Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η fine είπε:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ γεννες ιουλιου 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

 

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

 

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

 

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

 

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Γεια σου Fine... 

βαλε κι εμενα στο πινακακι...

Aelia 16/8/16 ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η fine είπε:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ γεννες ιουλιου 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

 

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

 

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

 

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

 

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Καλημέρα!  Εμένα είναι το δεύτερο μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η fine είπε:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ γεννες ιουλιου 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

 

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

 

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

 

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

 

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Κι εγώ θελωωωω!:)

Chrysa79, 22/4, Μητέρα, Μελίσσια, και το πρώτο κι αυτό κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                           

 

-LIVEL               ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ?     ΙΑΣΩ            ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1        

 

Chrysa 79             22/4/16           ΜΗΤΕΡΑ     ΜΕΛΙΣΣΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  2

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ       20/6/16              ΕΛΕΝΑΣ    ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

 

Xristina_              6/7/2016       ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1                  

 

-FINE                   7/7/2016        ΛΗΤΩ           ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5       12/7/16    St.Marrys           Manchester          ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ      5

 

Γεωργια ΖσΚ  13/7/2016                ?                   ?               ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     ?

 

Μαγκι             17/7/2016 ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ           ΑΘΗΝΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV        18/7/16  AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ    ΠΑΓΚΡΑΤΙ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1                                                                                                                                           

 

-Αννα ΛΙΛΑ   26/7/16    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ      ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ  1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ        4/8/16      ΜΗΤΕΡΑ                 ΤΡΙΠΟΛΗ       ΑΓΟΡΑΚΙ     2

 

GWGW02     8/8/16 ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤ     ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

 

ΜΙΝΑΚΙ         9/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ                    ΘΕΣ/ΚΗ     ΑΓΟΡΑΚΙ     1

 

AELIA          16/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ                     ΘΕΣ/ΚΗ   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

 

RAKOUN    31/8/16

 

RENAKI  14/9/2016      ΜΗΤΕΡΑ         ΧΑΛΑΝΔΡΙ        ΑΓΟΡΑΚΙ     2

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθεσ γραφαμε στο fb γι αυτο χαθηκαμε...γραφεις πιο ευκολα μωρε σαν τσατ.οσες εχουν fb πειτε να σας προσθεσω στην ομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Aelia είπε:

Ρακουν εγω θα παω στο κεντρο...

κλεισε ραντεβου αν δεν εχεις κλεισει μηπωσ δε βρισκεισς γιατι εμενα με φοβησαν...

εκλεισα με το που βγηκα απο τον γιατρο μου. μεγαλη βδομαδα θα παμε, και την επομενη μετα το πάσχα θα παμε στον γιατρο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Κορίτσια στην κοιλίτσα βάζετε λαδάκι;  σκέφτομαι να αγοράσω αμυγδαλελαιο σήμερα 

Κι εγώ αμυγδαλέλαιο βάζω... κοιλίτσα και στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω πητ.8.8.κ το μινακι 9.8.ειμαι λιγο πιο πανω  ?δν πρζ ομως σιγα...πολλα ειναι τελικα τα καλοκαιρινα νινακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Aelia είπε:

Κι εγώ αμυγδαλέλαιο βάζω... κοιλίτσα και στήθος

Κάποια συγκεκριμένη μάρκα; βρήκα αυτο http://www.zachospharmacy.gr/el/elaia-etheria-elaia/883-mandorl-almond-oil-amygdalelaio.html

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η rakoun είπε:

ε πες μας την ομάδα καλέ!
btw ειμαι στις 31-8, θεσσαλονικη, για μαιευτηριο ειμαι αναμεσα σε 2, θα δειξει!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

fine και γω στο πινακάκι και στην ομάδα του fb.

Έχω ΠΗΤ 15/06/2016, θα γεννήσω στο Ολυμπιον στην Πάτρα και είναι κοριτσάκι.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chrysa 79 είπε:

Θέλω κι εγώ να μπω στη fb ομάδα!:)Πως την ονομάζετε;

https://www.facebook.com/groups/953839884663977/?fref=ts

Σας περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                           

-LIVEL               ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ?     ΙΑΣΩ            ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1        

Chrysa 79             22/4/16          ΜΗΤΕΡΑ     ΜΕΛΙΣΣΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ    2

kelly28                  15/6/16         ΟΛΥΜΠΙΟΝ ΠΑΤΡΑ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ       20/6/16              ΕΛΕΝΑΣ    ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

Xristina_              6/7/2016       ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1                  

-FINE                   7/7/2016        ΛΗΤΩ           ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

Mommy 5       12/7/16    St.Marrys           Manchester    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ      5

Γεωργια ΖσΚ  13/7/2016                ?                   ?                    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     ?

Μαγκι             17/7/2016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ     ΑΘΗΝΑ                           ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

ΑΜΕLIEV        18/7/16      AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ    ΠΑΓΚΡΑΤΙ       ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1                                                                                                                                          

-Αννα ΛΙΛΑ   26/7/16    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ      ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ  1

ΚΥΡΙΑΚΗ        4/8/16      ΜΗΤΕΡΑ                 ΤΡΙΠΟΛΗ       ΑΓΟΡΑΚΙ     2

GWGW02     8/8/16 ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤ     ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

ΜΙΝΑΚΙ         9/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ                    ΘΕΣ/ΚΗ                         ΑΓΟΡΑΚΙ     1

AELIA          16/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ                     ΘΕΣ/ΚΗ                        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

RAKOUN    31/8/16          -                              ΘΕΣ/ΚΗ                                ?            ?              

RENAKI                       14/9/2016      ΜΗΤΕΡΑ         ΧΑΛΑΝΔΡΙ        ΑΓΟΡΑΚΙ     2

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα μολις έλαβα τις απαντησεις απο την ληψη περιφερειακου αιματος...ολα καλα με το νινακι μας!!! Αααα μάθαμε οτι ειμαστε και μπεμπούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η fine είπε:

 

 

https://www.facebook.com/groups/953839884663977/?fref=ts

Σας περιμενουμε!

Προς το παρόν, δεν μπορεί να εμφανιστεί η σελίδα που ζητήσατε. Ενδέχεται να μην είναι προσωρινά διαθέσιμη, να καταστράφηκε ή να έληξε ο σύνδεσμος στον οποίο κάνατε κλικ, ή ακόμη και να μην έχετε δικαίωμα προβολής της σελίδας.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειναι γερο κ δυνατο....νινα μ!!!δν ξερω αν το παρατηρησατε...αλλα απ εκει π ημαδταν ολακια...ξαφνικα γεμιζουμε κοριτσια..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...