Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ


stalacid

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!!! Είμαι καινούργια στην παρέα!!! icon_smile.gif Να σας πω την απορία μου. Αρχίσαμε προσπάθειες εδω και 3 μήνες, κ επειδή εχω πολυκυστικές στην τελευταία περίοδο που ηρθε 29/5 πήρα clomiphaine 3-7η μερα του κύκλου. Εκανα υπερηχο στις 10/6 οπου ήταν 17χιλιοστά, οπότε 11/6 απογευμα εκανα την Pregnyl, με επαφες Σαββατο βραδυ Κυριακη βραδυ και Δευτερα απογευμα.
Εκανα χοριακή προχθες στις 24/6 αρνητικη.. μηπως βιάστηκα? κ ενα τεστ εγκυμοσυνης σημερα πρωι..αρνητικό. Η γυναικολόγος μου είπε να κάνω αύριο χοριακή ξανά όπου συμπληρώνονται 14 μέρες απο την πιθανή σύλληψη; να την κάνω ή άδικα έχω ελπίδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα stalacid απο τι ξερω η χοριακη ποτε δν κανει λαθος.Αλλα σου ευχομαι να τν εκανες πολυ νωρις και να εδειξε ετσι.Εγω εκανα 15 μερες πριν μου ερθει περιοδος τεστ καο βγηκε αχνο θετικο και εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη 0.100 και σημερα ειμαι στν 3 μερα περιοδο με σχετικα σταθερο κυκλο!!Και ερωτικες επαφες οχι καθε μερα μερα παρα μερα να κανεις για πετυχεις μια εγκυμοσινη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...