 

οταν περιμενεις κατι τοσο πολυ το μυαλο δημιουργει πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η polu είπε:

αα!κ απο συμπτωματα??αλλο τιποτα!!αφου στο τελος γελαω με τον εαυτο μου! 

οταν περιμενεις κατι τοσο πολυ το μυαλο δημιουργει πολλα!

Έτσι ακριβώς κ εγω γεμίζω συμπτωματα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πόσο χαίρομαι τις κοπέλες που θέλουν τόσο πολύ ένα μωρό ,γίνονται θαυμάσιες μητέρες! Εχθές διάβαζα κάποιες είχαν πάρει το χάπι της επόμενης μέρας κ τελικά το μωράκι γεννήθηκε!!!! Και σκέφτομαι κριμά κάποιες άλλες κοπέλες , όπως μερικές που έχουμε εδώ να παλεύουν χρόνια!!!!!!!!!!!!!! Αδικία

Αδικία δε θα πει τίποτα..... άλλες να κλαίνε, να χτυπιούνται, να γίνονται κομμάτια κάθε μηνα και πάλι να αργεί..... Και άλλες χωρίς καμία προσπάθεια, χωρίς καν να το έχουν πολυσκεφτει ...τσουπ μένουν εγκυες!!!!! Είναι να τρελαίνεσαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Αδικία δε θα πει τίποτα..... άλλες να κλαίνε, να χτυπιούνται, να γίνονται κομμάτια κάθε μηνα και πάλι να αργεί..... Και άλλες χωρίς καμία προσπάθεια, χωρίς καν να το έχουν πολυσκεφτει ...τσουπ μένουν εγκυες!!!!! Είναι να τρελαίνεσαι!!!!!

Ναι ετσι συμφωνώ. Τι να πω λίγες μερες μείνανε ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Πόσο δίκιο έχεις κορίτσι μου. Σιγα μην καθόμασταν στο φορουμ τόσο.  Το καλό είναι ότι έχουμε κ λίγη όμορφη αγωνία κ μια για την αλλη τα συζητάμε....... μια από μας σήμερα έχεί να κάνει χοριακη μακάρι να έχει καλά αποτελέσματα 

Για μένα 5 μέρες έμειναν ουφφφ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΑΠΌΓΕΥΜΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟ ---------

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλά το τ9 σου βγαζει διάφορα ε?? Χαχα και προσπαθούσα να καταλάβω ποια κοπέλα λέγεται έτσι.... Χαχαχα 

Χαχαχαχαχα εγω ειμαι αυτηηηηη

Καινουριο ονομα ....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Έτσι ακριβώς κ εγω γεμίζω συμπτωματα

 

Άσε κ τα διαβάζω μετα αφού τα έχω στειλει

στις πριν 32 λεπτά, ο/η polu είπε:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η θανασης μου είπε:

Εγώ που περιμένω σε 3 ημέρες αν πάω σήμερα θα δείξει;

Αν ειναι να σου ερθει σε 3-4 μερες...Θα δείξει 100%. Αν είναι να σου έρθει σε καμία βδομάδα δε θα δείξει....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Εγώ που περιμένω σε 3 ημέρες αν πάω σήμερα θα δείξει;

Αναλογως ποτε εγινε η σύλληψη. 

Μετα απο 10 μερες δειχνει.

Μη βιαζεσαι.για σίγουρα περιμενε 1 μερα καθυστερηση. Εκει θα δειξει σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή το εχω ψάξει αρκετά να ξέρετε ότι η χοριακη δείχνει πανω κατω 12 μερες μετα την σύλληψη  δηλ περίπου 10 μερες μετα την εμφύτευση και κατα συνεπεια 4 μερες πριν την περιοδο. Εκεί είναι το σημείο που η χοριακη γοναδοτροπινη αρχίζει να ανιχνεύεται πρώτα στο αίμα.. Και έπειτα από μερικές μέρες στα ούρα.... Για αυτο είμαι πολύ δύσπιστη με τα τεστ ουρων που λενε οτι ανιχνευουν προωρα. Γιατί έχω ρωτήσει 2 γυναικολόγος και δυο μικροβιολόγος...  Φυσικα θα γινεται και αυτο αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι το συνηθες.....Γενικα παντως αν έχετε τσεκάρει σωστά τη μέρα της ωορρηξίας όλα είναι μετρημένα κουκιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...