Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια σας παρακαλω θελω τη γνωμη σας και τη βοηθεια σας


Recommended Posts

καλαημερα....το προβλημα μου ειναι οτι εχω ενα παιδακι κοντα στα δυο κ εφυγα για να γεννησω...το αφησα στη γιαγια κ παππου στο πατρικο στο χωριο μακρια απο εκει που ειμαι εγω...ειναι η δευτερη μερα που ειναι εκει κ δεν εχει προσαρμοστει ακομα με το νεο περιβαλλον κ τα προσωπα..κλαει σταδιακα κ με αναζηταει..εγω ειμαι για γεννα κ δεν μπορω να κανω κατι..τι πιστευετε δεω θα συνηθισει σιγα σιγα να προσαρμοστει ?θα με βοηθουσατε πολυ με τις απαντησεις σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σας ζήσει γιατί σίγουρα γέννησες.... Κοίτα να δεις είναι δύσκολη η προσαρμογή ειδικά αν δεν έχει ξαναφυγει από κοντά σας....ίσως άμα του μιλούσες στο τηλέφωνο ? λέγοντας του ότι η μαμά θα γυρίσει και θα φέρει το αδερφάκι σου μαζί και ένα δωράκι που πήρε για εσένα... Ίσως έτσι το καλοπιασεις..προσπάθησε να ζήσεις την γέννηση του δεύτερου παιδιού σας και υπομονή..... Δεν έφυγες διακοπές και το παρατησες ήταν κάτι αναγκαστικο που έπρεπε να μείνει εκεί..... Μην νιώθεις άσχημα και τύψεις..... Ας το πάρουν με το καλό και λίγο οι παππούδες ώστε να ξεχνιεται όσο γίνεται τουλάχιστον..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα περιμενω....το θεμα ειναι οτι προσπαθησα να του μιλησω στο τηλεφωνο και στο skype αλλα το αποτελεσμα ηταν μολις με ακουγε εκλαιγε ενω ειχε ξεχαστει...κι ετσι λεω μηπως ειναι καλυτερα να μην με ακουει στο τηλ γιατι μολις το κανω κλαει.δεν ειναι καλη λυση αυτη?μεχρι να συνιθησει>?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...