Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ρωτάω γιατί αυτό είναι στρατιωτικό.  Κ πρέπει η μέλος να είσαι ή ασφαλοσμενη στον σύζυγο.  Εγβ ήθελα στο 401 αλλά δεν έχει μαιευτικο τμήμα μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2016 at 3:55 ΜΜ, ο/η renaki rena είπε:

Σε ρωτάω γιατί αυτό είναι στρατιωτικό.  Κ πρέπει η μέλος να είσαι ή ασφαλοσμενη στον σύζυγο.  Εγβ ήθελα στο 401 αλλά δεν έχει μαιευτικο τμήμα μέσα. 

Asfalismenh sto sizigo eim

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Ola ayta renaki ta exw diavasei!!!! Kai opws g ola ta maieytitia iparxoun kai thetika kai arnitika .. Ayta ta sxolia einai palia vevaia.   I kainourgia pteriga pou piga tin eida einai super!!!!! Emena oses gnwstes exoun paei exoun pei ta kalitera!!!! Esena gnwmi soy eimai ayti kai sevastei apla skepsou oti merikes genname ekei kai to sxolio sou mporei na mas agxwsei to pws tha gennisoume  klp...

P

Κοριτσια καλησπέρα.Δεν πολυ γράφω τελευταία γιατι ειμαι κομμάτια απο τη δουλεια.Σας διαβάζω ομως όταν μπορω.

Αννα μου μην αγχώνεσαι και μην ακούς εμπειρίες απο άλλες κοπέλες κοριτσι μου.Η κάθε μια μας ειχε τις δικές της εμπειρίες απο τα νοσοκομεία όπως επίσης και η καθεμία μας ίσως εχει και διαφορετικά στάνταρντς.

Εγω εχω γεννήσει και στο Αλεξανδρα και στο μητέρα και εδω εξωτερικο που ειμαι τωρα.Στο Αλεξανδρα γέννησα το 2004 την πρωτη μου κόρη.Εμενα αφου ολα πήγαν καλα αυτο με ένοιαζε.Και μάλιστα να σου πω πως ήμουν σε οχτακλινο? απο επιλογή δικη μου λόγω οικονομικού.Το μονο που με ενόχλησε τοτε ηταν οτι δεν ειχε τουαλέτα τοτε το δωμάτιο και έπρεπε να βγω εξω.Σιγουρα τωρα ύστερα απο τοςα χρονια με τις νέες πτέρυγες τα πράγματα έχουν αλλάξει.Απο τη γιατρό μου να σου πω την αλήθεια οχι δεν πολυ έμεινα ευχαριστημένη και Γι'αυτο άλλαξα και η επόμενη γιατρός μου ηταν στο μητερα.Αν εσυ εχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.Και η γνώμη μου τωρα που εχω και την εμπειρία του Αλεξανδρα και του μητέρα ειναι οτι πληρώνουμε ξενοδοχείο στην ουσία στο μητέρα κάτι που στη γεννα δεν ειναι και απαραίτητο.Αν δεις την απόδειξη πληρωμής ειναι να τραβάς τα μαλλιά σου που σου χρεώνουν ακομα και την πεταλούδα που σου βάζουν στο χέρι για τον όρο πχ.

Η καθεμία παει εκει που αντέχει η τσέπη της η εκει που ειναι ο γιατρός της.Και καλο θα ειναι οντως να μην τρομάζουμε η μια την άλλη παρά να σεβόμαστε τις επιλογές της καθεμιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2016 at 4:08 ΜΜ, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα.Δεν πολυ γράφω τελευταία γιατι ειμαι κομμάτια απο τη δουλεια.Σας διαβάζω ομως όταν μπορω.

Αννα μου μην αγχώνεσαι και μην ακούς εμπειρίες απο άλλες κοπέλες κοριτσι μου.Η κάθε μια μας ειχε τις δικές της εμπειρίες απο τα νοσοκομεία όπως επίσης και η καθεμία μας ίσως εχει και διαφορετικά στάνταρντς.

Εγω εχω γεννήσει και στο Αλεξανδρα και στο μητέρα και εδω εξωτερικο που ειμαι τωρα.Στο Αλεξανδρα γέννησα το 2004 την πρωτη μου κόρη.Εμενα αφου ολα πήγαν καλα αυτο με ένοιαζε.Και μάλιστα να σου πω πως ήμουν σε οχτακλινο? απο επιλογή δικη μου λόγω οικονομικού.Το μονο που με ενόχλησε τοτε ηταν οτι δεν ειχε τουαλέτα τοτε το δωμάτιο και έπρεπε να βγω εξω.Σιγουρα τωρα ύστερα απο τοςα χρονια με τις νέες πτέρυγες τα πράγματα έχουν αλλάξει.Απο τη γιατρό μου να σου πω την αλήθεια οχι δεν πολυ έμεινα ευχαριστημένη και Γι'αυτο άλλαξα και η επόμενη γιατρός μου ηταν στο μητερα.Αν εσυ εχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.Και η γνώμη μου τωρα που εχω και την εμπειρία του Αλεξανδρα και του μητέρα ειναι οτι πληρώνουμε ξενοδοχείο στην ουσία στο μητέρα κάτι που στη γεννα δεν ειναι και απαραίτητο.Αν δεις την απόδειξη πληρωμής ειναι να τραβάς τα μαλλιά σου που σου χρεώνουν ακομα και την πεταλούδα που σου βάζουν στο χέρι για τον όρο πχ.

Η καθεμία παει εκει που αντέχει η τσέπη της η εκει που ειναι ο γιατρός της.Και καλο θα ειναι οντως να μην τρομάζουμε η μια την άλλη παρά να σεβόμαστε τις επιλογές της καθεμιάς.

Θα συμφωνησω σε οοολα οσα ειπεσ!!!!!! Πας οπου μπορεις να πληρωσεις και αν εισαι Ευχαριστμν εννοειται!!! Ο Γιατρος μου ειναι εξαιρετικος!!!!! Οποτε τον παρω το σηκωνει αν δε μπορεσει με.παιρνει τηλ!!! Και σε καθε επισκεψη δε νιωθω οτι μιλαω στο τοιχο οταν λεω τα αγχοι μου και ο,τι αλλο εχω να πω!!! 

Τελος παντων καλα να πανε σε ολεςμας  και γερα μωρακια αυτο.ειναι το κυριοτερο!!!!! :* *: :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο του παντως Αννα του γιατρού σου.Ολοι ετσι πρέπει να ειναι βασικά αλλα Δυστηχως πολλοί ξεχνούν οτι ειναι γιατροί.Εγω αν ήμουν Ελλαδα σιγουρα θα ξαναπηγαινα στο Αλεξάνδρας αλλα οχι βεβαια σε οχτακλινο και φυσικά θα έψαχνα αλλον γιατρό.Θα μου συστηνες εσυ τον δικό σου μαλλον Χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η livel είπε:

Κοριτσια μου μολις σου δινουν το μωρακι ειναι απιστευτο..σου κοβεται η ανασα! 

Επισης να πω πως στο ιασω που ειμαι εγω τουλαχιστον υπαρχει απιστευτη βοηθεια! 

Η αναμονη αξιζει... εγω ακομη να συνειδητοποιησω απολυτα ολο αυτο που μου συμβαινει...

Να σου ευχηθώ και εγω Livel να σου ζήσει το αντράκι σου και να τον δεις όπως επιθυμείς.

Σειρα εχει η Chrysa τωρα ε;Αντε με το καλο και σε σενα κοριτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ο καθενας παει μεχρι εκει π αντεχει η τσεπη του...μπορει καποιες κοπελες να εχουν καλες εμπειριες απ τ αλεξανδρας κ αλλες ασχημες!!!το ιδιο ομως μπορει να ισχυει κ γ οποιοδηποτε αλλο νοσοκομειο....δν ειναι ωραιο ολο αυτο...να κατακρινουμε καποια πραγματα βαση αυτων π εχουμε ακουσει χωρις να εχουμε δει κατι.απλα λεμε την γνωμη μας κ αυτο ειναι ολο...κ εγω θα γεννησω στ γενικο νοσοκομειο σπαρτης...δε εχουμε πλυ πλυθησμο στην λακωνια γ αυτο κ δν γεννανε σε συνολο πολλες εκει..γ αυτο κ ειναι πολυ καθαρο κλπ κ δν εχει ακουστει κατι...συν τ οτι πολλες πανε αθηνα να γεννησουν γ ν μπορουν να κανουν επισκληριδιο...αλλα ισως αν υπηρχε τοσο πολυ πλυθησμος κ εδω να μην ειχαν ακουστει κ τ κλτρ...αλλοστε μην ξεχναμεπως δν ειναι τυχαιο π οοοολα τα ιδιωτικα αν αντιμετωπισουν καποιο προβλημα στην γεννα η γινει κατι με το μωρο (χτυπα ξυλο)δν αναλαμβανουν την ευθυνη.τα στελνουν κατευθειαν στ ελενα κ στ αλεξανδρα...δν ειναι τυχαιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σ λεω τι ξερω απο ανθρωπους π δουλευουν σ νοσοκομεια.οι γονεις μ δουλευουν πολλα χρονια.η μανα μ στ αγια ολγας και ο πατερας μ σωτηρια.κ επισης ειναι γνωστος μ ο γρηγορακος π δουλευε πολλα χρονια στ ελενα...κ τ χω συζτησει.τωρα αν εχουν αλλαξει πραγματα κ καταστασεις η το συγκεκριμενο εχει κ ολα τ αλλα δν εχουν δν ξερω.οσο γ τ μξτερα ξερω οτι ειναι καλο νοσοκομειο.

Αλλα συγγνωμη δν εχω την οικονομικη δυντοτητα να γεννησω σε ιδιωτικο..αλλα κ να την ειχα αν εβρισκα ενα καλο δημοσιο νοσοκομειο θα προτιμουσα να γρννησω εκει κ τ 4 με 5 χιλιαρικα π θα χαλουσα στ ιδιωτικο συνολο θα τα διεθετα στ παιδι μου μολις γεννιοταν.αλλοστε η ιδια δουλεια θα γινει.κ στ ενα θα γεννησω κ στ αλλο.ο καθενας εχει τι αποψεις τ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια γιατι το τραβατε τοσοοοο πολυ;;;

Η καθε κοπελα οπου  νιωθει ανετα και ασφαλής θα γεννήσει! !

Απο εκει και περα να παρακαλάμε την παναγιτσα να μην μας συμβει τιποτα ουτε σε εμας ουτε στο μικρο μας!!!!!!

Οσο για τις κλινικες οι περισσότερες έχουν ΜΕΘ το θεμα ειναι οτι το κοστολόγιο ειναι τρελο 1000 ευρω την μερα και δεν καλυπτει τιποτα το ταμειο !

Απο εκει και περα ειναι επιλογη του καθενός το τι θα κανει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ρε κοριτσια γιατι το τραβατε τοσοοοο πολυ;;;

Η καθε κοπελα οπου  νιωθει ανετα και ασφαλής θα γεννήσει! !

Απο εκει και περα να παρακαλάμε την παναγιτσα να μην μας συμβει τιποτα ουτε σε εμας ουτε στο μικρο μας!!!!!!

Οσο για τις κλινικες οι περισσότερες έχουν ΜΕΘ το θεμα ειναι οτι το κοστολόγιο ειναι τρελο 1000 ευρω την μερα και δεν καλυπτει τιποτα το ταμειο !

Απο εκει και περα ειναι επιλογη του καθενός το τι θα κανει!!!!!

Δε το τραβάμε απλως ακριβως επειδη δεν εχουμε ξαναγεννησει και δε ξέρουμε που νιώθουμε ασφαλείς δεν ειναι ωραιο να λεει κάποιος ετσι για το νοσοκομειο που θα πας.. Εγώ αγχωνομαι με το παραμικρό και μπηκα στο γκρουπ για να ξε αγχωνομαι οχι για να μου λενε οτι εχει αίματα στα πατώματα και κριμα οι ψυχούλες που γεννούνται.. Τελος παντων.. 

Θα τα ακούσει παλι ολα ο άντρας μ και ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως γ αυτο..εγω αλλοστε δν γενναω εκει..η καθεμια θα μ ππορουσενα μ τν πει γ αυτα π λεω...αλλό να λες ομως την αποψη σ κ αλλο να λες ασχημα λογια γ άυτο τ νοσοκομειο κατ αυτον τροπο.ειλικρινα δν θ τ συνεχιζα.απλως μπορω να φανταστω ποσο ασχημα μπορει να ενιωσαν οι κοπελες π γεννανε εκει.αλλοστρ ειμαι ανθρωπος π εχω μαθει ναμπαινω στην θεση τ αλλου κ να σκεφτομαι πως μπορει να νιωθει..γ αυτο κ ανακατευτηκα στην ολη συζητηση π δν με αφορουσε.συγγνωμη αν πειραξε καποιον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Κάνεις λάθος.  Τουλάχιστον το μητέρα έχει ΜΕΘ και όλα τα μηχανήματα.  

Επειδή εχεις αποψη χωρίς να εχεις γεννήσει στο Αλεξανδρας επειδή ετυχε να διαβασεις κατι, θα κατσεις τωρα να ακουσεις και την δική μου αποψη που γεννησα στο Αλεξανδρας την Ανοιξη του 2015.

Νοσηλευτηκα αρχικώς σε μεγαλο Ιδιωτικο Μαιευτηριο των Αθηνών(και παρολο που εχω προσωπικη αποψη για το συγκεκριμενο, δεν θα πω ποιο είναι για να μην τρομάξω τις εγκυουλες που θα γεννησουν εκει.. σε αντιθεση με ΕΣΕΝΑ). Κανενας μεγαλο-γιατρος, υπερηχογραφιστης κτλ δεν καταλαβε ότι ......, παρολο που εγώ τους το ελεγα.

Εμεινα τρεις ημερες και εκτος από το να μου φερνουνε την παπια(ναι σε αυτό μπορώ να πω ητανε πολύ καλοι), σε όλα τα υπολοιπα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Αν δεν επεμενε δικος μου ανθρωπος γιατρος να μεινω με αντιβιωση θα με διωχνανε σπιτι μας και δεν ξερω αν θα ζουσα.. Παντελως ασχετοι σε όλα τους.

Από καθαριοτητα .. καθαριζαν μια φορα την ημερα όπως και στο Αλεξανδρας.. Το φαγητό επιεικώς απαραδεκτο.. ουτε για τα αδεσποτα.. Και στο τελος μας χρεωσαν πιστευω μεχρι και το νερό που επινα..

Στο Αλεξανδρας εκανα εισαγωγή τρεις μερες μετα το Ιδ.Μαιευτηριο και αφοτου ο υπερηχογραφιστης που πηγα για β'επιπεδου με διαβεβαιωσε αυτό που πιστευα και εγω, και στο Ιδιωτικο μαιευτηριο αδυνατουσαν να εντοπισουν.

Εμεινα ένα μηνα μεχρι που γεννησα.. Το προσωπικο πολύ καλο, το φαγητο αψογο, και φυσικα κάθε μερα ερχοντουσαν καθηγητές (μιας και είναι Πανεπιστημιακο), και μας επισκεπτονταν. Ποτε δεν ενιωσα παραμελημενη παρολο που δεν ειχα δικο μου ιατρο.

Εχει πολύ καλή ΜΕΝΝ(ετσι λεγεται και όχι ΜΕΘ), ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΕΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ.

Και μιας που εκανες προσωπικη επιθεση για το Αλεξανδρας χωρις καν να εχεις ΑΠΟΨΗ θα σου πω ότι μια γνωστη μου που γεννησε σε ΙΔ.Μαιευτηριο ο γιατρος-νεογνολογος ηθελε να βαλει το μωρο χειρουργειο γιατί ισχυριζοταν ότι ειχε συριγγιο στο εντερο. Το πηγανε στο Παιδων και φυσικα οι γιατροι διαπιστωσαν ότι το μωρο ητανε υγιαιστατο και χωρις κανενα πρόβλημα. Απλα ο μαγκας γιατρος ηθελε να τους παρεις 2.000.

Το συγκεκριμενο μαιευτηριο είναι το Μητερα, και ο μονος λογος που στο λεω είναι για να δεις τι συμβαινει και στο ΤΕΛΕΙΟ Μαιευτηριο που θελεις να γεννησεις. Απλα όταν κανεις επιθεση θα μαθεις και να την δεχεσαι.

Και όταν λεμε την γνωμη μας να την λεμε ΜΟΝΟ Αμα εχουμε προσωπικη ΑΠΟΨΗ... ΑΛΛΙΩΣ.... ΓΑΡΓΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Δε το τραβάμε απλως ακριβως επειδη δεν εχουμε ξαναγεννησει και δε ξέρουμε που νιώθουμε ασφαλείς δεν ειναι ωραιο να λεει κάποιος ετσι για το νοσοκομειο που θα πας.. Εγώ αγχωνομαι με το παραμικρό και μπηκα στο γκρουπ για να ξε αγχωνομαι οχι για να μου λενε οτι εχει αίματα στα πατώματα και κριμα οι ψυχούλες που γεννούνται.. Τελος παντων.. 

Θα τα ακούσει παλι ολα ο άντρας μ και ο γιατρός...

Αιματα δεν ειχε πουθενα στα πατωματα.. σε διαβεβαιωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renaki rena είπε:

Κάνεις λάθος.  Τουλάχιστον το μητέρα έχει ΜΕΘ και όλα τα μηχανήματα.  

ΜΕΝΝ λεγεται και το Αλεξανδρας εχει επισης όλα τα μηχανηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renaki rena είπε:

Κοριτσάκι τράβα μαζέψου κ χαιδεψε την κοιλιά σου αι φτιάξε κάνα φαΐ που θα μου κάνεις λ την έξυπνη. .γισ μαζέψου ....

Εσυ το ξεκινησες, τωρα θα κατσεις να ακουσεις και την δικη μου αποψη.. και αν δεν σου αρεσει.. μην ξαναμπεις.. Και μαζεψου εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

Δεν σε αφορά το θέμα.  Μην ανακατευεσαι και δεν θα μου πεις εμένα τι θα κάνω.  Την δουλειά σου !!!!

Δεν καταλαβαινω γιατί εκνευρίζεσαι κουκλιτσα μου.. τοση ωρα κριτικάρεις και τρομαζεις τις κοπελες που θα γεννησουν εκει... ΜΑΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ..

Γιατι ενοχλήθηκες; σου θιξαμε το τελειο σε όλα μαιευτηριο σου;

Το θεμα με αφορα και πολύ μαλιστα.. εσυ γιατι ανακατεύεσαι δεν καταλαβαινω..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...