Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση και αρνητικο τεστ


Μαγκι30

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα ....πραγματικα θα ηθελα την βοηθεια σας!εχω εναν αστατο κυκλο που μπορω να φτασω και τις 38 μερες.περιμενα περιοδο 29/07...και μεχρι σημερα δεν εχει ερθει.συνολικα 17 μερες καθυστερηση.την τελευταια εβδομαδα εχω δεκατα και πρησμενο στηθος,πονους περιοδου...και 2 αρνητικα τεστ.θα παω την πεμπτη στον γυναικολογο μου και φοβαμαι μηπως εχω κατι.πιθανον κυστη.γιατι μωρακι δεν νομιζω.εχει τυχει σε καποια κατι παρομοιο;;;ευχαριστω εκ των προτερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε καλή μου αύριο μια χοριακή να ησυχάσεις. Τουλάχιστον να σταματήσει να πηγαίνει το κακό στο μυαλό σου. Μπορεί και να είσαι έγκυος και τσάμπα στενοχωριέσαι. Περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κοριτσια καλησπερα ....πραγματικα θα ηθελα την βοηθεια σας!εχω εναν αστατο κυκλο που μπορω να φτασω και τις 38 μερες.περιμενα περιοδο 29/07...και μεχρι σημερα δεν εχει ερθει.συνολικα 17 μερες καθυστερηση.την τελευταια εβδομαδα εχω δεκατα και πρησμενο στηθος,πονους περιοδου...και 2 αρνητικα τεστ.θα παω την πεμπτη στον γυναικολογο μου και φοβαμαι μηπως εχω κατι.πιθανον κυστη.γιατι μωρακι δεν νομιζω.εχει τυχει σε καποια κατι παρομοιο;;;ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλησπέρα κοπέλα μου,  κοιταξε τον θυρεοειδή σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις.....σημερα θα παω στο γυναικολογο μου!εχω αγχωθει γιατι τα δεκατα συνεχιζουν,μαζι με σιελορροια.χοριακη δεν εκανα γιατι με τα τεστ απογοητευτηκα και ειπα να παω κατευθειαν για υπερηχο μηπως ειναι καποια κυστη!οσο για τον θυρεοειδη μου τον εχω κοιταξει και δεν εχω!

 

Υγ: οι θηλες μου δεν αγγιζονται....και εχουν πρηστει!τι να πω πραγματικα δεν ξερω.αν δεν ειμαι εγκυος.τι μπορει να εχω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να πήγαν ολα καλα. Και να μην αγχώνεσαι .Να μην πήγαινει κατευθείαν το μυαλό σου στο κακό. 

Η σποράκι ή ισως κρυωσες και άργησε να έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...