Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΜΕΣ profertil ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΟΠΠΥ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΡΜΟΝΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Για τις βιταμίνες δεν ξέρω αλλά για τις εξετάσεις  θα χρειαστεί σίγουρα να κανεις μία σαλπιγγογραφια και ο άντρας σου ένα σπερμοδιαγραμμα. Ελπίζω να σου πάνε όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Alkmini31 είπε:

Καλησπέρα!!!! Για τις βιταμίνες δεν ξέρω αλλά για τις εξετάσεις  θα χρειαστεί σίγουρα να κανεις μία σαλπιγγογραφια και ο άντρας σου ένα σπερμοδιαγραμμα. Ελπίζω να σου πάνε όλα τέλεια!

ΤΑ γνωριζω αυτα εχουν γινει και σε ευχαριστω..εσυ εχεις μωρακι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

 Οι βιταμίνες profertil  δεν συνταγογραφούνται, είναι ακριβούτσικες και θα σε βοηθήσουν να μεγαλώσει ο κύκλος σου (αν είναι μικρός, ο δικός μου ήταν 22 ημέρες και πήγε 25) και καλό θα είναι να παίρνει και ο σύζυγος συγχρόνως, αλλά είναι μόνο βιταμίνες, μην εναποθέσεις τις ελπίδες σου εκεί. Τσέκαρε την προλακτίνη σου αν προσπαθείς καιρό και δεν βλέπεις αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αντιγόνη39 είπε:

 Οι βιταμίνες profertil  δεν συνταγογραφούνται, είναι ακριβούτσικες και θα σε βοηθήσουν να μεγαλώσει ο κύκλος σου (αν είναι μικρός, ο δικός μου ήταν 22 ημέρες και πήγε 25) και καλό θα είναι να παίρνει και ο σύζυγος συγχρόνως, αλλά είναι μόνο βιταμίνες, μην εναποθέσεις τις ελπίδες σου εκεί. Τσέκαρε την προλακτίνη σου αν προσπαθείς καιρό και δεν βλέπεις αποτέλεσμα.

εγω δεν αντιμετωπιζω καποιο θεμα για τις ανδρικες θελω να μαθω κσνουν κατι στην αζωοσπερμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μπεμπελουκα οι propertil εχω ακουσει πως κανουν θαυματα αλλα δεν γραφονται... ειναι ακριβες γυρω στα 260 ευρω η 3μηνη θεραπεια εμας ο γιατρος μας μας εγραψε κατι αλλες βιταμινες για βελτιωση σπερματος και ποιο οικονομικες φυσικα και θα της ξεκινησουμε και μεις τωρα... strong star for man λεγονται... ρωτα καποιον ανδρολογο θα σου πει οπως επισης και l-αργινινη 1000 mg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On ‎20‎/‎4‎/‎2016 at 7:28 ΜΜ, ο/η prassinomata είπε:

Καλησπερα μπεμπελουκα οι propertil εχω ακουσει πως κανουν θαυματα αλλα δεν γραφονται... ειναι ακριβες γυρω στα 260 ευρω η 3μηνη θεραπεια εμας ο γιατρος μας μας εγραψε κατι αλλες βιταμινες για βελτιωση σπερματος και ποιο οικονομικες φυσικα και θα της ξεκινησουμε και μεις τωρα... strong star for man λεγονται... ρωτα καποιον ανδρολογο θα σου πει οπως επισης και l-αργινινη 1000 mg

καλησπερα prassinomata εγω ξερω profertil που εχουν γυρω στα 70 ευρω..αργινινη ??τι ακριβως αντιμετωπιζεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, May 12, 2016 at 11:25 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπερα prassinomata εγω ξερω profertil που εχουν γυρω στα 70 ευρω..αργινινη ??τι ακριβως αντιμετωπιζεται;;

Profertil ειναι γυρω στα 238 ευρω η 3μηνη θεραπεια.. ολιγοσπερμια εχουμε εμεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...