Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Κοριτσια κ εμενα μ εχει αυξηθει η τριχοφυια!!κατα πολυ μπορω να πω...κ στην κοιλια αλλα κ στ προσωπο (βεβαια στ προσωπο κανω λειζερ κ δν φαινεται τπτ..)αλλα στην ρχη π ειχα να κανω 4 μηνες και...ειχα γεμισει...ενω κοντευα να τελειωσω τις συνεδρειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι εγω έκανα πριν μείνω έγκυος πόδια και ήμουν στα τελειώματα με το μπικίνι... αλλα θεωρησα αυτονοητο ότι δεν επιτρεπετε και σταμάτησα... δεν μ' έκοψε να ρωτήσω το γιατρό... 

Ευτυχώς  προς το παρόν δεν αυξήθηκε η τριχοφυΐα μου... περιέργως μου φαίνεται ότι μειώθηκε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεννησα ενα παιδαρο ... χιχιχι...

Εκανα καισαρικη λογω ισχιακης προβολης κ αρων αρων γτ ειχα αιμα ο μπεμπακος δε κρατιοταν ..ηθελε να βγει.. ολα καλα καταταλλα... με το καλο κ εσεις να γεννησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

livel να σου ζησει ο παιδαρος!!!
να τον καμαρωσεις οπως αυτος επιθυμει!!

για το λειζερ  δε τον εχω ρωτησει καν.
ειμαι της λογικης πως επειδη ειναι κατι σχετικα καινουργιο στη δερματολογια, τα σιγουρα αποτελεσματα του κατα ποσο επηρεάζει ή οχι, θα φανουνε σε μελετες σε τουλαχιστον 20 χρονια. οποτε δε το ρισκαρω καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια γεννησα ενα παιδαρο ... χιχιχι...

Εκανα καισαρικη λογω ισχιακης προβολης κ αρων αρων γτ ειχα αιμα ο μπεμπακος δε κρατιοταν ..ηθελε να βγει.. ολα καλα καταταλλα... με το καλο κ εσεις να γεννησετε...

Να σας ζησει livel μου καλοτυχος να ναι!!Ποσο γεννηθηκε;Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!Τον θηλαζεις;Αα,λυσε μας κ την απορια μετα απο ποσες μερες θα φας!?Σε ζαλισα στις ερωτησεις αλλα αγχωθηκα τωρα που ξεκινησαν οι γεννες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως πηγαν λιβελ μ;;;ολα καλα;;;πως ενιωσες;;;πονεσες;;;σε βομβαρδισαμε με ερωτησεις..χιχιιχ

Κοιταξτε δν θα εκανα ποτε κατι π θα εβλαπτε το παιδι μου....λειζερ κανω στ προσωπο κ οχι οπου δηποτε αλλου..κ μαλιστα μακρια απ τ μηχανημα...ο γιαττος μ με αφησε αλλοστε μονο προσωπο..κοιλια μπικινι κ μπουτια απαγορευται...μονο προσωπο...κ απ τν αστραγαλο μεχρι τ γονατο αφηνει.κ το θεωρω λογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Κοριτσια μου θελω νσ κανω ενα γκαλοπ!???Διαβασα σ ενα site οτι αν εχεις αγορακι η μαυρη γραμμη φτανει μεχρι το στηθος, διαγραφει ολη την κοιλια δλδ,ενω ανεχεις κοριτσακι απο τον αφαλο κ πανω αρχιζει κ σβηνει!Σ εμενα ισχυει..σ εσας;

Εμενα φτανει μεχρι τον αφαλο!!! Αλλα εχω ενα μπεμπουλιιιιι!!!!!!!!! Χαχα και αρχισε να φαινεται καπου στην 20 εβδ .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια γεννησα ενα παιδαρο ... χιχιχι...

Εκανα καισαρικη λογω ισχιακης προβολης κ αρων αρων γτ ειχα αιμα ο μπεμπακος δε κρατιοταν ..ηθελε να βγει.. ολα καλα καταταλλα... με το καλο κ εσεις να γεννησετε...

Λιβελ μου να σας ζησει ??????????????καλοτυχος ο μπεμπακος σας ευχομαι τα καλυτερα :* !!!!!!!  Ευχαριστουμεεεε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια γεννησα ενα παιδαρο ... χιχιχι...

Εκανα καισαρικη λογω ισχιακης προβολης κ αρων αρων γτ ειχα αιμα ο μπεμπακος δε κρατιοταν ..ηθελε να βγει.. ολα καλα καταταλλα... με το καλο κ εσεις να γεννησετε...

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου! Γερός και καλοτυχος να είναι...

Πονάει, μπορείς να σηκωθείς και ναι λες μας τελικα πότε θα φας...Επίσης θέλω να μάθω για τον θηλασμό. Σε παλαβωσαμε αλλά είσαι η πρώτη μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η livel είπε:

Κοριτσια γεννησα ενα παιδαρο ... χιχιχι...

Εκανα καισαρικη λογω ισχιακης προβολης κ αρων αρων γτ ειχα αιμα ο μπεμπακος δε κρατιοταν ..ηθελε να βγει.. ολα καλα καταταλλα... με το καλο κ εσεις να γεννησετε...

Να σου ζησει το αγορακι σου!!!! Καλότυχο κι ευτυχισμένο!Πολύ χαίρομαι  που πήγαν όλα καλά! :)Πολυ σε σκεφτόμουν από χθες βράδυ που μας ενημερωσες.

Εγώ ακόμα περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου βασικα πονεσα πολυ στην επισκληριδιο αλλα αποτι εμαθα επεσα σε πολυ κακη αναισθησιολογο! Το αριστερο ποδι απο τις 7 τα ξημερωματα εως τωρα τις 11 το βραδυ δεν εχει επανελθει.. δε σηκωνομαι... τωρα ειμαι συνεχεια με φαρμακα παυσιπονα.. ποναει καπως η τομη κ αυτιο ισως περισσοτερο...

Το ιδιο απογευμα εφαγα κανονικοτατα.. μπριζολες 2 με ρυζι ..κομποστα φιβερη... 2 τελεια ψωμακια... βραστα κολοκυθακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maraki!Tk είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??? Μια χαρα πίστηειμαι. Πολυ πιο αισιοδοξη... Απλα δεν πολυγραφω γιατι δεν εχω νεα ακομα... Την Τριτη ειναι να παω για επανεξεταση για να δουμε το βαρος! Εκανα χθες κ την πρωτη ενεση κορτιζονης κ αυριο θα κανω την δευτερη! Εσυ τις εκανες τελικα?

Στις 28 εβδ ειπε ο δοκτωρ! Πονανε αυτες οι ρημαδες ε; Στον ποπο δεν γινονται; Εχε πιστξΗ κ θα σου ερθουν ολα καλα κ το νινι στην ωρα του! Ο Θεος μαζι σου!

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΝίναΦ είπε:

Fine μου να με βάλεις και εμενα

πητ 14/09/2016

Ιασω . Αθήνα

κοριτσακι 1

Θα σε βαλω το πρωι μικρη μου!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η livel είπε:

Κοριτσακια μου βασικα πονεσα πολυ στην επισκληριδιο αλλα αποτι εμαθα επεσα σε πολυ κακη αναισθησιολογο! Το αριστερο ποδι απο τις 7 τα ξημερωματα εως τωρα τις 11 το βραδυ δεν εχει επανελθει.. δε σηκωνομαι... τωρα ειμαι συνεχεια με φαρμακα παυσιπονα.. ποναει καπως η τομη κ αυτιο ισως περισσοτερο...

Το ιδιο απογευμα εφαγα κανονικοτατα.. μπριζολες 2 με ρυζι ..κομποστα φιβερη... 2 τελεια ψωμακια... βραστα κολοκυθακια!!! 

Πολυ χαρηκα με τα ομορφα νεα σου Να σας ζησει κοριτσακι μου! Να τον καμαρωνετε μια ολοκληρη ζωη! Υπομονη τωρα! Ευχομαι να περασει η παλιοεπισκληριδιος να σηκ θεις γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Livel μου να σου ζησει ο γιοκας σου!!! Να ειναι γερος κ να γεμιζει χαμογελα κ ευτυχια παντα στο σπιτι σας!!!

Γρηγορη αναρωση σε εσενα ευχομαι!!! Πες μας τα συναισθηματα σου! Πως νιωθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσακια μου βασικα πονεσα πολυ στην επισκληριδιο αλλα αποτι εμαθα επεσα σε πολυ κακη αναισθησιολογο! Το αριστερο ποδι απο τις 7 τα ξημερωματα εως τωρα τις 11 το βραδυ δεν εχει επανελθει.. δε σηκωνομαι... τωρα ειμαι συνεχεια με φαρμακα παυσιπονα.. ποναει καπως η τομη κ αυτιο ισως περισσοτερο...

Το ιδιο απογευμα εφαγα κανονικοτατα.. μπριζολες 2 με ρυζι ..κομποστα φιβερη... 2 τελεια ψωμακια... βραστα κολοκυθακια!!! 

Α ΠΑ ΠΑ! Ακου 2 μπριζόλες!Χε χε!Περαστικουλια!

Τα πήρα όμως με τη χαζή την αναισθησιολογο. Δηλαδή ξέρουν οτι είναι για τα μπάζα και την αφήνουν να σας πονάει! :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη αναρωση livel! Κοριτσια μου εγω σας καληνυχτιζω αυριο πρωι πρωι μετακομιζουμε οριστικα,παιρνουμε κ τα τελευταια πραγματα απο το σπιτι..Επειδη δεν θα χω internet οποτε βρισκω ευκαιρια θα μπαινω να σας βλεπω κ να σας γραφω!Μεχρι τοτε ολα να πανε καλα σε ολες σας!Φιλακιαααααααααα??????❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fine μου εγω πηγα να μου κανει την ενεση μια γνωστη φαρμακοποιος μας!: Ναι στον ποπο γινεται! Εμενα να σου πω την αληθεια δεν με πονεσε καθολου! Απλα με πονουσε η μεση απ'την πλευρα που εκανα την ενεση χθες... Σημερα τιποτα! Αντε να κανω κ την αυριανη να τελειωνω... Το πιο Βασανιστικο ειναι οτι πρεπει να αποφευγεις γλυκα κ αλατι! Απο προχθες τα τρωω ολα αναλατα.... Μπλιαχ! Αλλα χαλαλι... Να ειναι καλα το μωρακι μου κ γερο κ δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Fine μου εγω πηγα να μου κανει την ενεση μια γνωστη φαρμακοποιος μας!: Ναι στον ποπο γινεται! Εμενα να σου πω την αληθεια δεν με πονεσε καθολου! Απλα με πονουσε η μεση απ'την πλευρα που εκανα την ενεση χθες... Σημερα τιποτα! Αντε να κανω κ την αυριανη να τελειωνω... Το πιο Βασανιστικο ειναι οτι πρεπει να αποφευγεις γλυκα κ αλατι! Απο προχθες τα τρωω ολα αναλατα.... Μπλιαχ! Αλλα χαλαλι... Να ειναι καλα το μωρακι μου κ γερο κ δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο!!!

Κι εγώ έκανα κορτιζόνη Μαρία.Έχεις δίκιο το χειρότερο είναι τα αναλατα!Εμένα όμως δεν μου απαγόρεψε τη ζάχαρη.Ποιος ξέρει γιατί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μπορεί να χρειαστεί να ξανακάνεις ή τελειώνεις αύριο?

Ήρθε η αδερφή μου απόψε και κατεβάσαμε τα μωρουδιακά από το πατάρι, τα ξεχωρίσαμε και θα τα πάω αύριο στη μαμά μου να αρχίσει να τα πλένει και να τα σιδερώνει σιγά σιγά....γιατί έχει φρικάρει, θέλει να είναι όλα έτοιμα όταν μπω στον 8ο!!!!!

Ρε κορίτσια, φορμάκια με μανίκι, κοντομάνικα, αμάνικα, με ποδαράκια, χωρίς ποδαράκια, ζακετάκια, καλτσάκια, φορεματάκια, σκουφάκια, γαντάκια, πάνες, πανάκια, σελτεδάκια....τρελάθηκα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...