Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση


Ntia123

Recommended Posts

γεια και παλι! καλα μην νομιζεις,εγω την πρωτη (και ατυχη φορα) που εμεινα εγκυος δεν ειχα τιποτα! εκανα τεστ μονο και μονο επειδη ειχα καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ntia123 είπε:

Το εύχομαι!!Ευχαριστώ για το κουράγιο κορίτσια.

εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια! περιμενουμε νεα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntia123 είπε:

Σ ευχαριστώ που με θυμήθηκες πάντως!Είμαι εξωτερικό κ νιώθω τόση μοναξιά 

Ωχ..... Σε ποιο μέρος είσαι;  Από χτες σε είχα στο νου μου κ έλεγα να σου στείλω αλλά το βλαμμενο το κινητο ψιλοκολλαγε γενικά με το ίντερνετ και viber που έστελνα έκανε τα δικά του....γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νορβηγία...Έχω πάρει ευτυχώς λίγες μέρες άδεια από την δουλειά αλλά λείπει η κολλητή μου κ δεν έχω κανέναν μαζί.Γενικά δεν έχω κοινοποίηση την καθυστέρηση κ το ζω όλο μόνη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειάζεται να ξέρουν φίλες σου για την καθυστέρηση αν θες να με ακούσεις την έχω πατήσει.... Κ μια φίλη που είχα κολλητή υποτίθεται όταν έμαθε για την εγκυμοσύνη μια φορά μου έστειλε μήνυμα και από τότε τίποτα... Είναι οι καλές οι φίλες..... Μέχρι πότε θα περιμένεις;;; Με έχει φάει η αγωνία... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το ότι μου κόπηκε όρεξη έχεις ιδέα τι μπορεί να είναι?θα περιμένω μέχρι Σάββατο πρωι να κάνω το τεστ..κ φυσικά θα μιλησω κ με τον γυναικολογο μου αυριο το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ntia123 είπε:

Για το ότι μου κόπηκε όρεξη έχεις ιδέα τι μπορεί να είναι?θα περιμένω μέχρι Σάββατο πρωι να κάνω το τεστ..κ φυσικά θα μιλησω κ με τον γυναικολογο μου αυριο το απογευμα

Να σου πω την αλήθεια πριν μάθω για την εγκυμοσύνη άλλες φορές τα λιγουρευομουν όλα και άλλες φορές δεν ήθελα να φάω τίποτα και για αυτό μέχρι τον πέμπτο μήνα δεν είχα πάρει κιλό..... Γενικά είσαι τοτ φαγητού;;; Εγώ γενικά ήμουν πολύ με το φαΐ αλλά στην εγκυμοσύνη νομίζω ότι γυρίζουν τούμπα κάποια πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...ειμαι καινουργια στην ομορφη παρεα σας κ ευχομαι ολοψυχα σε ολες οτι καλυτερο..με απασχολει το εξης..το μαρτιο εκανα επεμβαση πολυποδα αρκετα μεγαλου κ ο γιατρος μου με συμβουλεψε να επισπευσω το θεμα συλληψης και οως μετα την επεμβαση θα ειναι κ πιο ευκολο λογω του οτι ειναι πεντακαθαρη η μητρα...δεν εχω σταθερο κυκλο αλλα συμφωνα με τον γιατρο μ οι γονιμες μου ξεκινουν 12η μερα κυκλου εως 18 με ωροξια 16η μερα... Εμεις με τον αρραβωνιαστικο μ ειχαμε επαφη 8η-9η10η μερα καθως και 12η-13η και 15η μερα..σημερα βρισκομαι στην 23η μερα του κυκλου μ και εδω κ τρεις μερες νιωθω κοπωση,το στηθος μ εχεις ορηστει κ οι θηλες μ πονανε υπερβολικα και κατα την επαφη σημερα ενιωθα να ποναει η μητρα μ...λετε να πετυχαμε μωρουλι;;;ευχαριστω πολυ!!!     καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η silasila είπε:

Καλησπερα κοριτσια...ειμαι καινουργια στην ομορφη παρεα σας κ ευχομαι ολοψυχα σε ολες οτι καλυτερο..με απασχολει το εξης..το μαρτιο εκανα επεμβαση πολυποδα αρκετα μεγαλου κ ο γιατρος μου με συμβουλεψε να επισπευσω το θεμα συλληψης και οως μετα την επεμβαση θα ειναι κ πιο ευκολο λογω του οτι ειναι πεντακαθαρη η μητρα...δεν εχω σταθερο κυκλο αλλα συμφωνα με τον γιατρο μ οι γονιμες μου ξεκινουν 12η μερα κυκλου εως 18 με ωροξια 16η μερα... Εμεις με τον αρραβωνιαστικο μ ειχαμε επαφη 8η-9η10η μερα καθως και 12η-13η και 15η μερα..σημερα βρισκομαι στην 23η μερα του κυκλου μ και εδω κ τρεις μερες νιωθω κοπωση,το στηθος μ εχεις ορηστει κ οι θηλες μ πονανε υπερβολικα και κατα την επαφη σημερα ενιωθα να ποναει η μητρα μ...λετε να πετυχαμε μωρουλι;;;ευχαριστω πολυ!!!     καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια..

Γειά σου @silasila.....αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης..... Εσύ πότε περιμένεις περίπου να αδιαθετησεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά προσέχω τι τρώω και τους τελευταίους μήνες γυμναζομαι..όμως τις τελευταίες μέρες τρώω ότι να ναι ..αδειασα ένα βάζο μερέντα σε 3μέρες που την έχω στο ντουλάπι πάνω από έξι μήνες κ δεν μου έκανε όρεξη να την ανοιξω έχω και μια τεραστια λαχτάρα για αναψυκτικά. .φαντάσου ότι ξυπνάω το βράδυ κ πίνω πορτοκαλάδα με ανθρακικό.Τι να πω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ntia123 είπε:

Γενικά προσέχω τι τρώω και τους τελευταίους μήνες γυμναζομαι..όμως τις τελευταίες μέρες τρώω ότι να ναι ..αδειασα ένα βάζο μερέντα σε 3μέρες που την έχω στο ντουλάπι πάνω από έξι μήνες κ δεν μου έκανε όρεξη να την ανοιξω έχω και μια τεραστια λαχτάρα για αναψυκτικά. .φαντάσου ότι ξυπνάω το βράδυ κ πίνω πορτοκαλάδα με ανθρακικό.Τι να πω ???

Χαχαχχαχαχα.....Σε βλέπω να έρχεσαι στο κλαμπ των μαμαδων...... Στην αρχή είχα τρελά με την πορτοκαλάδα με το ανθρακικό φαντάσου έπινα μια γουλιά στα κρυφά επειδή ήξερα ότι δεν κάνει τα αναψυκτικά στην εγκυμοσύνη και είχα φάει σκαλωμα μετά έπινα πορτοκαλάδα χωρίς ανθρακικό....αλλά τίποτα δεν μου έκανε κ αυτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου @silasila.....αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης..... Εσύ πότε περιμένεις περίπου να αδιαθετησεις; 

tonia laoura καλησπερα κ ευχαριστω για την απαντηση..εγω περιμενω να αδιαθετησω σε 7 μερες...απο χθες εχω εντονη ασπρη βλεννη συγνωμη για την περιγραφη κ το στηθος μου δεν μπορω καν να το ακουμπησω απλως εχω αγχος γτ κ αυτα ειναι συμπτωματα περιοδου... τα πονακια συνεχιζουν χαμηλα ..λες οι μερες που ειχαμε ελευθερη επαφη να ηταν καλες?? εχω αγωνια χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...