Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί αννα μου τι έπαθες απόψε;;;;; Μινα δεν υπάρχεις χαχαχαχα.....εγώ πάντως εξομολογηθηκα αλλά μόλις είπα ότι έχω κάνει πολιτικό γάμο μου είπε ότι δεν κάνει να κοινωνησω.... Θα κάνω θρησκευτικο αργότερα.... Έκανα πολιτικο μήπως πάρει ο άντρας μου μετάθεση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγοράκι Κυριακή μου;;;ααααα είμαστε πολλές τελικά χαχα...Με.το καλό.. Ρενακι εμένα στην β επιπέδου αγοράκι μου είπαν.... Ελπίζω να είναι όντως γιατί όλα μπλε τα αγοράζω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μας επεσε μεσα 90% αγορακι στην αυχενικη αγορακι 100% στη β επιπεδου....

Τονια μ εχω εδω και δυο μερες που με πιανουν αυτα κυριως τ βραδακι χθες .ε επιασε τοσο δυνατα π η καρδια ακουγοταν πολυυυυυυυυυυ ... Αλλα περναει γρηηηηγορα.. Η δυσφορια ομως χαλια νιωθω να με πνιγουν πφφ.. Το παθαινετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Όχι δεν έχω κάτι τέτοιο προς το παρόν αλλά έχω κάτι πονακια στα πλευρά ώρες ώρες..... Μήπως θα πρέπει να το πεις στον γιατρό σου;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καφεδες δε πινω με ενοχλει στ στομαχι... Αγχος γενικα εχω και οταν αγχονομαι καιγομαιιι στ σωμα ( θελω να πω εκει βγαινει το αγχος στ σωμα)

Πφφ

Την δευτερα που θα παω για του δωσω τις εξετασεις θα του τα πω .  στα πλευρα ποναω αλλα λεω ισως επειδη μεγαλωνει η κοιλια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Καφεδες δε πινω με ενοχλει στ στομαχι... Αγχος γενικα εχω και οταν αγχονομαι καιγομαιιι στ σωμα ( θελω να πω εκει βγαινει το αγχος στ σωμα)

Πφφ

Την δευτερα που θα παω για του δωσω τις εξετασεις θα του τα πω .  στα πλευρα ποναω αλλα λεω ισως επειδη μεγαλωνει η κοιλια ...

Μπορεί να είναι επειδή μεγαλώνει η κοιλίτσα μας και τα μωράκια μας!!!!!!!!!σκέφτομαι πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και ποσο θα μου λείψουν οι κλωτσιτσες αργότερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renaki rena είπε:

Ναι πιέζει η μήτρα σου μάλλον

Γιαυτο λες να ποναω στα πλευρα;;;; Τι να πω.... Πφφ :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

καλά τι έγινε σήμερα 5 σελίδες γεμίσατε!!!!

Άννα μου εγώ το πάθαινα αυτό στον 5ο και στον 6ο μήνα. Είναι που πιέζονται τα πλευρά σου από τη μήτρα.

Υπομονή και ξεκούραση.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Μπορεί να είναι επειδή μεγαλώνει η κοιλίτσα μας και τα μωράκια μας!!!!!!!!!σκέφτομαι πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και ποσο θα μου λείψουν οι κλωτσιτσες αργότερα 

Το ιδιο σκεφτομαι χαχαχ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγες μερες μπαινω στον 7ο και γ αυτο μεγαλωνει και αποτομα η κοιλιτσα κ ποναω!!! 

Ευχαριστω πολυ για τιςαπαντησεις σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ξέρετε τι σκεφτόμουν σήμερα ότι άλλες χρονιές δεν θυμάμαι τέτοια ζέστη ? όσο φέτος... Επίτηδες το κάνει;;;;; Δηλαδή τι θα κάνουμε αν ανέβει κ άλλο η θερμοκρασία;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2016 at 0:00 ΠΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Τι πητ έχεις;;; 

.... Τωρα θα γεννησω εκεινη τ μερα πιο πριν λιγο πιο μετα χαχα θ δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2016 at 0:09 ΠΜ, ο/η Tonia laoura είπε:
στις On 9/4/2016 at 11:57 ΜΜ, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Α έλα κοντά είμαστε.... Εγώ 28/7

 !!!!! ποοοοοσα καλοκαιρινα μωρακια ???????????παω γ υπνο!!!!!! Αν μπορεσω ???

Καληνυχταααα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χιχιχι 8 μερες διαφορα !!!!! ποοοοοσα καλοκαιρινα μωρακια ???????????παω γ υπνο!!!!!! Αν μπορεσω ???

Καληνυχταααα

 

Καληνύχτα κορίτσι μου κ εγώ αν τα καταφέρω.... Ελπίζω να κοιμηθουμε..... Χαχαχα....έχω και τις καουρες μου.....γκκκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Καληνύχτα κορίτσι μου κ εγώ αν τα καταφέρω.... Ελπίζω να κοιμηθουμε..... Χαχαχα....έχω και τις καουρες μου.....γκκκρρρρρρ

Αχ αυτες οι καουρεεεςςςς ανυποφορες !!!! Φιλακια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μ τι κανετρε;;;γ την ζεστη π λετε ισχυει!!!!κ μαρεσει γτ νιωθω οτι ερχεται καλοκαιρι...ανεβαινει η ψυχολογια μου!!!δν ξερω πως να σας τ εξηγησω..οσο γ τ φυλο κ εμενα π ειχαν πει 70 τις εκατο κοριτσι στην αυχενικη..αλλα κ στν 4ο μηνα ο γιατρος μου μ ειπε παλι μαλλον κοριτσι (δν μας πολυ αφηνε κ η μπουμπου να την δουμε)κ τελικα στην β επιπεδου επιβεβαιωθηκε...κοριτσια εχω ακουσει πως αυτο ειναι τ σταδιο π μεγαλωνει αποτομα η κοιλιτσα!!γ αυτο μαλλον ποναρι..καν τε υπομονη....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...