Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η κυριακη03 είπε:

Κοριτσια τι κανετε;;; σε ποιες εταιριες στειλατε για δειγματα;;; κ σε ποιο μήνα;;; θελω να στειλω κ εγω αλλα νομιζω πως ειναι νωρις..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η κυριακη03 είπε:

Κοριτσια τι κανετε;;; σε ποιες εταιριες στειλατε για δειγματα;;; κ σε ποιο μήνα;;; θελω να στειλω κ εγω αλλα νομιζω πως ειναι νωρις.

Καλησπερα μπες στη σελιδα του babylino στειλε μυνημα ννα σου στειλουν δειγματα για το μπεμπεκακι σου γραψε οτι εισαι εγκυος babyspace, pampers libero, proderm  και γενικα πιασε ολες τις εταιρειες με διαφορα τετοια στελνε μηνημα και οτι κατσει αν στειλουν στειλαν δειγματα αλιως δεν χανεις κατι. Εγω στο τριτο ειχα παρει αρκετα δειγματα στα προηγουμεν  2 δεν το ηξερα και δεν ασχοληθηκα και τωρα στο τεταρτο μπεμπεκακι μου δε μου εστειλαν τιποτα βλεπεις δεν πολυασχοληθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταλαβα. Θα κανω καποιες ενεργειες. Στην κορη μου μου ειχαν δωσει ενα βαλιτσάκι στο νοσοκομειο χωρις να εχω στειλει εγω κατι καπου.  

Σε ευχαριστώ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Livel μου με το καλοοοο!!!!!!!

??????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Με το καλο να υποδεχτείς το μωρακι σου!!!!

Ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην!!!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Με το καλό κορίτσι μου, με έναν πόνο! Όλα καλά θα πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Livel μου ολα να πανε καλα!Με το καλο να υποδεχτειτε το νεο μελος!Περιμενουμε νεα κ την εμπειρια σου!????❤?✌???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Με το καλο κοριτσι!! Με εναν πονο!!! Ολα να πανε καλα!!! Περιμενουμε νεα σου!! Be strong!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ειμαι ιασω... γενναω... το ποκυ ως αυριο πρωι... ειχα αιμα κ πολλες συσπασεις..  αναμενω με ρομπιτσα...

Αχ τι καλά! Με το καλό και μ ένα πόνο!Άντε με δύο το πολύ!:)

Με προλαβες!Εμένα μόνο κλωτσομπουνιδια μου ρίχνει αν και μπήκα σήμερα 38η!

Κουράγιο και να μας κρατας ενημερες!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renaki rena είπε:

Χρυσά μου πιστεύω τωρς στα Δευτέρα να πάμε χαλαρά. .όχι με το άγχος όπως τότε. Χαχα

Πολύ χαλαρά τι να σου πω!Ξενυχτάμε και οι δύο βλέπω, καθόλου αϋπνίες και αγωνία!Χε χε!

Στην πρώτη είχα άγνοια κινδύνου! Τώρα που ακόμα θυμάμαι τι τράβηξα και το βλέπω να ξανάρχεται με πιάνει μία σκοτοδινη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Livel με το καλό 

Πήγα στο γιατρουλη χτες και είδαμε πάλι το νινί.

Μεγάλωσε!! 

Σε δυο βδομάδες με έστειλε σε έναν άλλο για β επιπέδου και μαζί του θα τα ξαναπώ μετά το Πάσχα

Πήρα πράσινο φως για να χρησιμοποιώ αμυγδαλελαιο,  να βάφω νυχια(μου είπε κιόλας "γτ σου είπα εγώ να μη τα βάφεις? "),για να φάω κινέζικο και για ταξιδάκι.

Β επιπεδου πως γίνεται ξέρω πάνω κάτω.

Αυτό που δε ξέρω είναι : διάρκεια, αν κοιτάνε τπτ "κατω" , και αν πονάει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν το α επιπέδου είναι ρακουν. Ελέγχει την ανατομία και τα όργανα του εμβρύου. Η διάρκεια τώρα εξαρτάται από το πόσο συνεργασιμο είναι το νινι σου...μπορεί να τελειώσεις σε μισή ώρα μπορεί να μπεις και να ξανα μπεις μέχρι να γυρίσει και να αλλάξει στάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!! :*:*:*:*: θα συμφωνσ με τη κελλυ!!!! Πριν πας γ την β επιπεδου να φας καλα !!!!!φαε και μια σοκολατα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια... χαθηκα τόσες μέρεσ ειχα τρεξιματα....

Κατ' αρχην

Livel με το καλο...

Μινακι να σου ζησει το ανιψακι καλότυχο να 'ναι... Χαιρομαι που πηγαν καλα τα πραγματα στη β επιπεδου

Ρακούν εχεισ κλεισει ραντεβου για τη Β επιπέδου; και αν ναι που;

Εγω θα πάω την τρίτη και το ραντεβού το έκλεισα πριν 4 βδομάδες περίπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιβελ μου με το καλο!!!με ενα πονο σ ευχομαι.κ να πανε ολααα οπως πρεπει..!!!!περιμενουμε νεα σου!!!οσ γ τν β επιπεδου ειναι στην κριση τ γιατρου..απο κατω μπορει να σ κοιταξει (ισως)για να μετρησει με πιο πολυ λεπτομερια τν τραχηλο.γτ εχει καποια διαφορα.εμενα μ τ μετρησε κ απ κατω κ απ την κοιλια κ ειχε καποια διαφορα.γ αυτο κ μ εξηγγσε πως ειναι καλυτερα να κοιτας τν τραχηλο απ κατω γ πιο πολυ λεπτομερια.βεβαια ειναι αναλογως κ την κριση τ γιατρου θα δειξει.οσο γ την ωρα εμενα μ πηρε 1μιση ωρα γτ δν ηταν συνεργασιμο τ νινι..κ δν νομιζω οτι ειναι οπως τ πρωτο γτ μετραει παρα παρα πολλα πραγματα τ μωρου!σε σχεση με τ πρωτο...γενικοτερα οοοοολη την ανατομια τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ γεννες ιουλιου 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η fine είπε:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ γεννες ιουλιου 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

 

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

 

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

 

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

 

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Fine μου μπραβοοο καλα εκανες!!Εγω εχω κοριτσακι το 1ο μου παιδακι❤

Ρακουν εχω ειχα φαει μια break φουντουκι μιας κ της εχω αδυναμια...την εφαγα κανα 20λεπτο πριν παω στο γιατρο κ μου πε οτι μια χαρα ηταν σε ποσοτητα.η μικρη κουνιωταν οσο επρεπε σ ενα μισαωρακι τα χαμε δει ολα!Εχε μαζι σ κ μια εφεδρικη σοκολατιτσα καλου κακου!Καλη επιτυχια σε οσες εχετε β επιπεδου!!!

Καλημερααααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...