Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Σε καταλαβαινω...και εγω τωρα που ειδα καφε μου κοπηκανε τα ποδια...τωρα ποσο εισαι;;; επαιρνες και κατι αλλο παραλληλα με την προγεστερονη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η danah 2016 είπε:

Σε καταλαβαινω...και εγω τωρα που ειδα καφε μου κοπηκανε τα ποδια...τωρα ποσο εισαι;;; επαιρνες και κατι αλλο παραλληλα με την προγεστερονη;;;

Έπαιρνα το iofolen που είναι συμπλήρωμα κ το παίρνω ακόμα,πρεζολον που θα το σταματάτησω αύριο κ φύλλικο οξύ που το σταμάτησα όταν έκανα τις πρώτες εξετάσεις που μου έδωσε σίδηρο κ έχει μέσα φύλλικο οξύ σύν ότι έχει κ το iofolen.αυριο κλείνω την 12η εβδομάδα κ μπαίνω στην 13η.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιρνω προγεστερονη.ενεσεις ηπαρρινης και felicine....τα υπολοιπα που λες δεν τα ξερω...τωρα θα παω παλι πεμπτη και μαλλον θα μου δωσει σιδηρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η danah 2016 είπε:

 κάποια στιγμή μπορεί να σου δώσει μαγνήσιο το παίρνουν σχεδόν όλες οι εγκύουλες..το ιοφολεν αν ήταν θα στο έδινε από την αρχή δεν το δίνουν κ όλοι.. Το πρεζολον άστο είναι κορτιζονη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Έπαιρνα το iofolen που είναι συμπλήρωμα κ το παίρνω ακόμα,πρεζολον που θα το σταματάτησω αύριο κ φύλλικο οξύ που το σταμάτησα όταν έκανα τις πρώτες εξετάσεις που μου έδωσε σίδηρο κ έχει μέσα φύλλικο οξύ σύν ότι έχει κ το iofolen.αυριο κλείνω την 12η εβδομάδα κ μπαίνω στην 13η.. 

Σε καταλαβαινω...και εγω τωρα που ειδα καφε μου κοπηκανε τα ποδια...τωρα ποσο εισαι;;; επαιρνες και κατι αλλο παραλληλα με την προγεστερονη;;;

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:
στις πριν 11 λεπτά, ο/η danah 2016 είπε:

 κάποια στιγμή μπορεί να σου δώσει μαγνήσιο το παίρνουν σχεδόν όλες οι εγκύουλες..το ιοφολεν αν ήταν θα στο έδινε από την αρχή δεν το δίνουν κ όλοι.. Το πρεζολον άστο είναι κορτιζονη. 

 

Καταλαβα...τι να κανουμε...υπομονη για τα μπεμπε μας....καλο σου βραδυ και ευχομαι να σου πανε ολα καλα...με το καλο να ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η danah 2016 είπε:

Σε καταλαβαινω...και εγω τωρα που ειδα καφε μου κοπηκανε τα ποδια...τωρα ποσο εισαι;;; επαιρνες και κατι αλλο παραλληλα με την προγεστερονη;;;

 

Καταλαβα...τι να κανουμε...υπομονη για τα μπεμπε μας....καλο σου βραδυ και ευχομαι να σου πανε ολα καλα...με το καλο να ειναι???

Ειχατε κ πονουσ περιοδου??σαν κατι να νιωθω..μηπως τελικα μ ερθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η danah 2016 είπε:

Καλημερα elena90 δεν πειραζει μην το βαζεις κατω την επμενη φορα θα εισαι τυχερη....????

Μακαρι κοριτσι μ τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Μακαρι κοριτσι μ τι να πω

Μην το βαζεις κατω και εγω περασα πολλα μεχρι να φτασω εδω και εχω ακομα δρομο και πιστευω να τα καταφερουμε.....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...