Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγω ποτε θα γινω μανα;;


Recommended Posts

Καλησπερα...ειμαι καινουρια στην ομαδα 29 χρονων κ θελω να κατεθεσω τους προβληματισμους μου..δεν ειχα καθολου σταθερο κυκλο κλογω θυρεοειδη που το ανακαλυψα πολυ αργοτερα...μετα απο τρεις μηνες φαρμακευτικης αγωγης σαν να εχει σταθεροποιηθει κ ερχεται καθε 23 με 24 μερες...τελευταια περιοδος ηταν στης 2/6 κ ενω περιμενα να ερθει στης 24 η 25 το πολυ σημερα εχουμε  2 κ ακομα...λετε;;; δεν εχωσυμπτωμτα πολλα ..μονο το στηθος μου που ποναει πολυ ..δεν αντεχω να το ακουμπαω κ μερικες στιγμες πολυ μικρα τσιμπηματα κατω στη κοιλια...περιμενω πως κ πως  εκεινη τη μερα που θα μαθω οτι ειμαι εγκυος...αλλα αγχωνομαι...ποτε θα ερθει;; σας ευχαριστω για το χρονο σας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουλίτσα καλησπέρα. Βρές φαρμακείο σήμερα για να κάνεις τεστ το πρωί με τα πρώτα ούρα. Καθόλου απίθανο να είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταια περιοδος ηταν στης 2/6 . Απο της 24/6 περιμενω αλλα τιποτα..Μακαρι να μην ερθει και να συμβαινει κατι καλο...Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2016 at 7:20 ΜΜ, ο/η Sofoulitsa Lazaros είπε:

Καλησπερα...ειμαι καινουρια στην ομαδα 29 χρονων κ θελω να κατεθεσω τους προβληματισμους μου..δεν ειχα καθολου σταθερο κυκλο κλογω θυρεοειδη που το ανακαλυψα πολυ αργοτερα...μετα απο τρεις μηνες φαρμακευτικης αγωγης σαν να εχει σταθεροποιηθει κ ερχεται καθε 23 με 24 μερες...τελευταια περιοδος ηταν στης 2/6 κ ενω περιμενα να ερθει στης 24 η 25 το πολυ σημερα εχουμε  2 κ ακομα...λετε;;; δεν εχωσυμπτωμτα πολλα ..μονο το στηθος μου που ποναει πολυ ..δεν αντεχω να το ακουμπαω κ μερικες στιγμες πολυ μικρα τσιμπηματα κατω στη κοιλια...περιμενω πως κ πως  εκεινη τη μερα που θα μαθω οτι ειμαι εγκυος...αλλα αγχωνομαι...ποτε θα ερθει;; σας ευχαριστω για το χρονο σας ..

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος κοριτσι μ!!!εννοειται να κανεις ενα τεστακι αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...