Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ???


happy r

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 28 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ..ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ 37...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 27 ΜΑΙΟΥ...ΣΤΙΣ 4 ΙΟΥΛΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ??ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ site ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΛΟΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ??  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα happy r. Νομίζω ότι υπάρχει σαν περίπτωση αυτο που λες... Δηλαδη εφοσον εχεις ασταθη κυκλο να έκανες πολύ αργά ωορρηξία, να συνελαβες για παράδειγμα πριν  5-6 μερες και να μην έχει ανέβει ακόμη τόσο η τιμη της χοριακης ωστε να είναι ανιχνευσιμη.. Για αυτό λένε ότι όταν δεν έχουμε σταθερή περιοδο πρέπει  να περιμένουμε να ολοκληρωθεί ο πιο μεγάλος κύκλος μας πριν κάνουμε το τεστ. Οποτε καλα εκανες και περιμενες 39 μέρες αφου ο κύκλος σου είναι maximum 37..Εγω στη θεση σου θα έκανα άλλη μια χοριακη με 6-7 μερες διαφορα απο την πρωτη και μετα θα εκανα και μια επισκεψη στο γυναικολόγο μου.. Μακάρι να εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η happy r είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 28 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ..ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ 37...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 27 ΜΑΙΟΥ...ΣΤΙΣ 4 ΙΟΥΛΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ??ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ site ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΛΟΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ??  

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Gelie...Τι να πω μακαρια να ειμαι εγκυος αυτη την φορα γιατι ολο αυτο με εχει στεναχωρησει αρκετα...Θελω πολυ πολυ ενα μωρακι..Σε ευχαριστω για την απαντηση σου...Μου κανει καλο να μπορω να μιλαω για αυτο το θεμα χωρις να φανομαι υπερβολικη και υπερβολικα αγχωδης...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριέσαι και μη νιώθεις άσχημα για τίποτα... Όλα τα κορίτσια εδώ στην ίδια φαση είμαστε... ο,τι σκεφτεσαι να το μοιραζεσαι μαζι μας...Αν σου πω τι άγχος εχω απο το πρωί, θα απορησεις.. Εμενα η περίοδος μου είναι πολύ σταθερη και κάθε μηνα 4 μερες πριν αδιαθετησω εχω "προειδοποιητικα σημαδια"... μερικες κηλιδες την ημερα μονο στο χαρτι και πονους στο στηθος, στην κοιλια κλπ. Επειτα μου ερχεται κανονικα!! Σημερα ειναι η πρωτη φορα που 2 μερες πριν, δεν εχω κανενα σημαδι οτι θα μου ερθει. Όπως καταλαβαίνεις κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα πάλι.... Οχι γιατι νιωθω κατι περιεργο αλλα γιατι δε νιωθω τιποτα απο τα συνηθισμένα... Με θεωρεις υπερβολική;;;  Και εγω!!! Αναθεμα το αγχος μου που με κανει συνεχεια να μεγαλοποιω τα παντα.. Το μονο κουφο ειναι οτι ολη τη βδομαδα εχω φοβερες εξαψεις.. σε φάση να βάζω το κεφάλι μου κάτω από τη βρύση.. Αυτό από οτι ξερω είναι σύμπτωμα κλιμακτηριου.. λες να μπαίνω από τα 33;; χαχαχα Τελος παντων για να δουμε τι θα γινει... αν δεν ειμαι εγκυος καλυτερα να μου ερθει όσο πιο σύντομα γινεται να τελειώνουμε... με τσακίζει αυτό το άγχος.. Εσύ ποτέ θα ξανακάνεις χοριακη;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο πολυ σε νιωθω...Και εγω παντα μια εβδομαδα πριν αδιαθετησω εχω ενοχλησεις σε κοιλια και στηθος..Αυτη την φορα τιποτα...Κατι πονακια δευτερολεπτων πρησμενο στηθος αλλα χωρις πονο ενω συνηθως υποφερω και το αλλο που με παραξενευει ειναι οτι εχω και δεκατα..Καθε μερα...Εσυ προσπαθεις καιρο για παιδακι???Λεω να παω για χοριακη σε καμια εβδομαδα...Μεσα μου νιωθω κατι διαφορετικο αλλα δεν θελ να απογοητευτω στο ακουσμα μιας αρνητικης χοριακης για αλλη μια φορα...Πιστευα οι θα εμενα αμεσως εγκυος...Αμαν αυτο το αγχος που εχουμε καθε μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η happy r είπε:

Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο πολυ σε νιωθω...Και εγω παντα μια εβδομαδα πριν αδιαθετησω εχω ενοχλησεις σε κοιλια και στηθος..Αυτη την φορα τιποτα...Κατι πονακια δευτερολεπτων πρησμενο στηθος αλλα χωρις πονο ενω συνηθως υποφερω και το αλλο που με παραξενευει ειναι οτι εχω και δεκατα..Καθε μερα...Εσυ προσπαθεις καιρο για παιδακι???Λεω να παω για χοριακη σε καμια εβδομαδα...Μεσα μου νιωθω κατι διαφορετικο αλλα δεν θελ να απογοητευτω στο ακουσμα μιας αρνητικης χοριακης για αλλη μια φορα...Πιστευα οι θα εμενα αμεσως εγκυος...Αμαν αυτο το αγχος που εχουμε καθε μηνα....

Προσπαθουμε απο περσυ τον Ιουνιο.. Ομως μεχρι τον Ιανουάριο η προσπάθεια ήταν μάταιη γιατι γιατι είχαμε σοβαρό θέμα με το σπέρμα (λογω κιρσοκηλης) και δεν το ξέραμε. Το Φλεβάρη αποκατασταθηκε το θέμα μέχρι το Μάρτη δεν επιτρεπόταν η επαφή.. οποτε η κανονική προσπάθεια με ουσιαστικες ελπιδες για εγκυμοσύνη αρχισε απο τον Απριλη. Ταλαιπωρηθηκε λιγο ο αντρουλης μου αλλα μαλλον αξιζε τον κοπο γιατί τωρα ειναι απόλυτως  γονιμος.. Τώρα έχουν αναπτερωθει οι ελπίδες μου οτι θα τα καταφερουμε αλλα εχω και ΑΓΧΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!happy r κοριτσι μου μακαρι να εισαι εγκυος στ ευχομαι ολοψυχα???εγω ενα εχω να πω οχι ανχος μν ανχονεσται(τι σας λεω τωρα που εγω ειμαι αστα να πανε)τελος παντων και εγω ειμαι στς προσπαθειες ειναι λιγο καιρο 3-4μηνες απο τν μαρτιο..Αυτο τν μηνα πηρα τεστ ωορρηξιας για να ειμαι σιγουρη σημερα ειμαι στν 15 μερα του κυκλου και εκανα τεστακι και βγηκε εντονο θετικο και φυσικα εχω αυτα τα υγρα τς ωορρηξιας..Μακαρι ολεςςςςςς μας να μεινουμε εγκυουλες μακαριιι παναγια μου ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ ποσο σας νιωθω!!κ εγω ειναι να αδιαθετησω η παρασκευη  ή σαββατο.κ εγω αυτην την φορα ειναι η μονη φορα που δν ποναει τ στηθος ενω αλλες φορες υποφερω ειναι μονο πρησμενο.τρεις μερες πριν εχω πιο σκουρα υγρα κ καφε ενω τωρα δν εχω τπτ απολυτως.απο την προηγουμενη κυριακη υποφερω απο μεση κ ποδι κ δν ειναι στ μυαλο μ ολα αυτα.τς προηγουμενους μηνες δν εδινα βαση ημουν σιγουρη οτι θα αδιαθετησω.τωρα εχώ μπερδευτει πολυ  κ εχω τετοια αγωνια.α κ σημερα ειχα πολυ καουρα.τι να πω ρε κοριτσια ισως να ναι συμπτωσεις.θα τρελαθω παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια μ ποσο σας νιωθω!!κ εγω ειναι να αδιαθετησω η παρασκευη  ή σαββατο.κ εγω αυτην την φορα ειναι η μονη φορα που δν ποναει τ στηθος ενω αλλες φορες υποφερω ειναι μονο πρησμενο.τρεις μερες πριν εχω πιο σκουρα υγρα κ καφε ενω τωρα δν εχω τπτ απολυτως.απο την προηγουμενη κυριακη υποφερω απο μεση κ ποδι κ δν ειναι στ μυαλο μ ολα αυτα.τς προηγουμενους μηνες δν εδινα βαση ημουν σιγουρη οτι θα αδιαθετησω.τωρα εχώ μπερδευτει πολυ  κ εχω τετοια αγωνια.α κ σημερα ειχα πολυ καουρα.τι να πω ρε κοριτσια ισως να ναι συμπτωσεις.θα τρελαθω παλι...

Τι εχουμε παθει Χριστέ μου.. η' ειμαστε όλες εγκυμονούσες η' ολες τρελές..!!! χαχαχα Το διακωμωδω λιγακι γιατι δε γινεται αλλιως.. Κορίτσια έχουμε λιώσει από το άγχος... πρέπει να λέμε και καμία βλακεία που και που.. !! Δεν γίνεται αλλιώς.... αυτές οι συγκυρίες που συνηγορούν στο ότι κάτι "περιεργο" συμβαίνει μας έχουν τρελάνει.. Και δεν ξερω που θα φτάσει αυτό.. 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εχουμε παθει Χριστέ μου;; Λοιπόν κορίτσια η' ειμαστε όλες εγκυμονούσες η' όλες τρελές...!! Χαχαχα Το διακωμωδω λιγακι γιατι δε γινεται αλλιώς.. Κινεζικο βασανιστηριο εχει καταντησει πια.. Ολες αυτές οι συγκυρίες που συνηγορουν στο ότι κάτι "περίεργο" συμβαίνει μας έχουν τρελάνει..!! Πρέπει κάπως να χαλαρώσουμε... Μόλις βρω τον τρόπο θα σας τον πω.. χαχα Προς το παρον θα ηθελα να μεταφερθω με καποιο μαγικό τρόπο στο Σάββατο η' ακόμα καλύτερα στη Δευτέρα... Για να δω τι στο καλό συμβαίνει με τον κύκλο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω τ ιδιο θελω!!κ εγω τ  δευτερα θα κανω τεστ αν δν μ ερθει.προς τ παρον κανενα σημαδι περιοδου.τι να πω.μακαρι να εχει γινει το θαυμα για ολες μας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κορτσια νομιζω οτι πρεπει να αποβαλλουμε ολο αυτο το αγχος ρε σεις γιατι μονο ζημια μας κανει!!!!Το πως βεβαια δεν το ξερω!!!Εν τω μεταξυ επειδη μαλλον ο Θεος ηθελε να γελασει  λιγο μαζι μου με ειδαν κατι γνωστοι μου και με ρωτησαν αν ειμαι εγκυος!!!!!Φοβερο??Εγω με την ζεστη ειχα πιει νερα και ειχα πρηστει βεβαια...Περιττο να σας πω το πως ενιωσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε??Τελικα μου ηρθε περιοδος....Τι να πω..Τον επομενο μηνα βλεπουμε..Ευχομαι σε ολες σας παντως να εχετε τα αποτελεσματα που θελετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η happy r είπε:

Κοριτσια τι κανετε??Τελικα μου ηρθε περιοδος....Τι να πω..Τον επομενο μηνα βλεπουμε..Ευχομαι σε ολες σας παντως να εχετε τα αποτελεσματα που θελετε!!!!!

Δν πειραζει κοριτσι μ μην χανεις το κουραγιο σου!!εμενα αφαντη ακομα κ δν εχω σημαδια οτι θα μ ερθει!!τ να πω πρωτη φορα ειμαι ετσι.αυριο θα κανω τεστ να ξερω τουλαχιστν ειμαι ή απλα αλλαζει ό κυκλος μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!happy r δν πειραζει τν επομενη φορα.??Elena90 μακαρι να εισαι εγκυουλα..Εγω εχω ωορρηξια(17μερα)εκανα τεστ και ηταν πολυυυυ εντονη γραμμη απο τν γραμμη ελενχου...Μακαρι σε οσες προσπαθουν για ενα νινακιιιιι??να ερθει πολυ συντομα????????? Elena90 ποσες μερες εχεις καθυστεριση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Δν πειραζει κοριτσι μ μην χανεις το κουραγιο σου!!εμενα αφαντη ακομα κ δν εχω σημαδια οτι θα μ ερθει!!τ να πω πρωτη φορα ειμαι ετσι.αυριο θα κανω τεστ να ξερω τουλαχιστν ειμαι ή απλα αλλαζει ό κυκλος μ...

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η happy r είπε:

Κοριτσια τι κανετε??Τελικα μου ηρθε περιοδος....Τι να πω..Τον επομενο μηνα βλεπουμε..Ευχομαι σε ολες σας παντως να εχετε τα αποτελεσματα που θελετε!!!!!

Happy μη στεναχωριέσαι... Τον επόμενο μήνα ίσως να εισαι πιο τυχερή... να εισαι αισιόδοξη.. Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ που χθες όλη μέρα με είχε πάρει πολύ από κάτω.. δε μου εχει ερθει ακομη αλλα ειμαι σιγουρη οτι μεχρι την κυριακη το βραδυ θα μου εχει ερθει.. ηδη εχω καποιες ενοχλησεις.. Δεν ξερω βρε κορίτσια από χθες έχω ένα άσχημο προαίσθημα... πιστεύω ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει στις σάλπιγγες μου και δεν το ξέρω... άντε να περάσουν γρήγορα οι μερες μέχρι τις 18 Ιουλίου να κάνω την εξέταση για να δω τι γίνεται... Δεν αντέχω άλλο...

Elena καλη επιτυχία με το τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου αλλο κουραγιο δεν εχω νομιζω...Μετα που θα γυρισω απο ενα ταξιδακι που εχω κανονισει με τον αντρα μου θα παω σε ενα γυναικολογο να δω γιατι φοβαμαι οτι εχω καποιο προβλημα και δεν μενω εγκυος...Τουλαχιστον να μου πει οτι ειναι που αν ειναι ολα καλα να το βγαλω απο το μυαλο μου... 

Gelie ηρεμησε μπορει να μην ειναι τιποτα απολυτως...Μπορει να μην σου ερθει καν περιοδος και να εισαι εγκυουλα....Θετικη σκεψη!!!

Elena καλη επιτυχια με το τεστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gelie είπε:

 

Happy μη στεναχωριέσαι... Τον επόμενο μήνα ίσως να εισαι πιο τυχερή... να εισαι αισιόδοξη.. Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ που χθες όλη μέρα με είχε πάρει πολύ από κάτω.. δε μου εχει ερθει ακομη αλλα ειμαι σιγουρη οτι μεχρι την κυριακη το βραδυ θα μου εχει ερθει.. ηδη εχω καποιες ενοχλησεις.. Δεν ξερω βρε κορίτσια από χθες έχω ένα άσχημο προαίσθημα... πιστεύω ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει στις σάλπιγγες μου και δεν το ξέρω... άντε να περάσουν γρήγορα οι μερες μέχρι τις 18 Ιουλίου να κάνω την εξέταση για να δω τι γίνεται... Δεν αντέχω άλλο...

Elena καλη επιτυχία με το τεστ...

Ευχαριστω κοριτσια μου.μπορει κ εγω αυριο να απογοητευτω απιστευτα παλι.αν ειναι ετσι κ εγω απο σεπτεβρη παω σε γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η happy r είπε:

Elena ποσο καιρο προσπαθεις εσυ???Σου ευχομαι παντως πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος!!!!

Αρνητικο!!!ειμαι κομματια.κ η περιοδος αφαντη....6 μηνες κοριτσι μ.τωρα παμε γ 7...νιωθω κενο δν εχω κατι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ..το ξέρω αυτό το συναίσθημα πολύ καλά..Το πέρασα πολλές φορές..χρειάζεται υπομονή και καθόλου άγχος..ηρεμία και χαλάρωση...Όσο το σκέφτεστε τόσο δεν έρχεται και όλο παίζει περίεργα παιχνίδια το μυαλό μας με τα συμπτώματα...Εγώ ακόμα προσπαθώ με τη μέθοδο της εξωσωματικής και ελπίζω...μιλά με το γιατρό σου, κάντε κάποιες εξετάσεις αν χρειάζεται και όλα θα γίνουν..αλλά το πότε μόνο ο Θεός το ξέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...