Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυος;;


debby23

Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα...ειμαι 23 χρονων αρραβωνιασμενη και θα ηθελα πολυ την βοηθεια σας...στος 12/05 μου ηρθε περιοδος με σκουρο καφε μετα 13/05 μου σταματησε 14/05 ξανα ειχα λιγο και μετα προς βραδακι τιποτα...εκεινο το βραδυ ηρθα σε επαφη με τον αρραβωνιαστικο μου και την επομενη μερα 15/05 αργα το απογευματακι εννοω εκανα μπανιο λιποθυμησα...ευτηχως δεν χτυπησα πολυ αλλα το ιδιο βραδυ εκανα τεστ και ηταν αρνητικο...την επομενη μερα πηγα σε παθολογο εκανα γενικες αιματος και ηταν ολα φυσιολογικα απο την δευτερα 16/05 εως και σημερα 22/05 εχω διαφορα συμπτωματα...πονο κατω χαμηλα αριστερα μετα λιγο δεξια...εχω πριξημο στη κοιλια...τα πρωινα καποιες αναγουλες...και βλεπω πιο σκουρο γυρω απο της θηλες μου και πολλες φλεβες...για να μην σας τα πολυλογο πηγα και σε γυναικολογο ολα φυσιολογικα τελεια...απλα φανηκε κατι σαν λιγο υγρο στον Doughlas αλλα μου εδωσε εξετασεις να κανω και β-χοριακη...επισης εχω καιημερινως ζαλαδες...πιστευετε πως θα εχω ευχαριστα;;;δευτερα περιμενω αποτελεσματα...και φανηκε αυτο...

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου σου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θες!!

Στον υπερηχο συγνωμη αλλα δεν μπορω να το διαβασω μιας και δεν ειμαι γιατρος!

Πολυ καλα αποτελεσματα να εχεις σου ευχομαι!!

?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς να βλέπεις φλέβες έντονες στο στήθος εγώ τις είδα πολύ μετά τον τρίτο μήνα..... Όπως και να έχει όμως τα υπόλοιπα είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης..... Φαντάσου εγώ έμεινα έγκυος την τελευταία μέρα της περιόδου.... Οπότε στο ευχομαι κ εσένα κοπέλα μου......Καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολλοι κοριτσια...:x αυριο απογευμα θα παρω τα σποτελεσματα και ανηπομονω...ολο το σκ αυτο περιμενουμε με τον αρραβωνιαστικο μου...ελπιζω να ειμαι και να μην ειναι απο τις γονιμες ημερες ολα αυτα που νιωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η debby23 είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολλοι κοριτσια...:x αυριο απογευμα θα παρω τα σποτελεσματα και ανηπομονω...ολο το σκ αυτο περιμενουμε με τον αρραβωνιαστικο μου...ελπιζω να ειμαι και να μην ειναι απο τις γονιμες ημερες ολα αυτα που νιωθω...

Μακάρι κορίτσι μου στο ευχομαι να έχεις ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...