Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση


Ntia123

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Να ξέρεις ότι το σπέρμα στην μήτρα μας μπορεί να ζήσει έως και 5 ημέρες από την ημέρα της επαφης 

λες να το πετυχαμε?? μακαρι...περιμενουμε τωρα να δουμε ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η silasila είπε:

Γειά σου @silasila.....αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης..... Εσύ πότε περιμένεις περίπου να αδιαθετησεις; 

tonia laoura καλησπερα κ ευχαριστω για την απαντηση..εγω περιμενω να αδιαθετησω σε 7 μερες...απο χθες εχω εντονη ασπρη βλεννη συγνωμη για την περιγραφη κ το στηθος μου δεν μπορω καν να το ακουμπησω απλως εχω αγχος γτ κ αυτα ειναι συμπτωματα περιοδου... τα πονακια συνεχιζουν χαμηλα ..λες οι μερες που ειχαμε ελευθερη επαφη να ηταν καλες?? εχω αγωνια χαχαχ

Άσπρη Βλεννη είχα κ εγώ.... Σαν να είχα μύκητες αλλά δεν ήταν μύκητες ήταν εγκυμοσύνη.... Βέβαια εγώ είχα καφέ υγρά στην αρχή κ λέω θα αδιαθετησω μετά κοπηκαν τα καφέ υγρά και είχα άσπρη Βλεννη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η silasila είπε:

Γειά σου @silasila.....αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης..... Εσύ πότε περιμένεις περίπου να αδιαθετησεις; 

tonia laoura καλησπερα κ ευχαριστω για την απαντηση..εγω περιμενω να αδιαθετησω σε 7 μερες...απο χθες εχω εντονη ασπρη βλεννη συγνωμη για την περιγραφη κ το στηθος μου δεν μπορω καν να το ακουμπησω απλως εχω αγχος γτ κ αυτα ειναι συμπτωματα περιοδου... τα πονακια συνεχιζουν χαμηλα ..λες οι μερες που ειχαμε ελευθερη επαφη να ηταν καλες?? εχω αγωνια χαχαχ

Κ έγκυος να είσαι τα πονακια θα τα έχεις για καιρό επειδή θα μεγαλώνει η μήτρα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου λιγα πολυ λιγα καφε υγρα εβγαλα χθες 22η μερα κυκλου μου.. ειδα μια σταγονιτσα αχνη πολυ στο εσωρουχο μου μετα δν ξανα ειδα.. η περιοδος μου τελειωσε 8 μαιου.. και ειχαμε επαφη την 8η-9η-10η και 12η-13η-16η μερα του κυκλου π μ ειχε πει ο γιατρος οτι ειναι η ωορηξια μου..αλλα μ ειπε οτι επειδη ειμαι μετα απο επεμβαση πολυποδα και πολυ καθαρη λογω του χειρουργιου ειναι πιθανον να πιασω αμεσως,,,,αλλα δν ξερω...φοβαμαι μην απογοητευτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπερα.Μίλησα σήμερα με τον γιατρό μου κ μου είπε να περιμένω άλλη μια εβδομάδα κ να κάνω το τεστ. .Πριν δύο μέρες ξεκίνησε κ πονοκέφαλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου 3 μερες καθυστερηση αφαντη περιοδος ακομα! εκανα τεστ clear blue αρνητικο μετα πηγα για χοριακη αρνητικη.   Εκανα και υπερηχο ομως και ειδε λεει μια κυστη στην δεξια ωοθηκη μου μου φανηκε λιγο χαζος ο γιατρος γιατι μου λεει δεν ειναι κυστη... μηπως τελικα ηταν τιποτα αλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου 3 μερες καθυστερηση αφαντη περιοδος ακομα! εκανα τεστ clear blue αρνητικο μετα πηγα για χοριακη αρνητικη.   Εκανα και υπερηχο ομως και ειδε λεει μια κυστη στην δεξια ωοθηκη μου μου φανηκε λιγο χαζος ο γιατρος γιατι μου λεει δεν ειναι κυστη... μηπως τελικα ηταν τιποτα αλλο???

αν δεν τον εμπιστευεσαι παρε και μια δευτερη γνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αν δεν τον εμπιστευεσαι παρε και μια δευτερη γνωμη!

Πηρα τηλεφωνο εναν αλλο γιατρο εξωτερικα και εβγαλα ακρη γιατι αλλιως ακομα θα ψαχνομουν στο δημοσιο νοσοκομειο... να παω την τριτη να με δει λεει που εφημερευει κιολας στο μητερα.. αν δεν εχω αδιαθετησει εντομεταξυ περιοδος ακομα αφαντη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η prassinomata είπε:

Πηρα τηλεφωνο εναν αλλο γιατρο εξωτερικα και εβγαλα ακρη γιατι αλλιως ακομα θα ψαχνομουν στο δημοσιο νοσοκομειο... να παω την τριτη να με δει λεει που εφημερευει κιολας στο μητερα.. αν δεν εχω αδιαθετησει εντομεταξυ περιοδος ακομα αφαντη....

ξερω πως ειναι! και η δικη μου αφαντη και τι συμπτωση κ εγω τριτη θα παω να με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

ξερω πως ειναι! και η δικη μου αφαντη και τι συμπτωση κ εγω τριτη θα παω να με δει

Χαχαχα γλυκουλα!!! Καθυστερηση και εσυ??εντομεταξυ ο γιατρος μου ειπε πως 14 μερες μετα την ωορηξια παντα ερχεται περιοδος εγω ειμαι στην 17η μερα μετα την ωορηξια αλλα περιοδος γιοκ.... θερμοκρασια μετρας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Χαχαχα γλυκουλα!!! Καθυστερηση και εσυ??εντομεταξυ ο γιατρος μου ειπε πως 14 μερες μετα την ωορηξια παντα ερχεται περιοδος εγω ειμαι στην 17η μερα μετα την ωορηξια αλλα περιοδος γιοκ.... θερμοκρασια μετρας???

ναι ρε κοριτσι :P μετρουσα θερμοκρασια,εκανα τεστ ωορρηξιας (πληρως εξοπλισμενη τρομαρα μου! ) αλλα λογο αγχους απ οτι φαινεται το τελευταιο διμηνο εχω καποιες διαταραχες στον κυκλο μου. Ποσο καιρο προσπαθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ναι ρε κοριτσι :P μετρουσα θερμοκρασια,εκανα τεστ ωορρηξιας (πληρως εξοπλισμενη τρομαρα μου! ) αλλα λογο αγχους απ οτι φαινεται το τελευταιο διμηνο εχω καποιες διαταραχες στον κυκλο μου. Ποσο καιρο προσπαθεις?

Εγω μολις πριν λιγο παραγγειλα τεστ ωορηξιας και εγκυμοσυνης εγω ανχος δεν εχω απλα αλλα προβληματα... θελεις να μιλησουμε λιγο πριβε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Εγω μολις πριν λιγο παραγγειλα τεστ ωορηξιας και εγκυμοσυνης εγω ανχος δεν εχω απλα αλλα προβληματα... θελεις να μιλησουμε λιγο πριβε???

ναι βεβαια θέλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΑΣΕΙΣ Γ ΕΜΕΤΟ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ...2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΗΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,9 ..ΒΡΙΣΚΟΜΑ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Μ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ...ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩς ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΜΩΤΟ ΓΤ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΜΟΥ ΧΘΕΣ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ Γ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΕΧΩ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η silasila είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΑΣΕΙΣ Γ ΕΜΕΤΟ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ...2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΗΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,9 ..ΒΡΙΣΚΟΜΑ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Μ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ...ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩς ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΜΩΤΟ ΓΤ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΜΟΥ ΧΘΕΣ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ Γ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΕΧΩ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ???

Αγάπη μου καλημέρα κ εγώ είχα πόνο στο στομάχι και έλεγα θα αδιαθετησω αλλά τελικά ήμουν έγκυος.... Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και εσύ και οι κοπέλες που προσπαθούν για παιδάκι....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου...πως πανε οι προσπαθειες?? εγω 28η μερα κυκλου και εξακολουθω να εχω αυτα τα πονακια χαμηλα , ασπρη βλεννη και απο 36,9 που ειχα δυο μερες τωρα σημερα πηγε 37,1 -37,2 .. εχω υπνηλια συνεχεια και απιστευτο πρηξιμο,το στηθος μου εξακολουθει να πονα ..σε δυο μερες ειναι να αδιαθετησω αν ο κυκλος μου ειναι 31 μερες αν ειναι 27 εχω μια μερα καθυστεργσγ γτ μια μου ερχεται  μετα απο 31 μερες μια μετα απο 27 ,,,ελπιζω να μην ερθει....εσεις τι αποψη εχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι..Εγω 26η μερα ειμαι και περιμενω παρασκευη,ελπιζω οχι!

Βρε επειδη ειδα και προηγουμενα ποστ σου οτι ειχες ροζ υγρα κλπ,πιστευω εχεις πολυ καλες πιθανοτητες!!Εγω εχω υπνηλια επισης συνεχεια και κομαρες,ειναι ο 6ος μηνας προσπαθειας..

Τι πονακια εχεις στην κοιλια??Εμενα ειναι σαν περιοδου καπως αλλα θα τα παρομοιαζα και σαν μονιμη ελαφρια κραμπα,δε ξερω πως να το πω!Ευχομαι ειλικρινα να μη σου ερθει :))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ..!! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 23/4 ΣΤΙΣ 10/5 ΚΑΦΕ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ...ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 24/5 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ..9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ..ΣΤΙΣ 31/5 ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΛΔ ΕΚΑΝΑ Β΄ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ..ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΑΣΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ??? ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΕΧΩ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΣΚΟΥΡΕΣ ΘΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 36,9....ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ Η ΜΠΑ ΠΑΛΙ..? Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 31 ΗΜΕΡΩΝ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely  ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΔΩ ΕΝΑΝ...ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ....ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ αυτα τα συμπτωματα λενε οτι ειναι εγκυμοσυνης.ειδικα στο στηθος οι θηλρς να εχουν γινει πιο σκουρες.δεν ξερω δεν εχω υπαρξει ακομα εγκυουλα αλλα απο τα τοοοοοισα που εχω διαβασει εχω δει και αυτο.

Στο ευχομαι!Στο ευχομαι ολοψυχα!

Ναι αν θες πηγαινε σε εναν γιατρο αλλα να βρεις γιατρο σωστο.ρωτα μαθε φιλες σ γνωστε σ μην πας με κκειστα ματια γιατι υπαρχουν κ αλμπανιδες.

????????????????⚘?????⚘?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!  ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ 37,2 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΡΟΛΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΛΕΥΚΑ ΣΠΙΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ..ΑΧΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ... ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...