Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΦ=ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ !!! ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2016 at 2:40 ΜΜ, ο/η elenh pa είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΦ=ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ !!! ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ !!! 

Καλησπερα,

Ειμαι κι εγω καινουργια στο χωρο και θα ηθελα κι εγω σχετικη ενημερωση για γιατρο που να ξεγενναει σε νοσοκομειο. Εχω κι εγω ηδη ενα παιδακι αλλα ο λογος που ενδιαφερομαι δεν ειναι τοσο οικονομικος οσο οτι στο γιο μου χρειαστηκε να μπει σε ΜΕΝ. Εχοντας λοιπον μια ηδη αρνητικη εμπειρια απο ιδιωτικη κλινικη θα εκτιμουσα σχετικη σας ενημερωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια! Και εγώ είμαι έγκυος και αναζητούσα έναν γιατρό που να πραγματοποιεί τους τοκετούς σε δημόσιο νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης και με γνώμονα το δυσβάστακτο κόστος ενός ιδιωτικού μαιευτηρίου αλλά και με την λογική οτι είμαι ασφαλισμένη και φορολογούμενη πολίτης και ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ να φέρω στον κόσμο το μωρό μου δωρεαν μέσα σε ένα νοσοκομείο για το οποίο εισφέρω και εγώ! Η αναζήτησή μου ήταν άκαρπη οπότε απλά πήγα στο νοσοκομείο, μου ανοίξανε καρτέλα σε μια κλινική και με παρακολουθούν οι γιατροί της κλινικής αυτής!  Τώρα θα μου πείτε "δεν μπορώ να τον πάρω τον γιατρό Κυριακή που μπορεί να έχω μια απορία για την εγκυμοσύνη μου"  " ή ένα πονάκι" γιατί δεν έχεις κανένα επιπλέον στοιχείο για τον γιατρό αυτό παρά μόνο το όνομά του! Εγώ λοιπόν σκέφτηκα απλά να επισκεφτώ έναν εξωτερικό γυναικολόγο με την εξήγηση από την αρχή ότι θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο για να μπορώ να λύνω τις απορίες μου αλλά να έχω και μια δεύτερη γνώμη για την εγκυμοσύνη! Ελπίζω να σας βοήθησα λίγο! Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό  τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...