Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???


elena90

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΔΩ Κ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΥΓΡΑ ΚΑΦΕ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ..ΔΝ ΜΕ ΚΟΒΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ Μ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟ ΑΓΧΟΥΣ Ή ΝΑ ΕΧΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι μου μήπως είσαι;; Τα τεστ κάνουν λάθη ν ξέρεις.. Δεν πονάς κιόλας....εγώ θ σου πρότεινα αν δεν έρθει κ αύριο να πας να κάνεις μια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Βρε κορίτσι μου μήπως είσαι;; Τα τεστ κάνουν λάθη ν ξέρεις.. Δεν πονάς κιόλας....εγώ θ σου πρότεινα αν δεν έρθει κ αύριο να πας να κάνεις μια χοριακη. 

Λεω να κανω υπομονη κανα δυο μερες ακομα κ να παω να κανω μια χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά εγώ αν δεν ερχόταν κ αύριο θα πήγαινα για χοριακη την Τετάρτη.. Αλλά αν θέλεις να κάνεις κι άλλο υπομονή εσύ ξέρεις..Ποια μάρκα τεστ έκανες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Βασικά εγώ αν δεν ερχόταν κ αύριο θα πήγαινα για χοριακη την Τετάρτη.. Αλλά αν θέλεις να κάνεις κι άλλο υπομονή εσύ ξέρεις..Ποια μάρκα τεστ έκανες ?

Illia test λεγεται.αυτο μ εδωσαν πρωτη φορα το ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ούτε εγω το.ξερω...κοίτα από όσο ξέρω το πιο αξιόπιστο τεστ είναι το clear blue.. Αν δεν θες να πας για χοριακη...αν κ είναι σίγουρα η πιο αξιόπιστη!! Σου εύχομαι πάντως να είσαι κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ναι ούτε εγω το.ξερω...κοίτα από όσο ξέρω το πιο αξιόπιστο τεστ είναι το clear blue.. Αν δεν θες να πας για χοριακη...αν κ είναι σίγουρα η πιο αξιόπιστη!! Σου εύχομαι πάντως να είσαι κορίτσι μου!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ αν κ δν νομιζω.απλα θα εχω καποια ανωμαλια λογω αγχους.αχ αυτο το αγχος μου με εχει καταστρεψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σηγνωμη...(ασχετο)και πολυ επιγωνννν...(θα τα πω λιγο χημαα σηγχωρεστεμε)καναμε ερωτα πριν 3ης μερες (γονιμες μερες 9.10.11.12.)καναμε 9 και 11 του μηνος ερωτα..και τελειωσε μεσα μου αρκετες φορες...υπαρχη περιπτωση εγκυμοσηνης???

ευχαριστω πολυυυ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena90οποίο και αν είναι το αποτέλεσμα να μην το βάλεις κάτω!!σίγουρα υπάρχει άγχος λογικό είναι απλά κοίτα κάθε φορά που το σκέφτεσαι μα το βγάζεις γρήγορα από το μυαλό σου...τώρα το άγχος προκαλεί καθυστέρηση της ωορρηξιας να ξέρεις. Αν γνωρίζεις ποτέ έκανες μετα οι μέρες είναι στάνταρ..μπορεί να έχει επηρεαστεί από τ μπάνια στην θάλασσα αν έχεις κάνει...όπως κ να χει προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη κκνς μην το βάλεις κάτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Yotakiκανένας δεν είναι θεός να ξέρει αν είσαι.. Από τόσο νωρίς είναι αδύνατον να σου πει κάποια..Ναι υπάρχουν πιθανότητες αφού κάνατε σε γονιμες  αλλά η απάντηση θα δοθεί σε δύο εβδομάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Yotaki είπε:

@Tweemaδιλαδι???οταν λες 2 βδομαδες???εννοεις αμα αδιαθετησω?η αν θα εχω καθυστερηση?

Κ τα δύο..αν δεν αδιαθετησεις σημαίνει ότι έχεις καθυστέρηση.. ?πάντως να σου πω την άποψή μου;;μην το σκέφτεσαι τόσο νωρίς τώρα ήρθατε σε επαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Yotaki είπε:

@Tweemaαχχαχα λεςς εεε??? ❤

Ε ναι βρε κορίτσι μου..αποκτάς πολύ άγχος έτσι..άστο χαλάρωσε κ αν είναι να έρθει τώρα θα έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Yotaki είπε:

@Tweema ααααχχχχχ σε ευχαριστω πολυ!!!εχεις μεγαλο δικιο!!!!!!

Τι με ευχαριστεις κορίτσι μου δεν έκανα κάτι..για καλό στα λέω για να μην αγχώνεσαι κ να μην στεναχωριεσαι!! Σου εύχομαι να έχεις καθυστέρηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι λιγο φοβησμενη...ο λογος??αυριο το πρωι θα παω να κανω β χοριακη...και δεν μου εχουν παρει ποτε στην ζωη μου ος τωρα αιμα :/ δεν τα παω καλα με τις βελονες...πφφφ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...