Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ???


Recommended Posts

καλησπερα και παλι φιλες μου...εχω γραψει αρκετες φορες...ομως νιωθω την αναγκη να βρω οτι καλυτερο για ενα θετικο αποτελεσμα...οπως εχω αναφερει ξανα εμεις αντιμετωπιζουμε το προβλημα της αζωοσπερμιας αυτο συνεπαγεται σε βιοψια με ολικη ναρκωση και μικρογονιμοποιηση μετα οπως νου εχουν αναφερει..να πω οτι μεχρι στιγμης συνεργαζομαστε μ ενα γυναικολογο ο οποιος δεν μου πολυ εμπνεει εμπιστοσυνη και πριν το Πασχα πηγα στον "καλυτερο" το κ.Π.ο οποιος μας εστησε και 2ωρες ταχουμε οτι ειχε χειρουργιο (ο οποιος κοιμοταν ορθιος γιατι μολις ειχε σηκωθει απο το κρεβατι του..και δεν ειχε προλαβει να πιει καφεδακι )μας ειδε για 10 λεπτα και μετα μας τα πε η μαια του γιατι μαλλον τον κουρασαμε!!!και λεω εγω τωρα να δωσουμε τοσα λεφτα για να εχουν και τετοια αντιμετωπιση???και σκεφτομαι να παω και σε ενα δημοσιο νοσοκομειο στην Αθηνα?τι λετε;;εχετε καποια αναλογη εμπειρια;Υ.Γ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΤΖΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπερα και παλι φιλες μου...εχω γραψει αρκετες φορες...ομως νιωθω την αναγκη να βρω οτι καλυτερο για ενα θετικο αποτελεσμα...οπως εχω αναφερει ξανα εμεις αντιμετωπιζουμε το προβλημα της αζωοσπερμιας αυτο συνεπαγεται σε βιοψια με ολικη ναρκωση και μικρογονιμοποιηση μετα οπως νου εχουν αναφερει..να πω οτι μεχρι στιγμης συνεργαζομαστε μ ενα γυναικολογο ο οποιος δεν μου πολυ εμπνεει εμπιστοσυνη και πριν το Πασχα πηγα στον "καλυτερο" το κ.Π.ο οποιος μας εστησε και 2ωρες ταχουμε οτι ειχε χειρουργιο (ο οποιος κοιμοταν ορθιος γιατι μολις ειχε σηκωθει απο το κρεβατι του..και δεν ειχε προλαβει να πιει καφεδακι )μας ειδε για 10 λεπτα και μετα μας τα πε η μαια του γιατι μαλλον τον κουρασαμε!!!και λεω εγω τωρα να δωσουμε τοσα λεφτα για να εχουν και τετοια αντιμετωπιση???και σκεφτομαι να παω και σε ενα δημοσιο νοσοκομειο στην Αθηνα?τι λετε;;εχετε καποια αναλογη εμπειρια;Υ.Γ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΤΖΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!

καλησπερα κοριτσι μου.να σε ρωτησω,ο αντρας σου εχει κανει βιοψια ορχεως? αυτο εννοεις οταν λες βιοψια με ναρκωση? εχετε παει σε ανδρολογο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η emmyland είπε:

καλησπερα κοριτσι μου.να σε ρωτησω,ο αντρας σου εχει κανει βιοψια ορχεως? αυτο εννοεις οταν λες βιοψια με ναρκωση? εχετε παει σε ανδρολογο?

καλησπερα οχι δεν εχουμε κανει βιοψια..μας το πε ο γυναικολογος οτι κανουν ολικη ναρκωση κατι που με προβληματησε σε ανδρολογο δεν εχουμε καταφερει ακομη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπερα οχι δεν εχουμε κανει βιοψια..μας το πε ο γυναικολογος οτι κανουν ολικη ναρκωση κατι που με προβληματησε σε ανδρολογο δεν εχουμε καταφερει ακομη..

εχετε κανει σπερμοδιαγραμμα φανταζομαι και αν ναι ποσα μεχρι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η emmyland είπε:

εχετε κανει σπερμοδιαγραμμα φανταζομαι και αν ναι ποσα μεχρι τωρα?

επισης ξερω οτι η βιοψια γινεται με γενικη ναρκωση η με τοπικη ναρκωση μεσω παρακεντησης με βελονα.ειναι για καλο, αυτο να σκεφτεστε απο την βιοψια θα βγαλετε ακρη για να προχωρησετε παρακατω
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!καλο θα ηταν να ρωτησεις πρωτα στο νοσοκομειο που θα πας να κανεις εξωσοματικη ποιοι γιατροι κανουν στο συγκεκριμενο και μετα να μαθεις ποιος ειναι ο καλυτερος.μην πεσεις σε κανεναν αλμπανη..συγνωμη γιατι δεν ψαχνεις σε ιδιωτικο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Γεια σας!!καλο θα ηταν να ρωτησεις πρωτα στο νοσοκομειο που θα πας να κανεις εξωσοματικη ποιοι γιατροι κανουν στο συγκεκριμενο και μετα να μαθεις ποιος ειναι ο καλυτερος.μην πεσεις σε κανεναν αλμπανη..συγνωμη γιατι δεν ψαχνεις σε ιδιωτικο ??

εχω ψαξει ηδη σε δυο ο ενας δεν μου εκανε κσθόλου εχω γραψει παραπανω το στορυ και με αυτον που συνεργαζομαστε ηδη δεν μου εμπνεει εμπισυοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

εχω ψαξει ηδη σε δυο ο ενας δεν μου εκανε κσθόλου εχω γραψει παραπανω το στορυ και με αυτον που συνεργαζομαστε ηδη δεν μου εμπνεει εμπισυοσυνη...

kai etsi niwthw egw ksekinhsa gia ekswswmatikh phga se dhmosio nosokomeio xthes perasa epitroph giatron gia na glytwsw ta xrhmata gia ta farmaka...alla ematha oti mesa sto nosokomeio den yparxei anesthisia mono mia methodos methys h opoia se narkwnei mono sto kefali k to ypoloipo swma niwtheis ta panta....trelathika molis to ematha k phga na milhsw me ton giatro m eipe pws den yparxei onws k oti mporoume na to syzhthsoume ayto isws na feroun gia na plhrwsw den mporw na katalavw gia zwa mas pernane akomh k ayta ypoferoun kniwthoun ...pws mporei na ginei oolupsia xwris narkwsei re gamwto..k me exei provlhmathsei ayto to thema rwthsa k eksw gia idiwtiko gia na me proseksoun kiolas alla polla lefta vre koritsia 2800 mono h olh diadikasia syn farmaka syn eksoda metaforika k exw trelathei....pws na mazepsw tosa lefta;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το story το διαβασα αλλα στα ιδιωτικα υπαρχουν αρκετοι γιατροι οχι 1 και 2.καλα επιλογη σου ειναι αλλα σκεψου οτι στα ιδιωτικα ειναι αλλιως.πιο καθαρα εχουν ολα αυτα που χρειαζονται κτλπ.και προσωπικα για κατι τοοσο σημαντικο εε δεν πας στο δημοσιο.βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις μετρημενες στα δαχτυλα..αλλα που να τις βρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mpoumpou2 είπε:

kai etsi niwthw egw ksekinhsa gia ekswswmatikh phga se dhmosio nosokomeio xthes perasa epitroph giatron gia na glytwsw ta xrhmata gia ta farmaka...alla ematha oti mesa sto nosokomeio den yparxei anesthisia mono mia methodos methys h opoia se narkwnei mono sto kefali k to ypoloipo swma niwtheis ta panta....trelathika molis to ematha k phga na milhsw me ton giatro m eipe pws den yparxei onws k oti mporoume na to syzhthsoume ayto isws na feroun gia na plhrwsw den mporw na katalavw gia zwa mas pernane akomh k ayta ypoferoun kniwthoun ...pws mporei na ginei oolupsia xwris narkwsei re gamwto..k me exei provlhmathsei ayto to thema rwthsa k eksw gia idiwtiko gia na me proseksoun kiolas alla polla lefta vre koritsia 2800 mono h olh diadikasia syn farmaka syn eksoda metaforika k exw trelathei....pws na mazepsw tosa lefta;

mpoumpou μου συμφωνω τα λεφτα που ζητανε τρελα λες και παιρνουμε τους μισθους τους τρελους απο την αλλη πλευρα πιστευεις οτι δεν θα αντεξεις τον πονο;;;εγω προτειμω να σ πω να μην με ναρκωσουν ελεος ακομη και για αυτο στην ευκολη λυση καθε μηνα μας γινονται τοσες κρατησεις για το τιποτα και σκεψου οτι χτυπα ξυλο κατι στραβωσει στο δημοσιο σε τρεχουν ακομη και στη γεννα ασε που τωρα γεννησε μια φιλη μου στο ιασω και ηταν λες και ημουν στο δημοσιο ναι μεν καθαρα αλλα μονο μια μαια σε καθς βαρδια...τι να πω δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mpoumpou2 είπε:

kai etsi niwthw egw ksekinhsa gia ekswswmatikh phga se dhmosio nosokomeio xthes perasa epitroph giatron gia na glytwsw ta xrhmata gia ta farmaka...alla ematha oti mesa sto nosokomeio den yparxei anesthisia mono mia methodos methys h opoia se narkwnei mono sto kefali k to ypoloipo swma niwtheis ta panta....trelathika molis to ematha k phga na milhsw me ton giatro m eipe pws den yparxei onws k oti mporoume na to syzhthsoume ayto isws na feroun gia na plhrwsw den mporw na katalavw gia zwa mas pernane akomh k ayta ypoferoun kniwthoun ...pws mporei na ginei oolupsia xwris narkwsei re gamwto..k me exei provlhmathsei ayto to thema rwthsa k eksw gia idiwtiko gia na me proseksoun kiolas alla polla lefta vre koritsia 2800 mono h olh diadikasia syn farmaka syn eksoda metaforika k exw trelathei....pws na mazepsw tosa lefta;

εγω οσες μεθες εχω κανει ωοληψια και εμβρυομεταφορα κοιμομουν δεν καταλαβα τιποτα.σε ιδιωτικο βεβαια μιλαω.2800 γιατι? δεν εχω καταλαβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η emmyland είπε:

εγω οσες μεθες εχω κανει ωοληψια και εμβρυομεταφορα κοιμομουν δεν καταλαβα τιποτα.σε ιδιωτικο βεβαια μιλαω.2800 γιατι? δεν εχω καταλαβει.

αυτη ειναι ηταριφα τους το λιγοτερο 2000 συν η βιοψια 1000 ευρω..εσυ ειχες δωσει λιγοτερα;και αν συστησε το μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

εχω ψαξει ηδη σε δυο ο ενας δεν μου εκανε κσθόλου εχω γραψει παραπανω το στορυ και με αυτον που συνεργαζομαστε ηδη δεν μου εμπνεει εμπισυοσυνη...

Στο μητερα Σταθης Σαμιωτης. Αυτον εχω εμενα τουλαχιστον μου εμπνεει... Κ εμεις ειχαμε μια αποτυχημενη σπερματεγχυση κ τη δευτερα 23/5 εχουμε ραντεβου με εναν γιατρο (Μιναρετζης Δημητρης λεγεται) που συνεργαζεται με τον γιατρο μου. Αυτος ειναι ειδικος σε εξωσωματικη. Λογικα θα πρεπει να εξετασει το σπερμα κ να μας πει τι θα κανουμε. Σπερμοδιαγραμμα εχουμε κανει δυο στο πρωτο ειχαμε ατυπες μορφες 4% και χαμηλη κινητικοτητα και στο δευτερο ατυπη μορφη 96% και 91% κινητικοτητα.... Στην ουσια απο το 91% κινητικοτητας μονο το 4% ηταν καλο αφου το 96% ηταν ατυπο... :( ... Θα παμε την αλλη δευτερα κ οτι μας πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Στο μητερα Σταθης Σαμιωτης. Αυτον εχω εμενα τουλαχιστον μου εμπνεει... Κ εμεις ειχαμε μια αποτυχημενη σπερματεγχυση κ τη δευτερα 23/5 εχουμε ραντεβου με εναν γιατρο (Μιναρετζης Δημητρης λεγεται) που συνεργαζεται με τον γιατρο μου. Αυτος ειναι ειδικος σε εξωσωματικη. Λογικα θα πρεπει να εξετασει το σπερμα κ να μας πει τι θα κανουμε. Σπερμοδιαγραμμα εχουμε κανει δυο στο πρωτο ειχαμε ατυπες μορφες 4% και χαμηλη κινητικοτητα και στο δευτερο ατυπη μορφη 96% και 91% κινητικοτητα.... Στην ουσια απο το 91% κινητικοτητας μονο το 4% ηταν καλο αφου το 96% ηταν ατυπο... :( ... Θα παμε την αλλη δευτερα κ οτι μας πει..

loipon emena 2800 m eipan alla thessalonikh koritsia athina m eipan 3600 kai tha kleisw thessalonikh twra na to kanw m eipan tha m kanoun k kalyterh timh an den parw oles tis apodeikseis dhladh apo  vdomada tha paw na milhsw se idiwtiko klinikh einai...symfwnw oti oti k an patheis sto nosokomeio se pane alla einai toso mpourdelo pleon to nosokomeio pou den bgazeis akrh se tpt k se paratane se mia gonia k perimene ekei an den exeis kapoion gnwsto h kapoion na fwnazei ekei mesa ta exw zhsei pleon kai ta nosokomeia me to koyutalaki ta xw faei sthn mourh oloi fakelakia theloun giati alliws den se koitoun ax koritsia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mpoumpou2 είπε:

loipon emena 2800 m eipan alla thessalonikh koritsia athina m eipan 3600 kai tha kleisw thessalonikh twra na to kanw m eipan tha m kanoun k kalyterh timh an den parw oles tis apodeikseis dhladh apo  vdomada tha paw na milhsw se idiwtiko klinikh einai...symfwnw oti oti k an patheis sto nosokomeio se pane alla einai toso mpourdelo pleon to nosokomeio pou den bgazeis akrh se tpt k se paratane se mia gonia k perimene ekei an den exeis kapoion gnwsto h kapoion na fwnazei ekei mesa ta exw zhsei pleon kai ta nosokomeia me to koyutalaki ta xw faei sthn mourh oloi fakelakia theloun giati alliws den se koitoun ax koritsia...

kαλη επιτυχια μπουμπου μου!!περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Στο μητερα Σταθης Σαμιωτης. Αυτον εχω εμενα τουλαχιστον μου εμπνεει... Κ εμεις ειχαμε μια αποτυχημενη σπερματεγχυση κ τη δευτερα 23/5 εχουμε ραντεβου με εναν γιατρο (Μιναρετζης Δημητρης λεγεται) που συνεργαζεται με τον γιατρο μου. Αυτος ειναι ειδικος σε εξωσωματικη. Λογικα θα πρεπει να εξετασει το σπερμα κ να μας πει τι θα κανουμε. Σπερμοδιαγραμμα εχουμε κανει δυο στο πρωτο ειχαμε ατυπες μορφες 4% και χαμηλη κινητικοτητα και στο δευτερο ατυπη μορφη 96% και 91% κινητικοτητα.... Στην ουσια απο το 91% κινητικοτητας μονο το 4% ηταν καλο αφου το 96% ηταν ατυπο... :( ... Θα παμε την αλλη δευτερα κ οτι μας πει..

Εσυ ποπη αθηνα μενεις;;προσπαθειτε κσιρο;;τουλαχιστον υπαρχουν σπερματοζωαρια..πες μου οταν πας στο ραντεβου σου νεα απο αυτον το γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Η ατυπη μορφη που λες πως αλλιως μπορει να λεγεται στο σπερμοδιαγραμμα??τι σημαινει ατυπη μορφη??

Ευχαριστω

ατυπες μορφες το γραφει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εσυ ποπη αθηνα μενεις;;προσπαθειτε κσιρο;;τουλαχιστον υπαρχουν σπερματοζωαρια..πες μου οταν πας στο ραντεβου σου νεα απο αυτον το γιατρο

Εγω μενω Λαυριο ο ιατρος μου εχει ιατρειο στη κερατεα και συνεργαζεται με το μητερα.. Ναι υπαρχουν σπερματοζωαρια αλλα μας βγηκαν λιγο μεθυσμενα  αυτο θα πει ατυπη μορφη χαχαχχαα...Προσπαθουμε 2 χρονια το μαρτιο καναμε σπερματεγχυση κ δεν πετυχε. 23 του μηνος θα παω στον αλλο γιατρο κ οτι μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα.στο σπερμοδιαγραμμα που εχω απο το Λητω το γραφει ατυπες μορφες στο σπερμοδιαγραμμα του Ρεα δεν το γραφει.και ατυπες μορφες τι σημαινει δηλαδη αν ξερει καποια ν μου πει??

?????????⚘⚘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

kαλη επιτυχια μπουμπου μου!!περιμενουμε νεα σου!!

se eyxaristw kopela m k se oles sas eyxomai kalh epityxia thelw na vlepw thetika apotelesma apo oles mas pleon mas aksizei.....egw eimai mikrh k mphka apo mikrh se aythn thn diadikasia ths ekswswmatikhs alla ti na kanoume eyxomai o theos na m to dwsei estw k etsi to paidaki m...spermatexynsh den ksana kanw tzampa lefta k adikos kopos einai polu mikro to pososto genika gia na piasoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Επιτυχια κ απο εμενα!!!

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω εμενα ο γιατρος μ γτ μου λεει οτι πρεπει να κανουμε 3 με 4 σπερματεχυνσεις πριν προχωρησουμε σε εξωσοματικη.ενω δεν ειναι φιλοχρηματος κ το ξερω παιζει ρολο ποιο ειναι το κολημα -προβλημα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Καλη Επιτυχια κ απο εμενα!!!

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω εμενα ο γιατρος μ γτ μου λεει οτι πρεπει να κανουμε 3 με 4 σπερματεχυνσεις πριν προχωρησουμε σε εξωσοματικη.ενω δεν ειναι φιλοχρηματος κ το ξερω παιζει ρολο ποιο ειναι το κολημα -προβλημα????????

καλησπερα κουκλα μου!!γιατι μπορει να αντιιμετωπιζεις διαφορετικο προβλημα ...ας πουμε στη δικη μου περιπτωση ουτε καν τζαμπα ο κοπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely to sizitisa me tin ksaderfi m p einai giatros k m apantise oti akomi k sti fysiologiki sylipsi xreiazontai synithws treis me tesseris prospatheies diladi kyklous gia na gonimopoiithei ena wario. Dld akomi k se ena zeygari pou den antimetwpizei tpt se fysiologiki epafi borei na fthasoun ekatomyria ikana spermatozwaria sto wario k ayto na mi gonimopoiithei stin prwti i deyteri prospatheia. To idio isxyei k gia ti spermategxysi analoga vevaia tin periptwsi. Allo na exeis fysiologiko se arithmo sperma gia paradeigma 20.000.000 alla na min exeis kinitikotita k allo 5.000.000.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 14/5/2016 at 8:03 ΜΜ, ο/η Lovely είπε:

Καλη Επιτυχια κ απο εμενα!!!

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω εμενα ο γιατρος μ γτ μου λεει οτι πρεπει να κανουμε 3 με 4 σπερματεχυνσεις πριν προχωρησουμε σε εξωσοματικη.ενω δεν ειναι φιλοχρηματος κ το ξερω παιζει ρολο ποιο ειναι το κολημα -προβλημα????????

tha s pw egw giati m to ekshghse o gitros otan pas sthn epitroph aytoi theloun na kseroun an exeis prospathisei arketes fores prepei na xeis toulaxiston 5 spermatexynseis s leei..alla esy mhn to skeftese etsi an exete sovaro thema me to sperma xamhlo k ligh koinitikothta mono ekswswmatikh mas swzei tpt allo koritsia kai oxi agxos parteto xalara giati den petyxenei tpt etsi sas to lew ekphras...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...