Μετάβαση σε περιεχόμενο

antiviwsh xwris na kserw oti eim egkuoc


olgaki 95

Recommended Posts

Koritcia dn vreika ct site na exei upothei tetoio thema cizuticeic! Cac parakalw voitheicteme!!! Eim egkuoula 5 evdomadwn kai kti merec! Prin na mathw oti eim egkuoc epatha ouroloimwkch kai peira thlefwno tn funaikologo mu kai mu eipe na parw seclor tn 750 gia pente merec! Koritcia cac parakalw voitheicteme uparxei periptwch na exei dhmiourgithei kapoio provlhma???  An exei kapoia kti paromoio ac mu lucei tn aporiaa!!! Pleaseee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη.εγω οταν ημουν εγκυος χρειαστηκε να παρω αντιβιωση γιατι ειχα ουρεοπλασμα οχι ceclor καποια αλλη που μου ειχε πει ο γυναικολογος ημουν 3 μηνων τοτε.δεν μου δημιουργησε καποιο προβλημα.το καλυτετο ομως που πρεπει να κανεις εσυ ειναι να ρωτησεις τη γιατρο σου.αυτη θα σου πει το σωστο κ θα σου εξηγησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλησπερα κ συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη.εγω οταν ημουν εγκυος χρειαστηκε να παρω αντιβιωση γιατι ειχα ουρεοπλασμα οχι ceclor καποια αλλη που μου ειχε πει ο γυναικολογος ημουν 3 μηνων τοτε.δεν μου δημιουργησε καποιο προβλημα.το καλυτετο ομως που πρεπει να κανεις εσυ ειναι να ρωτησεις τη γιατρο σου.αυτη θα σου πει το σωστο κ θα σου εξηγησει

Nai cugoura exw rantevou tn tetarth kai tha ckacw!! To exw teractio anxoc!!!!!! Elpizw na mn exei prokalecei to paramikro provlima ct mwro m

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω.κ εγω ημουν εγκυος κ δεν το ηξερα ειχα πονους περιοδου κ επινα πονσταν για να σταματησουν.αν εχεις τοσο αγχος παρε τηλ να τη ρωτησεις χειροτερο ειναι να αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Δεν νομιζω.κ εγω ημουν εγκυος κ δεν το ηξερα ειχα πονους περιοδου κ επινα πονσταν για να σταματησουν.αν εχεις τοσο αγχος παρε τηλ να τη ρωτησεις χειροτερο ειναι να αγχωνεσαι

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Δεν νομιζω.κ εγω ημουν εγκυος κ δεν το ηξερα ειχα πονους περιοδου κ επινα πονσταν για να σταματησουν.αν εχεις τοσο αγχος παρε τηλ να τη ρωτησεις χειροτερο ειναι να αγχωνεσαι

Nai tha tn parw cugoura! Euxarictw polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγακι καλησπερα και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου... μην σε ανχβνει καθολου αυτο... το σωμα μας δημιουργει τελεια αντισωματα για το σπορακι μας....στις 5 εβδομαδες δεν υπαρχει καν εβρυακο στοιχειο στον σακο οποτε ουτε παλμος... οποτε μην ανχωνεσαι. . Και θα σου πω και κατι ακομα για να ξεφρικαρεις... οταν ημουν εγκυος στο πρωτο μου παιδι  δεν ειχα σταθερο κυκλο και δεν καταλαβα πως ημουν  εγκυος στα γενεθλια μου λοιπον 8 εβδομαδων κυηση τοτε ειχα πιει τα αντερα μου εκεινο το βραδυ και καπνιζα και πολυ... ωσπου σε μια τζουρα να κανω εμετο εκει πηγα για χοριακη και φαντασου εκανα αμεσως υπερηχο ηταν ηδη μεγαλο μου ειπε αξεχαστα ο γιατρος ποτε περιμενες να ερθεις οταν θα πηγαινε σχολειο χαχα και του ειπα τι ειχε συμβει και με καθησυχασε και κατι ακομα το ceclor δεν βλαπτει την εγκυκοσυνη... το πηρα και γω οταν ετυχε να παθω ουρολοιμοξη αυτη καλη εγκυμοσυνη γλυκουλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγγ ειχα παρει αντιβιωσεις γ ουρολωξς οταν ημουν 3 εβδ σχεδον χωρις να ξερω οτι ειμαι... Ειχα παρει αουγκουμεντιν !!!! Φρικαρα και γω αλλα δε επαθε κατι το αστερακι μου!!!! Να πεις τα παντα στ γιατροο σου οοοτι εχεις παρει απο αντιβιωσεις κλπ κλπ κλπ!!!!!!!!!!! Γ ουρεοπλασμα π.επαθα πηρα ρουλιντ στον 4ο μηνα.... !!!! 

Καλο απογευμα :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Και εγγ ειχα παρει αντιβιωσεις γ ουρολωξς οταν ημουν 3 εβδ σχεδον χωρις να ξερω οτι ειμαι... Ειχα παρει αουγκουμεντιν !!!! Φρικαρα και γω αλλα δε επαθε κατι το αστερακι μου!!!! Να πεις τα παντα στ γιατροο σου οοοτι εχεις παρει απο αντιβιωσεις κλπ κλπ κλπ!!!!!!!!!!! Γ ουρεοπλασμα π.επαθα πηρα ρουλιντ στον 4ο μηνα.... !!!! 

Καλο απογευμα :*

Cac euxarictw polu koritciaa can na ucixaca ligo tha cac eneimerwcw tn tetarth gia ta nea m.. kai pali euxarictw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ επαιρνα! Πριν το μάθω κ μαλιςτα Ειχα παρει 2 κουτιά γιατι επέμενε... Ειναι πολυ σύνηθες η ουρολοίμωξη στην αρχη της εγκυμοσυνης!! Δεν ειναι κατι! Απλα να πεις στο γιατρό ποια αντιβίωση πηρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Monday, April 25, 2016 at 11:26 ΜΜ, ο/η Μαγκι είπε:

Και εγώ επαιρνα! Πριν το μάθω κ μαλιςτα Ειχα παρει 2 κουτιά γιατι επέμενε... Ειναι πολυ σύνηθες η ουρολοίμωξη στην αρχη της εγκυμοσυνης!! Δεν ειναι κατι! Απλα να πεις στο γιατρό ποια αντιβίωση πηρες!

Koritci piga ct giatro eim 7evdomadwn kai 3 hmerec eidame oti ein endomhtrio eidame lekithiko cako alla to mwro paara polu mikro kai dn akoucame oute kardoula pu kanonika tha eprepe! Mu eipe vevaia o giatroc oti borei na mn to epiaca tn idia mera tc epafhc icwc gia auto!! Epomeno rantevou tn allh pempth kai eipe oti tote prepei na akoucoume opwc dhpote.. eixe kapoia kti paromoioooo ac mu pei pleaseeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγακι καλησπερα και μην ανχωνεσαι για την εγκυμοσυνη δεν σου κανει καλοοο!!! Εγω καρδουλα ακουσα στις 8.5 εβδομαδες... αφου ειναι ενδομυτριο και ειδατε και σακο ολα καλα θα πανε με το φασολακι σου μην ανχωνεσαι μονο κανει κακοοο.... να ξεκουραζεσαι να κοιμασαι πολυ να τρως καλα να πινεις χυμουληδες και θα δεις πως την πεμπτη θα ακουσεις την καρδουλα απο το σπορακι σου μονο μην κανεις βαριες δουλειες μεχρι να δεσει καλα και δεις καθολου αιμα που δεν νομιζω ολα καλα θα πανε κοριτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η prassinomata είπε:

Ολγακι καλησπερα και μην ανχωνεσαι για την εγκυμοσυνη δεν σου κανει καλοοο!!! Εγω καρδουλα ακουσα στις 8.5 εβδομαδες... αφου ειναι ενδομυτριο και ειδατε και σακο ολα καλα θα πανε με το φασολακι σου μην ανχωνεσαι μονο κανει κακοοο.... να ξεκουραζεσαι να κοιμασαι πολυ να τρως καλα να πινεις χυμουληδες και θα δεις πως την πεμπτη θα ακουσεις την καρδουλα απο το σπορακι σου μονο μην κανεις βαριες δουλειες μεχρι να δεσει καλα και δεις καθολου αιμα που δεν νομιζω ολα καλα θα πανε κοριτσι μου...

makari na pane ola kla gt exw anxwthei kai exw ctenaxwrithei para polu nmzw oti dn tha paei kla!! Makari na knw lathoc! Makari na megalwcei  mexri tn pempth kai na akoucoume tn kardoula tu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

makari na pane ola kla gt exw anxwthei kai exw ctenaxwrithei para polu nmzw oti dn tha paei kla!! Makari na knw lathoc! Makari na megalwcei  mexri tn pempth kai na akoucoume tn kardoula tu!!!

Ολα τελεια θα πανε μην ανχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι.... κανει κακο στο σπορακι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ολα τελεια θα πανε μην ανχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι.... κανει κακο στο σπορακι σου...

Tha procpatheicw an kai ein pollec merec anamonhc!! Makari na pane ola kla... ce euxarictw polu 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

makari na pane ola kla gt exw anxwthei kai exw ctenaxwrithei para polu nmzw oti dn tha paei kla!! Makari na knw lathoc! Makari na megalwcei  mexri tn pempth kai na akoucoume tn kardoula tu!!!

Πολλες μερες αναμονης αλλα ξερεις ομως πως πετυχες το πολυποθυτο για σκεψου??? Αλλες προσπαθουν και δεν τα καταφερνουν..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Πολλες μερες αναμονης αλλα ξερεις ομως πως πετυχες το πολυποθυτο για σκεψου??? Αλλες προσπαθουν και δεν τα καταφερνουν..  

Cugoura ctathika tuxerh! Alla dn thelw na teleiwcei auto pu etoimazomai na zeicw me tn antra mu! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η olgaki 95 είπε:

Cugoura ctathika tuxerh! Alla dn thelw na teleiwcei auto pu etoimazomai na zeicw me tn antra mu! 

Δεν θα τελειωσει μολις ξεκινησε ενα υπεροχο ταξιδι 9 μηνων.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Δεν θα τελειωσει μολις ξεκινησε ενα υπεροχο ταξιδι 9 μηνων.... 

Ce euxarictw para polu alitheia!! Ce uper euxarictw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η olgaki 95 είπε:

Ce euxarictw para polu alitheia!! Ce uper euxarictw

Ολγακι μου τι κάνεις;  Με το καλό το μωρό..... Μην αγχώνεσαι.... Η αδερφή μου άκουσε ♥ καρδιά στις δέκα ? εβδομάδες και είχε φρικάρει μέχρι τότε.... Εγώ άκουσα στις 6 εβδομάδες.... Έχει διαφορά εγκυμοσύνη από εγκυμοσύνη.... Αφού είναι ενδομητρια κύηση και είδατε και τον λεκιθικο ασκο αυτό είναι πολύ καλό γιατί αυτό τρέφει το μωρό ? για να αναπτυχθεί στα πρώτα στάδια..... Απλά τώρα είναι το μέγεθος του σαν ρυζακι.... Οπότε ηρέμησε.... Έτσι ήμουν κ εγώ στην αρχή. Άγχος άγχος άγχος....... Αλλά δεν βγαίνει κ τίποτα οπότε ηρέμησε..... Κ μην σκέφτεσαι τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Δεν θα τελειωσει μολις ξεκινησε ενα υπεροχο ταξιδι 9 μηνων.... 

Ce euxarictw para polu alitheia!! Ce uper euxarictw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toulaxicton ac megalwcei.. to thema ein oti ein para polu mikro gia tc evdomadec pu eim... ein duo xiliocta nmzw kai eim 7 evd kai 4 merec!! Apla mac eipe pwc an exei to idio megethoc cimainei oti kti de paei kla kai tha pame gia apokcech

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου μην ακους τις βλακειες των γιατρων δεν εχουν παντα δικιο.... πως εβγαλε το συμπερασμα οτι εισαι 7 εβδομαδων? Πως γινεται ποτε ειχες τελευταια περιοδο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Κοπελα μου μην ακους τις βλακειες των γιατρων δεν εχουν παντα δικιο.... πως εβγαλε το συμπερασμα οτι εισαι 7 εβδομαδων? Πως γινεται ποτε ειχες τελευταια περιοδο???

7/3.. toco vgainei gt kai ct hmerologio toco mu vgazei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΑΓΩΓΗ ΦΡΟΝΙΜΗΤΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΎΖΥΓΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ  ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΖΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙ !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...