Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσινης αχνη γραμμη θετικο


Ritoyla22

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!Ειμαι καινουρια εδω στο φορουμ.Εχω ενα θεματακι που με προβληματιζει.Λοιπον 27/5 ειχα εμμηνο ρυση και κραταει4-5 μερες.Εχω ελευθερες επαφες με τν συντροφο μου.Εχθες κανω ενα τεστ πριν καθυστεριση η περιοδος μου και βγηκε θετικο με αχνη γραμμη που φενεται ομως δεν ειναι να πεις οτι δν ειδαμε καλα.Τωρα δν ξερω τι να κανω δν εχω ιδεα μπορει καποια να μου δωσει καμια συμβουλη τι να κανω μην ενθουσιαζομαι απο τωρα.Να κανω μια Β'χοριακη θα δειξει κατι?Δεν ξερω τιποτα!Περιμενω την απαντηση σας!Α!Το τεστ ειναι απο νοσοκομειο!Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κι εγω καινούργια στο φορουμ.

Απο προσωπική εμπειρία θα πω οτι το θετικο ακομα και αχνό ειναι θετικο.

Ειναι πολυ σπάνιο να κανει λαθος.

Το αρνητικό παλι μπορει να ειναι λαθος.

Κανε μια χοριακη να σιγουρευτείς.ειναι σίγουρο οτι θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ritoyla22 είπε:

Κοριτσια γεια σας!Δευτερα θα παω για χοριακη οσο για το τεστ που ειναι θετικο το ξερω οτι δν ειναι λαθος αρνητικο μπορει να βγει και να ειναι αυτο λαθος!Τεσπα εσυ προσπαθεις για μωρακι pepper_ann?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:
στις πριν 7 ώρες, ο/η Ritoyla22 είπε:

Κοριτσια γεια σας!Δευτερα θα παω για χοριακη οσο για το τεστ που ειναι θετικο το ξερω οτι δν ειναι λαθος αρνητικο μπορει να βγει και να ειναι αυτο λαθος!Τεσπα εσυ προσπαθεις για μωρακι pepper_ann?

μετα απο ποση ωρα εδειξε την αχνη θετικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω μεχρι στιγμής δυο αποτυχημένες εγκυμοσύνες.

Δυστυχως και στις δυο απέβαλα τον δεύτερο μηνα.

Τωρα ειμαι στην ανάρρωση απο τη δευτερη.Ψαχνομαστε για καινούριο γιατρο κλπ.

Εσεις τωρα ξεκινήσατε προσπάθειες;τι κύκλο εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Ποπη μου σχετικα γρηγορα πρεπει να ηταν τωρα τι να σου πω βλεπω οτι δν ειναι ακυρο και μετα αρχηζε να εμφανιζεται και η δευτερη γραμμουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pepper_Ann είπε:

Εγω εχω μεχρι στιγμής δυο αποτυχημένες εγκυμοσύνες.

Δυστυχως και στις δυο απέβαλα τον δεύτερο μηνα.

Τωρα ειμαι στην ανάρρωση απο τη δευτερη.Ψαχνομαστε για καινούριο γιατρο κλπ.

Εσεις τωρα ξεκινήσατε προσπάθειες;τι κύκλο εχεις;

Κοπελα μου τι να πω δν ξερω τωρα!Υπομονη!Εγω ουτε γιατρο δν εχω και ψαχνω.Ο κυκλος μου μου ειναι σταθερος 26-28 εκει!Και να πω τν αληθεια εχουμε 3 μηνες που ετσι προσπαθουμε!Λεω να παω για χοριακη ποσο λες αμα ξερεις θα δειξει η τιμη τς για να ειναι θετικη δν ξερω γιαυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι νωρις και μου ειπε ο μικροβιολογος μου γτ πηρα εχθες τηλ.αμα βγηκε θετικο ειναι θετικο ελα να κανουμε χοριακη θα δειξει κατι!Τωρα θα δειξει η θα φαω ακυρο?χαχα!!!Ειμαι 23 και ο καλος μου 28 λεω να παω απο δευτερα εσυ τι λες?Εχεις φβ να σου στειλω φωτο να δεις το τεστ?Φαρμακα?Ουτε ντεπον δν εχω παρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεις και εδω να το βάλεις.

εχει κατω επιλέξτε αρχεία.

δεν εχω φβ.

κοιτα αν εχει ανιχνεύσει την ορμόνη παει να πει οτι σιγουρα η χοριακη θα δειξει.

συνηθως τα τεστ ειναι αναξιόπιστα ενω η χοριακη ειναι αξιόπιστη.

με το καλο σου ευχομαι.

κι εμενα αχνό ειχε βγει και τις δυο φορες και η χοριακη ηταν μεγαλη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πρωτη φορα ειχα δυο μερες,

τη δευτερη φορα το εκανα 4 μερες πριν γιατι ειχα λιγο αιμα και το υποψιάστηκα οτι κατι συμβαίνει γιατι ποτε δεν εχω ανωμαλίες στη περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πρωτη φορα ειχα χοριακη 340 και τη δευτερη 170.πολυ καλες για αρχη.ειδικα τη δευτερη φορα 4 μερες πριν και να εχω τετοια χοριακη.

Δε πειραζει.

εσυ πως και εκανες τοσο νωρις τεστ;

εχεις πάρει το κουτί με τα δυο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pepper_Ann είπε:

Ποπη εσυ σε τι φάση εισαι

Καλησπερα, εγω εκανα σπερματεγχυση στις 10/6 και τωρα ειμαι στην αναμονη μεχρι 27/6 που περιμενω περιοδο.... Μακαρι να μην ερθει η καταραμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Ποπη μου σχετικα γρηγορα πρεπει να ηταν τωρα τι να σου πω βλεπω οτι δν ειναι ακυρο και μετα αρχηζε να εμφανιζεται και η δευτερη γραμμουλα!

Αν εχει περασει ενα τεταρτο κ μετα δειξει τη θετικη γραμμη τοτε ειναι ακυρο... Μη τη πατησεις... Αλλα καλου κακου κανε χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!!

ευχομαι να ναι θετική η χοριακη σου.ηρεμια και μη το σκεφτεσαι οσο μπορεις.

 

ριτουλα τι να πω;μακαρι να ναι θετικη κοριτσακι μου και η χοριακη σου.ειναινπολυ σπάνιο να κανει λαθος το θετικο τεστ!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια ευχομαι οτι καλυτερο ολο ψυχα οταν θα εχω νεα θα σας ενημερωσω.Καλο βραδυ και χαρηκα που τα ειπαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:

Ειναι νωρις και μου ειπε ο μικροβιολογος μου γτ πηρα εχθες τηλ.αμα βγηκε θετικο ειναι θετικο ελα να κανουμε χοριακη θα δειξει κατι!Τωρα θα δειξει η θα φαω ακυρο?χαχα!!!Ειμαι 23 και ο καλος μου 28 λεω να παω απο δευτερα εσυ τι λες?Εχεις φβ να σου στειλω φωτο να δεις το τεστ?Φαρμακα?Ουτε ντεπον δν εχω παρει!!!

Αν εχουν περασει 10 μερες μετα την εμφυτευση διχνει αμεσως κ το τεστ κ η χοριακη..... Κανε χοριακη τη δευτερα  για πιο σιγουρα αποτελεσματα.... Πωωωω πως σε καταλαβαινω κ εγω στην αναμονη ειμαι μεχρι 27/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...