Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia thelw voitheia


olgaki 95

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα!!!!αγχος πολυ για το πολυποθητο θετικο τεστ που θα με κανει να πεταξω στα ουρανια!!!με οωρεξια 13 και επαφες 13 και 14 Απριλιου αραγε υπαρχει περιπτωση??δεν σας κρυβω οτι σημερα βιαστηκα και εκανα τεστ αλλα αρνητικο.λογικο νομιζω..η συληψη γινεται την ιδια μερα της επαφης??λενε οτι το τεστ μπορεις να το κανεις 10 μερες μετα την συλληψη.βοηθηστε με σας παρακαλω!!Το προβλημα μου ειναι οτι εκανα την ΑΜΗ και βγηκε 11.7 με οριο 12.5!αγχος πολυ!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Γεια σας και απο εμενα!!!!αγχος πολυ για το πολυποθητο θετικο τεστ που θα με κανει να πεταξω στα ουρανια!!!με οωρεξια 13 και επαφες 13 και 14 Απριλιου αραγε υπαρχει περιπτωση??δεν σας κρυβω οτι σημερα βιαστηκα και εκανα τεστ αλλα αρνητικο.λογικο νομιζω..η συληψη γινεται την ιδια μερα της επαφης??λενε οτι το τεστ μπορεις να το κανεις 10 μερες μετα την συλληψη.βοηθηστε με σας παρακαλω!!Το προβλημα μου ειναι οτι εκανα την ΑΜΗ και βγηκε 11.7 με οριο 12.5!αγχος πολυ!???????

Kalicpera kopela mu!! Na cu pw tn alitheia egw procwpika dn exw idea apo gonimec merec kai ta cxetika pote de boreca na to katalavw de kcerw akm pote futrwce to cporaki mac!! Exeic kathucterich?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

Kalicpera kopela mu!! Na cu pw tn alitheia egw procwpika dn exw idea apo gonimec merec kai ta cxetika pote de boreca na to katalavw de kcerw akm pote futrwce to cporaki mac!! Exeic kathucterich?  

Γεια σου και απο εμενα.οχι οχι την αλλη Παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω.δεν ξερω η εξεταση ΑΜΗ ειναι αυτη που σου δειχνει ποσο αποθεμα ωαριων εχεις.το αντωτατο οριο ειναι 12.5 λαι εγω ειμαι στο 11.7.αν δεν μπορεσω και με το χαπι serlafar νομιζω λεγεται θα παω για σπερματεχυνση.φοβαμαι φοβαμσι πολυ !θελω πολυ να κανω μωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου και απο εμενα.οχι οχι την αλλη Παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω.δεν ξερω η εξεταση ΑΜΗ ειναι αυτη που σου δειχνει ποσο αποθεμα ωαριων εχεις.το αντωτατο οριο ειναι 12.5 λαι εγω ειμαι στο 11.7.αν δεν μπορεσω και με το χαπι serlafar νομιζω λεγεται θα παω για σπερματεχυνση.φοβαμαι φοβαμσι πολυ !θελω πολυ να κανω μωρο!!

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu pictepceme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu pictepceme

Αχ βρε κοπελα μου πως να μην απογοητευομαι οταν τα αποτελεσματα των εξετασεων σου λενε κανε κατι γρηγορα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu pictepceme

Oλγα μου...Με παραδέχεσαι;;;;;;; Εγώ στο είπα...... Χαχαχαχαχαχα με το καλό κοπέλα μου όλα να σου πάνε τέλεια μωρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η olgaki 95 είπε:

Koritciaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! 4510.00 xoriakh

Αχ είδες όταν στο έλεγα ότι έτσι ήμουν κ εγώ. Και ότι μάλλον είσαι έγκυος;;;;;; Αχ να με ακούς.... Χιχιχι έχω τρελαθεί ειλικρινά χάρηκα πολυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Γεια σας και απο εμενα!!!!αγχος πολυ για το πολυποθητο θετικο τεστ που θα με κανει να πεταξω στα ουρανια!!!με οωρεξια 13 και επαφες 13 και 14 Απριλιου αραγε υπαρχει περιπτωση??δεν σας κρυβω οτι σημερα βιαστηκα και εκανα τεστ αλλα αρνητικο.λογικο νομιζω..η συληψη γινεται την ιδια μερα της επαφης??λενε οτι το τεστ μπορεις να το κανεις 10 μερες μετα την συλληψη.βοηθηστε με σας παρακαλω!!Το προβλημα μου ειναι οτι εκανα την ΑΜΗ και βγηκε 11.7 με οριο 12.5!αγχος πολυ!???????

Μην αγχώνεσαι ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά μόνο το αντίθετο αποτέλεσμα έχεις στο λέω γιατί το έχω περάσει... Όταν είπα όταν είναι να έρθει θα έρθει τσουπ ήρθε και δεν κατάλαβα πότε έμεινα έγκυος... Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα και από εσένα σύντομα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η olgaki 95 είπε:

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Μην αγχώνεσαι ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά μόνο το αντίθετο αποτέλεσμα έχεις στο λέω γιατί το έχω περάσει... Όταν είπα όταν είναι να έρθει θα έρθει τσουπ ήρθε και δεν κατάλαβα πότε έμεινα έγκυος... Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα και από εσένα σύντομα!!!!!! 

Μακαρι μακαρι.ευχομαι αυτον το μηνα!!ξερετε τι ξεκινησα με το ειναι επιθυμια και κατεληξε σε αγ ος λογω των αποτελεσματων των εξετασεων.θα δειξειυπαρχουν συπτωματα εγκυμοσυνης μπας και χαρβ λιγο???.μην σας κουραζω αλλο.συγνωμη που εγινα κουραστικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου και απο εμενα.οχι οχι την αλλη Παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω.δεν ξερω η εξεταση ΑΜΗ ειναι αυτη που σου δειχνει ποσο αποθεμα ωαριων εχεις.το αντωτατο οριο ειναι 12.5 λαι εγω ειμαι στο 11.7.αν δεν μπορεσω και με το χαπι serlafar νομιζω λεγεται θα παω για σπερματεχυνση.φοβαμαι φοβαμσι πολυ !θελω πολυ να κανω μωρο!!

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu pictepceme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αχ είδες όταν στο έλεγα ότι έτσι ήμουν κ εγώ. Και ότι μάλλον είσαι έγκυος;;;;;; Αχ να με ακούς.... Χιχιχι έχω τρελαθεί ειλικρινά χάρηκα πολυυυυυυυυυυυυυυ

Naiiii to thumamaiiii!!!! Alitheia exw koblarei dn borw na to pictepcw oti exw kti meca ctn koilia muuu!!!!!  Nmzw oti ein oneiro h oti ein plaka!!!! Mexri na paw ct gunaikologo tn tetarth tha ckacwww mexri na akoucw oti ola ein kla kai na dw to mpempaki muu!!!!! To mono pu me fovizei polu mexri ctigmhc ein ta ponakia pu exw area kai pu!!! Ein fuciologiko pec ce parakalw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

 

Δεν έγινες κουραστική απλά ανησυχία έχεις όπως καθεμία εδώ για τον δικό της λόγο..... Για αυτό είμαστε εδώ για να το συζητάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η olgaki 95 είπε:

Naiiii to thumamaiiii!!!! Alitheia exw koblarei dn borw na to pictepcw oti exw kti meca ctn koilia muuu!!!!!  Nmzw oti ein oneiro h oti ein plaka!!!! Mexri na paw ct gunaikologo tn tetarth tha ckacwww mexri na akoucw oti ola ein kla kai na dw to mpempaki muu!!!!! To mono pu me fovizei polu mexri ctigmhc ein ta ponakia pu exw area kai pu!!! Ein fuciologiko pec ce parakalw!!!

Ναι είναι φυσιολογικό να έχεις πονακια σαν να αδιαθετεις...... Μεγαλώνει η μήτρα σου τώρα και είναι λογικό αυτό.... Να μην κουραζεσαι όμως τώρα στην αρχή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Δεν έγινες κουραστική απλά ανησυχία έχεις όπως καθεμία εδώ για τον δικό της λόγο..... Για αυτό είμαστε εδώ για να το συζητάμε 

Να εισαι καλα!!εσυ εισαι εγκυουλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα σου πω μια φίλη μου προσπαθούσε δύο χρόνια να μείνει έγκυος και μου λέει ρε έχω καθυστέρηση εφτά μέρες της λέω είσαι έγκυος μπα λέει δύο χρόνια τίποτα τώρα θα μείνω;;; Και της λεψ είσαι έγκυος.... Κ ήταν...... Της λέω να με ακούς εμένα χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Να εισαι καλα!!εσυ εισαι εγκυουλα??

Ναι είμαι εγκυουλα αφού είχα μια ατυχία πριν τρία χρόνια που ήταν αδειος ο σακος δηλαδή δεν υπήρχε μωράκι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου και απο εμενα.οχι οχι την αλλη Παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω.δεν ξερω η εξεταση ΑΜΗ ειναι αυτη που σου δειχνει ποσο αποθεμα ωαριων εχεις.το αντωτατο οριο ειναι 12.5 λαι εγω ειμαι στο 11.7.αν δεν μπορεσω και με το χαπι serlafar νομιζω λεγεται θα παω για σπερματεχυνση.φοβαμαι φοβαμσι πολυ !θελω πολυ να κανω μωρο!!

Ypomonh kopela mu dn thelei anxoc egw oco to ckeutomoun toco trelenomoun mexri pu emeina kai de peira xabari oute tra to pictevw!! Cu euxomai me olh mu tn kardia na deic thetika apotelecmata... mn anxwnece dn knei kalo tha erthei ctn wra tu pictepceme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Ναι είμαι εγκυουλα αφού είχα μια ατυχία πριν τρία χρόνια που ήταν αδειος ο σακος δηλαδή δεν υπήρχε μωράκι.... 

Συγχαρητηρια !!!!αχ τι ωραια!!πως νιωθεις??ποσο μηνων εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Να εισαι καλα!!εσυ εισαι εγκυουλα??

Σύντομα ένα μωράκι να φωλιασει στην κοιλίτσα σου...... Και θα έρθει σύντομα θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Ένα θα σου πω μια φίλη μου προσπαθούσε δύο χρόνια να μείνει έγκυος και μου λέει ρε έχω καθυστέρηση εφτά μέρες της λέω είσαι έγκυος μπα λέει δύο χρόνια τίποτα τώρα θα μείνω;;; Και της λεψ είσαι έγκυος.... Κ ήταν...... Της λέω να με ακούς εμένα χαχαχα 

Xaxaxa mwre bravoo!!! Me tromazeic ligoo!!!! Xaxa... exw anxoooc gia to an ein ola klaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Σύντομα ένα μωράκι να φωλιασει στην κοιλίτσα σου...... Και θα έρθει σύντομα θα το δεις

Ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω!!!τι ομορφη ευχη!!να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...