Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ειμαι ετοιμη να σκασω!!!!


anasissy

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα,ερωτηση....εχω πολυκυστικες βεβαια..τελευταιος κυκλος 34-35 ημερων..τελευταια περιοδος στις 8/5,καταλαβα ωοηξια απο τα υγρα για πρωτη φορα στις 30 και 31(τοτε ειχα τα υγρα δηλαδη),με επαφη στις 29 του μηνα...απο την Κυριακη 5/6 πονοι περιοδου,την Δευτερα δε νομιζα οτι ερχεται απο ωρα σε ωρα..απο Τεταρτη μεχρι σημερα τιποτα απο πονους,μονο ενα φουσκωμα χαμηλα...το στηθος απο την Δευτερα θα εκραγει(!!!)..σπυρακια απο την ωορηξια(υποτιθεμενη) και μετα και προχθες και χθες μικρη ρινορραγια...παρακαλω την γνωμη σας!λετε τωρα που χαλαρωσαμε να εγινε το θαυμα???η θα ερθει η ακατανομαστη ξαφνικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anasissy είπε:

Κοριτσια καλησπερα,ερωτηση....εχω πολυκυστικες βεβαια..τελευταιος κυκλος 34-35 ημερων..τελευταια περιοδος στις 8/5,καταλαβα ωοηξια απο τα υγρα για πρωτη φορα στις 30 και 31(τοτε ειχα τα υγρα δηλαδη),με επαφη στις 29 του μηνα...απο την Κυριακη 5/6 πονοι περιοδου,την Δευτερα δε νομιζα οτι ερχεται απο ωρα σε ωρα..απο Τεταρτη μεχρι σημερα τιποτα απο πονους,μονο ενα φουσκωμα χαμηλα...το στηθος απο την Δευτερα θα εκραγει(!!!)..σπυρακια απο την ωορηξια(υποτιθεμενη) και μετα και προχθες και χθες μικρη ρινορραγια...παρακαλω την γνωμη σας!λετε τωρα που χαλαρωσαμε να εγινε το θαυμα???η θα ερθει η ακατανομαστη ξαφνικα??

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!! Δε μπορώ να ξέρω εάν θα έρθει η περίοδος ή τα ευχάριστα νέα!!! Σου απαντώ για να σου ευχηθώ ολόψυχα το δεύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anasissy είπε:

Κοριτσια καλησπερα,ερωτηση....εχω πολυκυστικες βεβαια..τελευταιος κυκλος 34-35 ημερων..τελευταια περιοδος στις 8/5,καταλαβα ωοηξια απο τα υγρα για πρωτη φορα στις 30 και 31(τοτε ειχα τα υγρα δηλαδη),με επαφη στις 29 του μηνα...απο την Κυριακη 5/6 πονοι περιοδου,την Δευτερα δε νομιζα οτι ερχεται απο ωρα σε ωρα..απο Τεταρτη μεχρι σημερα τιποτα απο πονους,μονο ενα φουσκωμα χαμηλα...το στηθος απο την Δευτερα θα εκραγει(!!!)..σπυρακια απο την ωορηξια(υποτιθεμενη) και μετα και προχθες και χθες μικρη ρινορραγια...παρακαλω την γνωμη σας!λετε τωρα που χαλαρωσαμε να εγινε το θαυμα???η θα ερθει η ακατανομαστη ξαφνικα??

καλησπερα κοριτσι! Κλασσικα συμπτωματα που θα μπορουσαν να σημαινουν και περιοδο και εγκυμοσυνη (εννοειτε ευχομαστε το δευτερο)! Περιμενουμε νεοτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 τεστ θετικα!!το πρωτο αρκετα αχνο και στις 11 το βραδυ αρκετα πιο εντονο(αλλη μαρκα βεβαια,δεν ξερω αν παιζει ρολο)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anasissy είπε:

2 τεστ θετικα!!το πρωτο αρκετα αχνο και στις 11 το βραδυ αρκετα πιο εντονο(αλλη μαρκα βεβαια,δεν ξερω αν παιζει ρολο)!!

Μπράβο κούκλα μου!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαίρομαι τόσο πολύ όταν διαβάζω τη λέξη ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Δευτερα παω για χοριακη!μακαρι να πανε ολα καλα...παντως ενα εχω να πω κοριτσια...ειτε συνεχιστει η κυηση ειτε δεν παει καλα,το θεμα ειναι οτι τον πρωτο μηνα που ειπαμε να το αφησουμε στην τυχη του,τελικα εγινε!εντελως καταλαθος(ειλικρινα)!!!!ποσο σημαντικο αντισυλληπτικο ειναι το αγχος τελικα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το άτιμο!! Μας δοκιμάζει λες και δεν έχουμε αρκετές δοκιμασίες να περάσουμε και χωρίς αυτό! Αι στο καλό δηλαδή! χιχιχι!!! Πάντως σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, με υγεία για εσένα και το σποράκι σου μέχρι και τον τελευταίο μήνα!!! Και να απολαύσεις έναν υπέροχο τοκετό!!! Πολύ μου άρεσαν τα μηνύματά σου! Πολύ θετικά και χαρούμενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η anasissy είπε:

2 τεστ θετικα!!το πρωτο αρκετα αχνο και στις 11 το βραδυ αρκετα πιο εντονο(αλλη μαρκα βεβαια,δεν ξερω αν παιζει ρολο)!!

τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! μπραβο!  το ομορφοτερο νεο που μπορει να ακουσει μια γυναικα. Ολα να πανε καλα μεσα απο την καρδια μου. Μας αναπτερωσες το ηθικο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μ συγχαρητηρια!!τα πιο ομορφα νεα!!ευχομαι ολοψυχα να εχεις την πιο καλη εγκυμοσυνη κ γεννα!!αχ πες μας ομως κ εμας πως τα καταφερες κ δν αγχώθηκες αυτν τν μηνα???τ εννοεις το αφησεσ στν τυχη???ποσο καιρο προσπαθουσατε,??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!σας ευχαριστω πολυ!εχω αγχωθει η αληθεια ειναι γιατι δεν εκανα ακομη χοριακη! αλλα να σας πω...εγω με πολυκυστικες,πηρα 3 μηνες κλομιφαινη,εκανα pregnyl..τιποτα. Κανουμε εξετασεις(σπερμοδιαγραμμα,καλλιεργεια και σαλπιγγογραφια) το σπερμα στα Ταρταρα..1% φυσιολογικη μορφολογια! εδειξε και ουρεοπλασμα η καλλιεργεια,παιρνει ο αντρουλης αντιβιωση αλλα μετα δεν καναμε καμια εξεταση,ουτε καν να δουμε αν εφυγε το μικοβιο,του βρηκε και κιρσοκηλη εν τω μεταξυ..λεω τελεια!!παιρνει εδω και 4 μηνες profertil,μονο αυτο..και τον προηγουμενο μηνα(6 Μαιου) πηγαμε ενα γρηγορο ταξιδακι για μια υποχρεωση και στον δρομο ειπαμε να παντρευτουμε(με θρησκευτικο,εχουμε μονο πολιτικο),οποτε κλεισαμε γαμο!! 

για να μην μακρυγορω,ειπα οτι θελω να προσεχουμε για να μην παντρευτω ειτε εγκυος,ειτε χοντρη!!!ε,6 Μαιου το ειπα,8 αδιαθετησα 31 εκανα ωορηξια(πρωτη φορα μαλλον!!) και την Παρασκευη ειχα θετικο τεστ!!αχνο πολυ,αλλα θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annasissy χωρις να θελω σε καμμια περιπτωση να σε αποκαρδιωσω κανε κοριτσι μ μια β χοριακη γιατι συνηθως οταν εχεις κανει ενεση pregnyl μπορει να σου βγαλει λανθασμενο αποτελεσμα.

Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι Θετικοη και β χοριακη σου!!

???❤?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αυριο θα παω για χοριακη,αλλα τωρα δεν εκανα τιποτα απο ενεσεις!!εχω να κανω 6 μηνες!αυτο ηταν εντελως απο μονο του χωρις να προσπαθουμε!!ξερω για την pregnyl!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα ωραιααααααα !!!!!! Μπραβο κοριτσι μου σου ευχομαι μια super χοριακη αυριο!!!να μας πειςς εεεεε!!!φιλιαααααα καλα αποτελεσματααααααα???????????????????????????????????????☘???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωωωω συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααα μπραβο κοπελα μου!!!ποτε σου ειπε οτι θα πρεπει να την επαναλαβεις?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οσο γνωριζω η β χοριακη πρεπει να 2πλασιαζεται μερα με την μερα.δεν ειμαι ομως και σιγουρη.

Μιλα με την γυναικολογο σου οπου δεν καταλαβαινω το εχει λιγη δουλιτσα.εσυ δεν εισαι μεσα σε αυτην??τελος παντων μιλα και σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!!

❤??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...