Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπορεί να είμαι έγκυος ενώ είχα περίοδο


Recommended Posts

στις On 1/7/2016 at 8:42 ΜΜ, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Προσπαθουσαμε και έβλεπα ποτέ εχω ωοριξιες και τετοια και έλεγα θα ερθει δε θα ερθει.. μονιμως αγχομενη... αλλά οκτ μπηκα στη σχολη μ και τ άφησα (κ επισης σταματησαμε τις προσπάθειές γτ λέμε αφιυ μπηκα σχολή στο και έγινε 2,3 φορές πάνω το πάθος ελευθερα εντελώς))

Και τον επόμενο μήνα ειχα πονους και λεω περιόδου δεν εδωσα βάση αλλά τ σπορακι μ ήρθε... κ εκανα τ τέστ χώρις καθυστέρηση 20 νοεμβριου περίμενα πρδ και έκανα τ τέστ 19 ..και καπάκι μετά από 2 μέρες χωριακη ... ή τιμής της 4χιλιαδες κάτι... όλη μέρα εκλαιγα από χαρά κ δε το πίστευα με τπτ..  λεω πως έγινε αφού ..... αλλά όλα έρχονται όταν δε τ περιμενεις..... να είμαστε ήρεμες λοιπόν και ολα θα πανε καλα:*

Μπραβο τι να πω μαλλν καποιες κοπελες μπορουν καποια στιγμη να χαλαρωσουν κ να αφεθουν.εγω δν τα εχω καταφερει ως τωρα.κ δν ξερω αν θα τα καταφερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Μπραβο τι να πω μαλλν καποιες κοπελες μπορουν καποια στιγμη να χαλαρωσουν κ να αφεθουν.εγω δν τα εχω καταφερει ως τωρα.κ δν ξερω αν θα τα καταφερω.

Ευχαριστω πολυ!!!!! Είναι δύσκολο να τ ξεχάσεις εννοειται .. αλλά κάνε κάτι άλλο... για να ξεγελάσ τ μυαλο σου... σου εύχομαι τα καλύτερα!! Και σίγουρα θα τα καταφέρεις!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2016 at 8:42 ΜΜ, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Προσπαθουσαμε και έβλεπα ποτέ εχω ωοριξιες και τετοια και έλεγα θα ερθει δε θα ερθει.. μονιμως αγχομενη... αλλά οκτ μπηκα στη σχολη μ και τ άφησα (κ επισης σταματησαμε τις προσπάθειές γτ λέμε αφιυ μπηκα σχολή στο και έγινε 2,3 φορές πάνω το πάθος ελευθερα εντελώς))

Και τον επόμενο μήνα ειχα πονους και λεω περιόδου δεν εδωσα βάση αλλά τ σπορακι μ ήρθε... κ εκανα τ τέστ χώρις καθυστέρηση 20 νοεμβριου περίμενα πρδ και έκανα τ τέστ 19 ..και καπάκι μετά από 2 μέρες χωριακη ... ή τιμής της 4χιλιαδες κάτι... όλη μέρα εκλαιγα από χαρά κ δε το πίστευα με τπτ..  λεω πως έγινε αφού ..... αλλά όλα έρχονται όταν δε τ περιμενεις..... να είμαστε ήρεμες λοιπόν και ολα θα πανε καλα:*

Μπραβο τι να πω μαλλν καποιες κοπελες μπορουν καποια στιγμη να χαλαρωσουν κ να αφεθουν.εγω δν τα εχω καταφερει ως τωρα.κ δν ξερω αν θα

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!!! Είναι δύσκολο να τ ξεχάσεις εννοειται .. αλλά κάνε κάτι άλλο... για να ξεγελάσ τ μυαλο σου... σου εύχομαι τα καλύτερα!! Και σίγουρα θα τα καταφέρεις!!!!!!???

Μακαρι τι να πω...το σκεφτομαι ακομα κ στν δουλεια ολη μερα.ειδικα τωρα που πλησιαζουν οι ημερες της ακατανομαστης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Πφφφφ... σε καταλαβαίνω!!!! Ευχομαι να μην ερθει η σιχαμενη.... !!!! Ποτέ είναι να (μην) σ ερθει?

Την παρασκευη!!!και ενω τς τελευταιους 3 μηνες ημουν σιγουρη πώς θα αδιαθετησω γτ τωρα πιαξερω τα συμπτωματα τ περιοδου που πιο παλια ελεγα ηταν εγκυμοσυνης τωρα απο τν προηγουμενη κυριακη με εχει πιασει απιστευτος πονος στο ποδι κ την μεση (ειχα οσφυαλγια πιο παλια δν με εχει ξαναπιασει ποτε) κ δν εκανα κατι αποτομο ουτε σηκωσα βαρος.κ ειναι η μονη φορα π δν με ποναει καθολου το στηθος μ!!ειναι πρησμενο αλλα δν ποναει ενω εμενα παντα μια εβδομαδα πριν δν μπορω να τ ακουμπησω.κ την πεμπτη τ βραδυ γ κανα δυο λεπτα ειχα πονο περιοδου.κ σημερα εχω πολλα ασπρα υγρα λεσ κ εχω ωορηξια ενω ποτε πριν την περιοδο δν εχω υγρα.δν ξερω μπορει απλα να ναι τυχαια γεγονοτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...