Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Στην τελευταία εξωσωματική πήρα το θετικό που περίμενα αλλά η κύηση εξελίχθηκε σε παλίνδρομη.Ο σωματικός και ο ψυχολογικός πόνος πολύ μεγάλος.Πήρα την απόφαση να κάνω άλλη μία προσπάθεια (6η) τον Σεπτέμβριο με άλλο γιατρό αυτή τη φορά.Είναι δύσκολη η κατάσταση γι΄αυτό ζητάω τη βοήθειά σας.Αν κάποια κοπέλα έχει GONAL ή MENOPUR θα μας βοηθούσε πάρα πολύ...

Σας ευχαριστώ...Να είστε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τα φάρμακα αλλά μπορώ να σου πω ότι σε νιώθω...Εγώ είχα την τύχη -ατυχία στην πρώτη προσπάθεια να πάρω το θετικό το οποίο κατέληξε σε ένα εξωμητριο και ένα ενδομητριο το οποίο παλλινδρομησε...άλλες 2 προσπάθειες μετά αποτυχημένες...μαζεύω τσ κομμάτια μου για να προσπαθήσω ξανά το φθινόπωρο...σε νιώθω,σε καταλαβαίνω....να ξέρεις πως δεν είσαι μόνη στον αγώνα αυτό αλλά υπάρχουν και άλλες στην ίδια ακριβώς κατάσταση...κουράγιο και ο θεός είναι βοηθός για όλες εμάς που αγωνιζόμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι η επόμενη προσπάθειά σου να είναι η τελευταία.Να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου...Να μην περάσεις άλλο πόνο γιατί το έχω μάθει πια πάρα πολύ καλά πόσο δύσκολο είναι μετά από 5 εξωσωματικές που έχω κάνει...Να είσαι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο εύχομαι και σε σένα!!!Αυτή η προσπάθεια σου να είναι και η τυχερή!!!ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις...κουράγιο, καλή δύναμη και ο θεός να είναι κοντά σου! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω φάρμακα αλλά ήθελα να σου ευχηθώ καλή επιτυχία να είναι και η τυχερή σου προσπάθεια. Εγώ έχω κάνει 10 εξωσωματικές, τις 6 με φάρμακα τις υπόλοιπες με φυσικό αλλά ακόμα είμαι στο μηδέν. Μη σταματάς να ελπίζεις όλες θα γίνουμε μανούλες!! Θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ mariam83.Δεν σταματάω να ελπίζω αλλά όταν το μεγάλο πρόβλημα είναι το οικονομικό δεν έχεις και πολλά περιθώρια...!!!Σου εύχομαι στην επόμενη προσπάθειά σου να πάνε όλα καλά και να γίνει το όνειρό σου πραγματικότητα...Κάπου θα υπάρχει κάτι καλό και για εμάς που προσπαθούμε τόσο πολύ...!!!!Να είσαι καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...