Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


Matini22

Recommended Posts

Έχω 37 μέρες καθυστέρηση  πρισμενο στήθος και πόνους περιόδου που με αφήνουν..έκανα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό. ..υπάρχει περίπτωση να έχει δώσει λάθος αποτέλεσμα? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Matini22 είπε:

Έχω 37 μέρες καθυστέρηση  πρισμενο στήθος και πόνους περιόδου που με αφήνουν..έκανα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό. ..υπάρχει περίπτωση να έχει δώσει λάθος αποτέλεσμα? ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με 37 μέρες καθυστέρηση δεν υπάρχει πιθανότητα να είσαι. Θα είχε δείξει σίγουρα.  Άσε που θα σου είχαν αρχίσει συμπτώματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που μπαίνω έτσι μέσα στη συζήτηση αλλά έγινα πρόσφατα μανούλα και εχω εναν μπεμπη 5,5μηνων!Ο κύκλος μου γενικά ηταν σταθερός απο 28 έως 32 ημερες,ακόμη και μετα την εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα πρόβλημα!!στις 1η Μαρτίου ηταν η τελευταια μου περίοδος και ακόμη και σημερα έχω καθυστέρηση!δεν έχω καμια απόλυτος ενόχληση το μονο που το στοιθος μου είναι λιγάκι πρισμενο!!Αφού την Πέμπτη εκανα τεστ και βγήκε αρνητικο το Σάββατο πηγα στον γυναικολόγο μου και μου είπε πως εκείνος δεν βλέπει κάτι γιατι πολυ πιθανο να ειναι νωρις και οτι θα πρεπει να κάνω μια β χοριακη για σιγουριά!πήγα την Δεύτερα την εκανα αλλά μου βγήκε 0,1 δλδ αρνητική!εγώ όμως συνεχιζω να έχω καθυστέρηση.. Υπάρχει περιπτωση να είμαι έγκυος και να μην το δείχνει η β χοριακη ακόμη μετα απο τόσες μέρες καθυστέρησης?ή οι ορμόνες λόγο γέννας έχουν τρελαθεί??να τονίσω οτι είχα μια υγειεστατη και φυσιολογική εγκυμοσύνη όπως και εναν φυσιολογικοτατο τοκετό χωρίς να υπάρξει πουθενά κανένα πρόβλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Matini22 είπε:

Έχω 37 μέρες καθυστέρηση  πρισμενο στήθος και πόνους περιόδου που με αφήνουν..έκανα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό. ..υπάρχει περίπτωση να έχει δώσει λάθος αποτέλεσμα? ??

Καλησπερα κ απο μενα! Νομιζω οτι ειναι λιγο απιθανο να εχει γινει λαθος.Ισως οφειλεται σε καποια ορμονικη διαταραχη η μεγαλη καθηστερηση,Πιστευω πως ενα ραντεβου με τον γιατρο σου θα σου δωσει τις απαντησεις.Ειχες γενικα σταθερο κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...