Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό...ήμαστε 1400 γραμμάρια, λεπτεπίλεπτες δεσποινίδες!!!!!!

Όλα καλά μου είπε με το μωρό...μόνο που πρέπει να μετράω την πίεση μου αυτές τις μέρες, γιατί ήταν οριακά σήμερα. Επίσης του φάνηκε πολύ που πήρα 1,5 κιλό σε 1 μήνα (6 πήρα σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι τώρα 30 εβδομάδα). 

Τελικά δεν κάναμε ακόμα την τούμπα....μάλλον τότε που ένοιωσα την μετατόπιση, προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε.....next time!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 7/4/2016 at 0:17 ΜΜ, ο/η fine είπε:

μαρακι τκ που εισαι????ολα καλα ???

 

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??? Μια χαρα Fine ειμαι. Πολυ πιο αισιοδοξη... Απλα δεν πολυγραφω γιατι δεν εχω νεα ακομα... Την Τριτη ειναι να παω για επανεξεταση για να δουμε το βαρος! Εκανα χθες κ την πρωτη ενεση κορτιζονης κ αυριο θα κανω την δευτερη! Εσυ τις εκανες τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό...ήμαστε 1400 γραμμάρια, λεπτεπίλεπτες δεσποινίδες!!!!!!

Όλα καλά μου είπε με το μωρό...μόνο που πρέπει να μετράω την πίεση μου αυτές τις μέρες, γιατί ήταν οριακά σήμερα. Επίσης του φάνηκε πολύ που πήρα 1,5 κιλό σε 1 μήνα (6 πήρα σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι τώρα 30 εβδομάδα). 

Τελικά δεν κάναμε ακόμα την τούμπα....μάλλον τότε που ένοιωσα την μετατόπιση, προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε.....next time!

 

Κελλυ μου υπεροχα νεα! Μακαρι να εχει παρει βαρος κ η μικρουλα μου τωρα την Τριτη που θα παω... Απ'οτι ειδα απ'την Πητ εχουμε διαφορα 5 μερες! Ημαστε πολυ κοντα... Βεβαια εγω δεν ξερω ακομα αν θα φτασω μεχρι το τελος! Το ελπιζω παντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό...ήμαστε 1400 γραμμάρια, λεπτεπίλεπτες δεσποινίδες!!!!!!

Όλα καλά μου είπε με το μωρό...μόνο που πρέπει να μετράω την πίεση μου αυτές τις μέρες, γιατί ήταν οριακά σήμερα. Επίσης του φάνηκε πολύ που πήρα 1,5 κιλό σε 1 μήνα (6 πήρα σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι τώρα 30 εβδομάδα). 

Τελικά δεν κάναμε ακόμα την τούμπα....μάλλον τότε που ένοιωσα την μετατόπιση, προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε.....next time!

 

Κελλυ μου μπραβο σας!Πολυ καλαμουφαινονται τα κιλα σου για την εβδομαδα που εισαι!Στην εβδομαδα που εισαι παιρνουν θεση;

Μαρακι καλα αποτελεσματα!Μερα παρα μερα θα πρεπει να κανεις αυτες τις ενεσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θελω νσ κανω ενα γκαλοπ!???Διαβασα σ ενα site οτι αν εχεις αγορακι η μαυρη γραμμη φτανει μεχρι το στηθος, διαγραφει ολη την κοιλια δλδ,ενω ανεχεις κοριτσακι απο τον αφαλο κ πανω αρχιζει κ σβηνει!Σ εμενα ισχυει..σ εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι θα δεις που την Τρίτη θα έχεις καλά νέα και εσύ. Να μου στείλεις να μου πεις βάρος.

Από δω και πέρα πρέπει κάποια στιγμή να γυρίσει. Όσο για την γραμμή...Δεν έχω καθόλου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Fine μου μπραβοοο καλα εκανες!!Εγω εχω κοριτσακι το 1ο μου παιδακι❤

Ρακουν εχω ειχα φαει μια break φουντουκι μιας κ της εχω αδυναμια...την εφαγα κανα 20λεπτο πριν παω στο γιατρο κ μου πε οτι μια χαρα ηταν σε ποσοτητα.η μικρη κουνιωταν οσο επρεπε σ ενα μισαωρακι τα χαμε δει ολα!Εχε μαζι σ κ μια εφεδρικη σοκολατιτσα καλου κακου!Καλη επιτυχια σε οσες εχετε β επιπεδου!!!

Καλημερααααα???

Fine μου να με βάλεις και εμενα

πητ 14/09/2016

Ιασω . Αθήνα

κοριτσακι 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κάνετε;  Έχω την Δευτέρα γιατρό.... Για να δούμε τι θα δούμε.... Εγώ παλι έχω γραμμή μέχρι ψηλά.... Τι είναι αυτή η μαύρη γραμμή και τι σημαίνει ξέρει καμία;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linea nigra Ονομαζεται αν θυμαμαι καλα.
Δεν ειναι κατι κακο.
προκαλειται απο ορμονες.
λενε, πως αν φτανει μεχρι τον αφαλο θα εχετε κοριτσακι, αν ανεβαινει πιο ψηλα, τοτε μεσα σας μεγαλωνει αγορακι.
προσωπικα δεν εχω καν τετοιο πραγμα, δε ξερω ποτε εμφανιζεται (δε θυμαμαι αν το εχω διαβασει και σε κανενα βιβλιο γυναικολογιας, αλλα τοτε θα μου πεις δε θα εδινα και σημασια αυτα :P)

το μονο που εχω, ειναι γενικοτερη αυξηση της τριχοφυιας στο σωμα, κατι που λιγο πολυ ολες το εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Μαράκι θα δεις που την Τρίτη θα έχεις καλά νέα και εσύ. Να μου στείλεις να μου πεις βάρος.

Από δω και πέρα πρέπει κάποια στιγμή να γυρίσει. Όσο για την γραμμή...Δεν έχω καθόλου????

Τι ωραιααα καθαρη κοιλιτσααααα❤❤❤

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Εγω κοροτσια εχω την γραμμη ψηλα κ παρ ολα αυτα περιμενω κοριτσακι..?

Καταριπτεις τον μυθο εσυ κοριτσαρα!!!

Τονια μ εσυ αγορακι εχεις;

Ρακουν εμενα παραδοξως μειωθηκε η τριχοφυια..Απο κει που ξυριζομουνα καθε 2 μερες τωρα εχω παει στις 4 χαλαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγοράκι έχω Χριστίνα μου.....από θέμα τρίχας έχω βγάλει στην κοιλίτσα μου...πρόσεξα ότι βγηκε τρίχα από τότε που έπαιρνα τα ουτροτζεσταν.... Από τότε τις έχω παρεουλα.... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Τι ωραιααα καθαρη κοιλιτσααααα❤❤❤

 

Καταριπτεις τον μυθο εσυ κοριτσαρα!!!

Τονια μ εσυ αγορακι εχεις;

Ρακουν εμενα παραδοξως μειωθηκε η τριχοφυια..Απο κει που ξυριζομουνα καθε 2 μερες τωρα εχω παει στις 4 χαλαρα!!

χμ.. θα μετρησω την επομενη φορα!!!
να εχουμε μετρο συγκρισης ρε αδερφε!!
(αδερφή καλυτερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xristina_ είπε:

Κελλυ μου μπραβο σας!Πολυ καλαμουφαινονται τα κιλα σου για την εβδομαδα που εισαι!Στην εβδομαδα που εισαι παιρνουν θεση;

Μαρακι καλα αποτελεσματα!Μερα παρα μερα θα πρεπει να κανεις αυτες τις ενεσεις;

2 ενεσεις ειναι με διαδορα 48 ωρων! Δεν θα κανω συνεχομενα ανα 2 μερες!!! Απαπαπα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβαζα σήμερα ότι καλό θα είναι από δω και πέρα επειδή έχουμε αρχίσει να βαραινουμε να κοιμομαστε στο πλαι και όχι ανάσκελα γιατί επιβαρυνουμε την μέση μας.....Ναι οκ..αλλά και από πλαι σε πλαι σηκώνομαι και πονάνε τα πλευρακια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @cat12 καλησπέρα και από μένα! Επειδή έχω κάνει "διατριβή" (δηλαδή έχω βγάλει τα μάτια μου 🤣🤣🤣) στα τεστακια ταινίες της home από την εμπειρία μου σου λέω ότι είναι θετικό!! Μάλιστα και εγώ τότε δύο εμβρυακια 3ημερων είχα μεταφέρει, τα μοναδικά που είχαν προκύψει από σύνολο 14 ωαρίων, πολύ μέτρια.. όπως καταλαβαίνεις οι ελπίδες ήταν σίγουρα μηδαμινές για εμένα τότε.. και όμως το θαύμα είχε γίνει!! Μάλιστα θυμάμαι εγώ έβλεπα το θετικό από τη 5η μέρα ετ.. στις φωτογραφίες δεν φαινόταν ξεκάθαρα, οι φίλες μου δεν το έβλεπαν, ο άντρας μου άρχισε να αμφιβάλλει για την ψυχική μου υγεία..!!! Χαχαχαχαχα!! Έφτασα να πάρω από φαρμακείο της first step & predictor early που ανιχνεύουν από 10 μονάδες όπου πλέον βγήκαν και ξεκάθαρα θετικά και αυτό το έκανα για να μην "τρελαθώ" καθώς μόνο εγώ το έβλεπα..!!! Παρόλα αυτά όμως τα αγαπάω της hometest.. ήταν το πρώτο θετικό που πήρα στη ζωή μου και ας "με τρέλαναν"!! Χαχαχαχαχα  Σου ανεβάζω φωτό για να δείς να γελάσεις.. της home τα είχα βάλει μάλιστα στη σειρά για να φανεί και η αύξηση της χοριακής μέρα με τη μέρα.. όχι πες μου εσύ αν βλέπεις στην αρχή γραμμουλα!!! 🤣🤣🤣 Εγώ είμαι σίγουρη για σένα πάντως!! Βουρ στο φαρμακείο για early!! Χαχαχαχαχα!!  
    • @Kate1992θα περιμένουμε και τα επόμενα τεστακια σου  @Mpourmpoulo πηγες στο γιατρο; τι νεότερα έχεις να μας πεις;
    • Ωωω τι όμορφα νέα ❤️ εύχομαι καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️  Με το καλό κορίτσι μου , όλα θα πάνε καλά ❤️
    • Καλησπέρα! Κι εγώ είχα πολύ πρησμένο στήθος πριν καν την αναμενόμενη περίοδο. Όπως επίσης και πονάκια στην κοιλιά. Που και τα 2 ήταν για μένα και συμπτώματα περιόδου. Λίγο πιο μετά ξεκίνησα να έχω και συχνοουρια και ναυτία. Με το καλό σου εύχομαι, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!
    • Όχι εμεις την papa τα κανουμε 10η εβ κ στέλνονται τα αποτελέσματα στη γιατρο για να είναι έτοιμα στην αυχενική να γίνει αμέσως το ριπορτ!   Αυτες οι εξετάσεις αίματος ήταν πολύ καλύτερες από την πρώτη εγκυμοσύνη  Φύλο είναι 60% σίγουρη είναι με επιφύλαξη απλά επειδή δε θελουμε να ξέρουμε ακόμη μας το έβαλε σε φάκελο να το δώσουμε στη γιατρο για επιβεβαίωση… αλλά επειδή θελουμε να κάνουμε πάλι πάρτυ δε θελουμε να ξέρουμε ακόμη 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...