Μετάβαση σε περιεχόμενο

δεν ξερω τι συμβαινει.


liampla

Recommended Posts

καλησπερα!!ειμαι και γω καινουργια. Αρχικα δε γνωριζω που πρεπει να γραψω ,οποτε λιγη επιεικια?.. Λοιπον 1η μαρτιου τελευταια περιοδος, κυκλος  28 ημερων το πολυ 30, αναμενομενη περιοδος 29 μαρτιου. 3 τεστ θετικα επειτα απο καθυστερηση 6 ημερων(αχνο θετικο) και χοριακη χαμηλη 20.5 για την ακριβεια.. (καθυστερηση 10 ημερες με τη σημερινη, πρωτη φορα τοσο πολυ) σημερα ομως ειδα αιμα..? μοιαζει με περιοδο, τωρα περιοδος ειναι, ή οτιδηποτε αλλο δε γνωριζω... εκλεισα ραντεβου με τη γιατρο τη πεμπτη, δυστυχως ειναι δισευρετη.. με το συζυγο προσπαθουμε για παιδακι 1 χρονο περιπου ..οχι φανατικα αλλα προσπαθουμε!!! τωρα τι να εγινε?? επιτευχθηκε συλληψη και απετυχε??? κοντευει να μου φυγει το κεφαλι... ας απαντησει καποιος!!! ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου καλύτερα να πας σε κάποιο εφημερευον να σε δουν τωρς κ ολας.  Ποια Πέμπτη? ?? Σίγουρα θα σου δώσουν ουτροτζεσταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γιατρος οπως ανεφερα ειναι δισευρετη ..σημερα εγινε αυτο πηρα πολλες φορες στο κινητο κιολας αλλα δε το σηκωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης και η μικροβιολογος μου πε επ ακριβως δεν ειναι αρητικο αλλα μπορει να ναι και μια ορμονικη διαταραχη. υπαρχει δλδ περιπτωση να ανιχνευεται η ορμονη χωρις συλληψη?? δε νομιζωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως ειμαι μονη σπιτι, συζυγος ναυτικος  γονεις επαρχια... δε τολμω να μπω στη διαδικασια να σηκωθω απτο κρεββατι .. και γινει τιποτα χειροτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παντός θα σου πρότεινα να πας σε άλλη γιατρό αν είναι να μην την βρίσκεις όταν πρέπει και όταν είναι ανάγκη τι να την κάνεις.. σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ολη μερα. μοιαζει με κανονικη περιοδο και ευχομαι να ναι εστω αυτο!!!  ουτε καφε ουτε ροζ η αληθεια ειναι οτι περασα μι στεναχωρια και εντονο αγχος ολο το μηνα οποτε δε ξερω αν ευθυνεται και αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε οοολα καλα κοριτσι μου!! Να εισαι ηρεμη κ να αλλαξεις Γιατρο οπως λενε κ τα αλλα κοριτσια.. Αν ειναι ν μην την. Βρισκεις οταν την εχεις αναγκη τι στο καλο Γιατρος ειναι!!! Πφφφ....

Να ξεκουραζεσαι μην ζοριστεις σεδουλιτσες μεχρι ν πας στ γιατροο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liampla mou mporei na eixes vioximiki egkymosyni. Diladi na sximatistike sakos xwris emvryo k twra na t apevale o organismos. Isws gia ayto anevike i timi tis xoriakis. An ontws einai etsi k exeis aima kanoniko tha katharisei o organismos apo monos tou. Opws k na xei min apelpizesai. Ayrio kiolas psakse gia giatro k pigaine na se dei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα ναι.. Diwni αυτο υποπτευομαι και γω... δυστυχως... θελω να ελπιζω κιολας οτι ειναι περιοδος για να μην εχω αλλα... η αληθεια ειναι οτι δεν αφησα τον εαυτο μου να ενθουσιαστει για να με προστατευσω!! οπωσδηποτε ψαξιμο για γιατρο αυριο! ευχαριδτω ολες σας για τις ευχες και ευχομαι στη καθεμια ο,τι καλυτερο+!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι κ να έγινε μην αγχώνεσαι.  Όλα θα έρθουν.  Απ την στιγμή που έμεινες έγκυος πλέον ξέρεις ότι μπορείς.  Σου εύχομαι να είναι όλα καλά.  Μην απογοητεύεσαι.  Μπορεί να είναι κάποια Αποκόλληση.  Μπορεί το μωράκι σου να χρειάζεται παραπάνω προγεστερονη κ ίσως στην χορηγήσει για να δεθεί για τα καλά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη... αλλα ξερεις οταν τυχαινουν σε σενα χανεις λιγο τον μπουσουλα.. εχεις δικιο σε αυτο παντως και ειναι καλο σημαδι, ηερεις οτι εμεινες μια φορα οποτε θα ξαναμεινεις... αααααχ μακαρι γιατι θελουμε πολυ ενα παιδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μακάρι να είσαι έγκυος και να πάνε όλα καλά αλλά να είσαι ήρεμη και χαλαρή ότι και να μην αγχώνεσαι ότι και να γίνει. 

Τι βασικό είναι να πας άμεσα νασε δει γιατρός να σου πει τι συμβαίνει. Και εννοείτε να ψάξεις να βρεις τον ΓΙΑΤΡΌ ΣΟΥ δηλαδή αυτόν που τον εμπιστεύεσαι που σε ηρεμεί ενδιαφέρεται για σένα και κυρίως απαντάει στο  τηλέφωνο ότι ώρα και ότι μέρα είναι ή έστω σε παίρνει πίσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...