Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στομαχόπονος


Recommended Posts

Κορίτσια βοηθήστε με!

Είμαι εγκυούλα 7 έβδομάδων.Είχα γενικά ευαισθησία με το στομάχι.Αλλά εδω και 10 μέρες  με έχει τρελάνει!!Με ξυπνά μέσα στην νύχτα..Κάθε τρείς ώρες πεινάω..Ο γιατρός μου έδωσε Μaalox αλλά δουλειά δεν βλέπω να κάνει!!Θα βάλω κιλά μόνο εξαιτίας του στομαχιού μου εαν συνεχίσω να τρώω συνέχεια..!Τι να κάνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννέτα Γ είπε:

Κορίτσια βοηθήστε με!

Είμαι εγκυούλα 7 έβδομάδων.Είχα γενικά ευαισθησία με το στομάχι.Αλλά εδω και 10 μέρες  με έχει τρελάνει!!Με ξυπνά μέσα στην νύχτα..Κάθε τρείς ώρες πεινάω..Ο γιατρός μου έδωσε Μaalox αλλά δουλειά δεν βλέπω να κάνει!!Θα βάλω κιλά μόνο εξαιτίας του στομαχιού μου εαν συνεχίσω να τρώω συνέχεια..!Τι να κάνω???

Γειά σου!!! 

Χαχαχαχαχα συγνώμη που γελάω αλλά σε καταλαβαίνω τόσο πολύ...να φανταστώ σήκωνεσαι τα βράδια πας τουαλέτα μετά ξαπλωνεις κ δεν μπορείς να ξανακοιμηθεις γτ σε τρυπάει το στομάχι σου....κ μόλις φας τσουπ κοιμάσαι σαν πουλάκι..

Αυτό δεν είναι στομαχοπονος αλλά πείνα κ εγώ ετρωγα ετρωγα κ δεν σταματούσα μέχρι που ξεκίνησαν οι εμετοι κ μειώθηκε πάρα πολύ αυτό..

Μια φίλη μου πρότεινε φρούτα,οπότε πείναω ειδικά τα βράδια φρούτα..κ λογικά θα μπορείς να φας κ σαλάτα. Εγώ πάντως γεμισα φρούτα το ψυγείο!! πραγματικά πήρα αρκετά κιλά για πρώτο τρίμηνο κ θα τρέχω να μαζέψω τα ασυμμαζευτα..  5 κιλά δεν είναι κ λίγα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...