Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Να σου πω κατι..εισαι τελειως ανευθυνη αν εχεις κανει κατι τετοιο.κριμα πραγματικα γιατι εδω οι περισσοτερες λαχταρουμε να κανουμε μωρο απολυτα συνηδητοποιημενες γ αυτο γ να μεγαλωσουμε ενα παιδι με αρχες και χωρις κομπλεξ.εσυ αυτην τη στιγμη μεσα σε ενα μηνα εκανες σεξ με δυο διαφορετικους ανθρωπους και καλα εκανες αλλα οταν προκειται γ μια αθωα ψυχουλα εε συγνωμη αλλα δεν μπορω να ειμαι επιηκεις.τι να σου πω.ευχομαι πραγματικα να ερθουν ολα σωστα πανω απ ολα για το μωρο και μετα για εσενα.

 

ειπες οσα ακριβως σκεφτομουν οταν διαβαζα τα παραπανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Να σου πω κατι..εισαι τελειως ανευθυνη αν εχεις κανει κατι τετοιο.κριμα πραγματικα γιατι εδω οι περισσοτερες λαχταρουμε να κανουμε μωρο απολυτα συνηδητοποιημενες γ αυτο γ να μεγαλωσουμε ενα παιδι με αρχες και χωρις κομπλεξ.εσυ αυτην τη στιγμη μεσα σε ενα μηνα εκανες σεξ με δυο διαφορετικους ανθρωπους και καλα εκανες αλλα οταν προκειται γ μια αθωα ψυχουλα εε συγνωμη αλλα δεν μπορω να ειμαι επιηκεις.τι να σου πω.ευχομαι πραγματικα να ερθουν ολα σωστα πανω απ ολα για το μωρο και μετα για εσενα.

 

Lovely lκαλησπέρa καταλαβαινω τον εκνευρισμό σου αλλά δεν έχουμε δικαίωμα  να κρίνουμε κανέναν άνθρωπο !Sου εύχομαι  μέσ από  την καρδιά μου να γίνει τ θαύμα  και να εχεις σπορακι στη κοιλιτσα σου σύντομα  γτ η εγκυμοσυνη και όλο αυτό εγω τ θεωρω το θαύμα της ζωής..!!! Και φαίνεται πολύ πως  έχεις πολυ αγάπη να δώσεις στο μωρο αυτο όταν με τ καλο ερθει !!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα    !!!!!εγω ειμαι 20χρ και 5 μήνες προσπάθουσα και ειχα τρομαξει π δε μπορουσα ν κάνω μωρακι (λόγο υγείας ειχα αγχωθει ακόμα περισσότερο) μολις ηρεμησα και δεν είχα στο μυαλό μ ωοριξιες κλπ ηρθε τ νινι μ και σε ενα μηνα με το καλο γενναω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητη @Αννα Λιλα σεβομαι αυτο που λες αλλα επειδη εγω δεν ειμαι 20 χρονων οπως εσυ αλλα 34 βλεπω τα πραγματα λιγο διαφορετικα.

Φιλικα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε  διάφορα  ηλικίας  !! Κ φιλικά παιρνω  ότι μ λες !!!!! Αλλά δεν είσαι κ πλ μεγάλη !!! Μ το καλο ν μείνεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είμαστε ικανες να κρίνουμε την κατάσταση της κοπέλας!!δυστυχώς συμβαίνουν κ αυτα..έκανε ένα λάθος ή κοπέλα κ το έχει καταλάβει αλλά όχι κ να την κατηγορησουμε έτσι..

Κ μην ξεχνάμε ότι το μωράκι έρχεται συνήθως στις κοπέλες που δεν το έχουν καν στο μυαλό τους.οποτε ήταν να γίνει κ έγινε!! 

Να προσέχεις κορίτσι μου κ μην τρελενεσαι το μωράκι σου πρέπει να το έπιασες μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια δεν είμαστε ικανες να κρίνουμε την κατάσταση της κοπέλας!!δυστυχώς συμβαίνουν κ αυτα..έκανε ένα λάθος ή κοπέλα κ το έχει καταλάβει αλλά όχι κ να την κατηγορησουμε έτσι..

Κ μην ξεχνάμε ότι το μωράκι έρχεται συνήθως στις κοπέλες που δεν το έχουν καν στο μυαλό τους.οποτε ήταν να γίνει κ έγινε!! 

Να προσέχεις κορίτσι μου κ μην τρελενεσαι το μωράκι σου πρέπει να το έπιασες μετά.

Θα συμφωνήσω απόλυτα.....!!!!! Ετσι είναι κορίτσια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια δεν είμαστε ικανες να κρίνουμε την κατάσταση της κοπέλας!!δυστυχώς συμβαίνουν κ αυτα..έκανε ένα λάθος ή κοπέλα κ το έχει καταλάβει αλλά όχι κ να την κατηγορησουμε έτσι..

Κ μην ξεχνάμε ότι το μωράκι έρχεται συνήθως στις κοπέλες που δεν το έχουν καν στο μυαλό τους.οποτε ήταν να γίνει κ έγινε!! 

Να προσέχεις κορίτσι μου κ μην τρελενεσαι το μωράκι σου πρέπει να το έπιασες μετά.

Δυστυχως δεν κρινουμε την κατασταση της κοπελας αλλα ενος αθωου παιδιου θα που ερθει αυριο στον κοσμο.και να σας πω και κατι κ σε εσενα αλλα και στην @NikiEmanouela οταν μοιραζεσαι πραγματα πρεπει να εισαι ετοιμος να ακουσεις και τις αποψεις οταν μαλιστα τις ζητας.και κατι αλλο νομιζω οτι ημουν αρκετα αρκετα σαφης και ειλικρινης  σε αυτο που προεγραψα και νομιζω οτι ακομα και εσεις που περνεται το μερος της κατι θα ειπατε για την περιπτωση που βρισκεται η κοπελα οποτε καντε μου την χαρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Δυστυχως δεν κρινουμε την κατασταση της κοπελας αλλα ενος αθωου παιδιου θα που ερθει αυριο στον κοσμο.και να σας πω και κατι κ σε εσενα αλλα και στην @NikiEmanouela οταν μοιραζεσαι πραγματα πρεπει να εισαι ετοιμος να ακουσεις και τις αποψεις οταν μαλιστα τις ζητας.και κατι αλλο νομιζω οτι ημουν αρκετα αρκετα σαφης και ειλικρινης  σε αυτο που προεγραψα και νομιζω οτι ακομα και εσεις που περνεται το μερος της κατι θα ειπατε για την περιπτωση που βρισκεται η κοπελα οποτε καντε μου την χαρη.

Λοιπόν αν ήταν το μόνο παιδί που θα ερθει έτσι καλά θα ήταν αλλά ειπαρχουν πάρα πολλά παιδιά δίπλα μας ή κοπέλα θα βρει τιν λύση.. πάντα ακούω την απόψεις και έχω μάθει να λέω και την γνώμη μου δεν μου το απαγορεύει κάνεις... όλες μας εδώ μέσα είμαστε στην ίδια φαση πιστεύω.. 

Και το θέμα με την ηλικία και πως σκεφτόμαστε δεν έχει διαφορά αν είμαστε 20 και τη 40 το ίδιο θέλουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre kopela m d pairnoume t meres kaneis gt de katevainei k se kanenan agwna!!!

Sigoyra skeftesai oti pws ginetai i alli na epiase etsi k gw p exw t antra m k to theloume k t paleyoume na min erxetai. Apopsi m dikaiwma tis na pige k me dyo antres t idio vrady!! To provlima apo oti katalava den einai oti d t thelei alla fovamai gia tou poianou einai! Kako kanei ston eayto tis p agxwnetai. Oso gia t mwro an i mana t thelei k t agapaei den nomizw na einai k toso atyxo telika!!

Fysika k skeftika me oti einai aneythino na min pairnei profylakseis genikotera alla k ayto diko tis provlima einai. To thema einai ti tha kanei k pws tha stathei apenanti se ayto to paidi! K apo oti katalava t thelei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια, να πώ κι εγώ? Θα πώ κι εγώ! Δεν έχει κάνει κάποιο λάθος η κοπέλα μας. Ήταν σε μία σχέση, χώρισε, έσμιξε ξανά με την πρώην σχέση της. Σχέση σημαίνει και σεξ. Σεξ σημαίνει και εγκυμοσύνη. Ακόμα και εάν προσέχεις σε κάποιες περιπτώσεις συμβαίνει. Αυτά κάνουμε στα νιάτα μας! Διαθέτουμε τους εαυτούς μας όπως ορίζουν οι ορμόνες μας!!! Το παιδάκι που προκύπτει από την ιστορία αυτή, δεν έχει άμεση σχέση με το πώς διέθεσε κάποια τον εαυτό της. Με πολύ πολύ αγάπη σε όλες τις κοριτσάρες εδώ μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βλέπω ότι όταν κάτι δούμε ότι δεν είναι σύμφωνα με την δικιά μας γνώμη κατευθείαν κρίνουμε...βλέπω κατευθείαν μόλις είπε η κοπέλα γιατί καίγεται για την συγκεκριμένη ημερομηνία κατευθείαν πήρε αρνητική απάντηση...δεν είδα να της απαντήσεις πριν μάθεις το λόγο ομως!!αντέ μπράβο!!Κ στο κάτω κάτω όπως είπε κ μια φίλη δικαίωμα της είναι ν πήγε  κ με 2 άντρες ταυτόχρονα κ με 3!!κ την γνώμη τη ζήτησε για την ημερομηνία κ όχι για τίποτε άλλο..δεν είπε πουθενά 8τι δεν το θέλει το μωράκι απλά την βασανίζει ποιος είναι ο πατέρας.. Το παιδάκι ναι είναι αθώο αλλά από αυτή την κατάσταση δεν μπορείς να κρίνεις το μέλλον του!για την ηλικία σου απάντησε κ η νίκη κ η αννα λίλα,δεν χρειάζεται να επεκταθώ άλλο γτ θα πω.................... 

Εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να σου απαντήσω σε άλλο μνμ γτ έχω δει κ άλλες σαν εσένα εδώ μέσα..!!κ δεν αξίζει καν να ασχολούμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ReadRideRock είπε:

Αμέ!!! Τι σου συμβαίνει κούκλα μου?

Εχω σταθερο κυκλο ...και ξαφνικα ειχα δεκα μερες συμπτωματα εγκυμοσυνης δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κανω χοριακη...ημουν σηγουρη...και βγηκε αρνητικη...και τωρα δυο μερες εχω καθυστερηση...υπαρχει περιπτωση να ηταν λαθος η να βιαστηκα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efi24 είπε:

Εχω σταθερο κυκλο ...και ξαφνικα ειχα δεκα μερες συμπτωματα εγκυμοσυνης δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κανω χοριακη...ημουν σηγουρη...και βγηκε αρνητικη...και τωρα δυο μερες εχω καθυστερηση...υπαρχει περιπτωση να ηταν λαθος η να βιαστηκα?

στην κοιλια σαν πονοι περιοδου οχι ομως δυνατοι και διαφορα αλλα λιγο ορεξη για φαγητο λιγο ζαλαδες λιγο πονοκεφαλους μεχρι κ ανακατωσουρες...ολα αυτα πρωτη φορα τα παθαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efi24 είπε:

Εχω σταθερο κυκλο ...και ξαφνικα ειχα δεκα μερες συμπτωματα εγκυμοσυνης δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κανω χοριακη...ημουν σηγουρη...και βγηκε αρνητικη...και τωρα δυο μερες εχω καθυστερηση...υπαρχει περιπτωση να ηταν λαθος η να βιαστηκα?

 

Όλα παίζουν σ'αυτή τη ζήση κορίτσι μου! Εγώ είχα ψευδοσυμπτώματα και καθυστερήσεις (ενώ είχα τρελά σταθερό κύκλο 28) πολλές φορές από όταν ξεκινήσαμε για παιδάκι. Έξι μέρες καθυστέρηση, ναυτίες, ζαλάδες... Ένα θα σου πω: εάν είναι να είσαι έγκυος θα φανεί! Δεν το λέω ρηχά.. απλά ποτέ δεν ήμουν φαν των τεστ, ακόμα και τότε που φαινόταν όλα καλά για εγκυμοσύνη. Συγγνώμη εάν δε βοήθησα. Εύχομαι ό,τι το καλύτερο για εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ReadRideRock είπε:

Όλα παίζουν σ'αυτή τη ζήση κορίτσι μου! Εγώ είχα ψευδοσυμπτώματα και καθυστερήσεις (ενώ είχα τρελά σταθερό κύκλο 28) πολλές φορές από όταν ξεκινήσαμε για παιδάκι. Έξι μέρες καθυστέρηση, ναυτίες, ζαλάδες... Ένα θα σου πω: εάν είναι να είσαι έγκυος θα φανεί! Δεν το λέω ρηχά.. απλά ποτέ δεν ήμουν φαν των τεστ, ακόμα και τότε που φαινόταν όλα καλά για εγκυμοσύνη. Συγγνώμη εάν δε βοήθησα. Εύχομαι ό,τι το καλύτερο για εσένα!!!

Σε ευχαριστω που απαντησες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efaki perimene perimenw meres akomi k an d erthei epanalave ti xwriaki. Oles mas oses prospathoum k t theloume exoume kata diastimata diafora symptwmata!!!! Mono mia eksetasi aimatos tha deiksei. Ypomoni kana dyo meres akomi, mi s pw mexri ti Deytera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφη συμφωνώ κι εγώ με τα κορίτσια.. Άσε τα συμπτώματα γτ είναι να τρελενεσαι..περίμενε όπως είπε η δίωξη μερικές μέρες κ κάνε μια αίματος..από βδομάδα όμως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Efaki perimene perimenw meres akomi k an d erthei epanalave ti xwriaki. Oles mas oses prospathoum k t theloume exoume kata diastimata diafora symptwmata!!!! Mono mia eksetasi aimatos tha deiksei. Ypomoni kana dyo meres akomi, mi s pw mexri ti Deytera.

Υπαρχει δηλαδη περιπτωση να αργησε οπως καπου διαβασα να γινει συλληψη και εμφυτευση γι αυτο κ να μην εδειξε? Καπου αλλου διαβασα οτι μπορει να κανει λαθος το εργαστηριο...εσυ τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφη ναι υπάρχει περίπτωση να άργησε να γίνει η εμφυτευση...ξέρεις πότε είχες ωορρηξια ???

Αυτό με το εργαστήριο ισχύει αλλά είναι πάρα πάρα πολύ σπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Έφη ναι υπάρχει περίπτωση να άργησε να γίνει η εμφυτευση...ξέρεις πότε είχες ωορρηξια ???

Αυτό με το εργαστήριο ισχύει αλλά είναι πάρα πάρα πολύ σπάνιο.

Λογικα στις 25...αλλα λεω μηπως αργησε για καποιο λογο να γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efi24 είπε:
στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Έφη ναι υπάρχει περίπτωση να άργησε να γίνει η εμφυτευση...ξέρεις πότε είχες ωορρηξια ???

Αυτό με το εργαστήριο ισχύει αλλά είναι πάρα πάρα πολύ σπάνιο.

Λογικα στις 25...αλλα λεω μηπως αργησε για καποιο λογο να γινει...

Από την στιγμή που δεν είσαι σίγουρη τότε για την ωορρηξια σου καλό θα ήταν να κάνεις υπομονή μερικές μερούλες.σου εύχομαι ν αρχείο το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...