Μετάβαση σε περιεχόμενο

oureoplasma thetiko


Recommended Posts

Καλησπέρα...τον γιατρό σου τον ενημερώσες??από την στιγμή που σου βγήκε κάτι στην εξέταση θα πρέπει να μιλήσεις μαζί του δεν έχει σημασία ποτέ έχεις ξανά ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω γτ δεν γνωρίζω τι πρέπει κ τι όχι..αλλά φαντάζομαι ότι για να σου είπε ετσι κ αφού το ίδιο είχε κ η ξαδέρφη σου κ της πέρασε χωρίς αντιβιωση δεν θα υπάρχει πρόβλημα..κ ίσως να αγχώνεσαι τσάμπα.. Για μένα ξαναπάρτον τηλέφωνο κ πες του τι φοβάσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ είχα ουρεοπλασμα πήρα ακτιβιστής στον 3 μήνα αλλά δεν φεύγει εύκολα αυτό κ σε εμένα μάλλον δεν έφυγε ποτέ γιατί 2 χρόνια μετά που ξαναεκανα είχα πάλι.μην αγχώνεσαι κ μην διαβάζεις τι λέει το ιντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Κ εγώ είχα ουρεοπλασμα πήρα ακτιβιστής στον 3 μήνα αλλά δεν φεύγει εύκολα αυτό κ σε εμένα μάλλον δεν έφυγε ποτέ γιατί 2 χρόνια μετά που ξαναεκανα είχα πάλι.μην αγχώνεσαι κ μην διαβάζεις τι λέει το ιντερνετ

Yparxei kapoio provlima gia to mwro?  Ecena ti cu eipe o giatroc cu? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...