Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη σε ιδιωτικο


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια. Ειχα μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και σκεφτομαστε με τον αντρα μου για εξωσωματικη.. Ο γιατρος μου ειναι στο μητερα.. Εχει καμια αποψη ή και εμπειρια στο το θεμα αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Ειχα μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και σκεφτομαστε με τον αντρα μου για εξωσωματικη.. Ο γιατρος μου ειναι στο μητερα.. Εχει καμια αποψη ή και εμπειρια στο το θεμα αυτο??

Καλησπερα :)καταρχιν οτι και αν αποφασησεις καλη επιτυχια!!ξερω οτι ειναι μεγαλες μοναδες οπως και στο ιασω!τωρα στο μητερα πριν χρονια ειχε κανει μια συγγενης μου αλλα δε υπηρχε θετικη εκβαση.δεν γνωριζω παιρετερω πληροφοριες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπερα :)καταρχιν οτι και αν αποφασησεις καλη επιτυχια!!ξερω οτι ειναι μεγαλες μοναδες οπως και στο ιασω!τωρα στο μητερα πριν χρονια ειχε κανει μια συγγενης μου αλλα δε υπηρχε θετικη εκβαση.δεν γνωριζω παιρετερω πληροφοριες..

ωχ λυπαμαι...  Παντως σ'ευχαριστω για την απαντηση σου.. τι εννοεις οτι ειναι μεγαλες μοναδες? το οικονομικο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν γνωριζω ....μονο για γενεδις και embio

στις Just now, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

ωχ λυπαμαι...  Παντως σ'ευχαριστω για την απαντηση σου.. τι εννοεις οτι ειναι μεγαλες μοναδες? το οικονομικο?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εκανα πρόσφατα στο ιασω μια κ μοναδική  φορα με θετικό αποτέλεσμα τωρα ειμαι εγκυος 9 εβδομάδων.για εκει ξερω σιγουρα να σου πω οτι υπαρχει πολυ ομάδα γιατρών κ ολο οι υπόλοιποι που δουλεύουν.ειναι συνέχεια δίπλα σου.για το οικονομικό ξερω να σου πω επειδη ειναι στανταρ οι τιμες εκει 1300 ο γιατρός κ 1200 ολη η υπόλοιπη διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Κατερινα μου τα ποσα που μου ανεφερες ειναι μαζι με γεννα;;και δωματιο η μονο η εξωσωματικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2016 at 5:46 ΜΜ, ο/η katerina2015 είπε:

Εγω εκανα πρόσφατα στο ιασω μια κ μοναδική  φορα με θετικό αποτέλεσμα τωρα ειμαι εγκυος 9 εβδομάδων.για εκει ξερω σιγουρα να σου πω οτι υπαρχει πολυ ομάδα γιατρών κ ολο οι υπόλοιποι που δουλεύουν.ειναι συνέχεια δίπλα σου.για το οικονομικό ξερω να σου πω επειδη ειναι στανταρ οι τιμες εκει 1300 ο γιατρός κ 1200 ολη η υπόλοιπη διαδικασια.

μετα απο την εξωσωματικη χρειαστηκε να εισαι ξαπλα? το θεμα μου ειναι η δουλεια επειδη λεμε να μπουμε στη διαδικασια αυτη  μετα θα παω για δουλεια κανονικα η θα πρεπει να παρω αδεια? εσυ δουλευεις?πως το χειριστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2016 at 7:33 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπερα Κατερινα μου τα ποσα που μου ανεφερες ειναι μαζι με γεννα;;και δωματιο η μονο η εξωσωματικη;

αναλογως ποσο παιρνει κ ο γιατρος σου.... Ο γιατρος μου παιρνει 800.  Απ'οτι εμαθα κ απο αλλες κοπελες 1200 κοστιζουν τα φαρμακα και ολα αυτα που κανουν για τη γονιμοποιηση κ +εξτρα το δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2016 at 1:08 ΠΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Ειχα μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και σκεφτομαστε με τον αντρα μου για εξωσωματικη.. Ο γιατρος μου ειναι στο μητερα.. Εχει καμια αποψη ή και εμπειρια στο το θεμα αυτο??

καλησπερα Ποπη.καλη επιτυχια σε οποια προσπαθεια.καταρχιν θα κανεις εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο η θα ξεκινησεις καποιο πρωτοκολλο με επιτροπες και χαπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Monday, May 16, 2016 at 5:46 ΜΜ, ο/η katerina2015 είπε:

Εγω εκανα πρόσφατα στο ιασω μια κ μοναδική  φορα με θετικό αποτέλεσμα τωρα ειμαι εγκυος 9 εβδομάδων.για εκει ξερω σιγουρα να σου πω οτι υπαρχει πολυ ομάδα γιατρών κ ολο οι υπόλοιποι που δουλεύουν.ειναι συνέχεια δίπλα σου.για το οικονομικό ξερω να σου πω επειδη ειναι στανταρ οι τιμες εκει 1300 ο γιατρός κ 1200 ολη η υπόλοιπη διαδικασια.

Kατερινα. Τι προβλημα. Υπηρχε εαν επιτρεπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2016 at 5:46 ΜΜ, ο/η katerina2015 είπε:

Εγω εκανα πρόσφατα στο ιασω μια κ μοναδική  φορα με θετικό αποτέλεσμα τωρα ειμαι εγκυος 9 εβδομάδων.για εκει ξερω σιγουρα να σου πω οτι υπαρχει πολυ ομάδα γιατρών κ ολο οι υπόλοιποι που δουλεύουν.ειναι συνέχεια δίπλα σου.για το οικονομικό ξερω να σου πω επειδη ειναι στανταρ οι τιμες εκει 1300 ο γιατρός κ 1200 ολη η υπόλοιπη διαδικασια.

ειχες παρει φαρμακα επιτροπη κλπ? τι διαδικασια εγινε?πολλα χρηματα μου φαινονται. περνεις τιποτα πισω απο το ικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η emmyland είπε:

καλησπερα Ποπη.καλη επιτυχια σε οποια προσπαθεια.καταρχιν θα κανεις εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο η θα ξεκινησεις καποιο πρωτοκολλο με επιτροπες και χαπια?

σπερματεγχυση εκανα με το serpafar και με ενεση...Τη δευτερα εχω ραντεβου στο γιατρο δεν ξερω οτι μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

σπερματεγχυση εκανα με το serpafar και με ενεση...Τη δευτερα εχω ραντεβου στο γιατρο δεν ξερω οτι μου πει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η emmyland είπε:

 

δες τι θα σας πει ο γιατρος πρωτα.καθε γυναικα εχει διαφορετικο προβλημα.μην σε προβληματιζουν οτι γραφουμε εδω και αγχωνεσαι χωρις λογο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η emmyland είπε:

ναι εννοειται... εχουμε κανει ολες τις εξετασεις  και εχουμε βρει αδυναμο σπερμα..

σπερματεγχυση εκανα με το serpafar και με ενεση...Τη δευτερα εχω ραντεβου στο γιατρο δεν ξερω οτι μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

σπερματεγχυση εκανα με το serpafar και με ενεση...Τη δευτερα εχω ραντεβου στο γιατρο δεν ξερω οτι μου πει..

ξερω σε αυτη την περιπτωση οτι υπαρχει η εναλλακτικη λυση να παρει ο αντρας σου καποια χαπια και να δυναμωση το σπερμα και να κανεις εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...