Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Εμένα κοριτσια ετυχε κ ηταν σε αυτη  τη θεση γτ κ την περασμένη βφομαδα που πηγα εκτακτα ηταν με το κεφάλι κατω. Κάνει βόλτες μωρε αχαχα γυριζει γυρω γυρω. Αλλοτε τον βλέπουμε κατω αλλοτε πανω αλλοτε οριζοντια αχχα παντως καθε είναι κ αλλιως. Το μονο παντως που κατάλαβα ειναι πως οταν εχει το κεφαλι του επανω πονανε τα πλευρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!

Μολις γυρισα με νεα....!!!

Ολα καλα με την β επιπεδου εφαγα 1 σοκολατα μιλκα φραουλα και ο μπεμπης σημερα ητανε με το κεφαλι κατω Και ζωηρουλης!!!

Εχει τις πατούσες μου!!!!

Στον γυρισμο περασα απο τον γιατρο μου και μου ειπε πως ο β επιπεδου εδειξε οπίσθιος χαμηλος πλακουντας ενω πριν 1 μηνα ηταν παρα πολυ ψηλα..βεβαια μου ειπε πως σταθεροποιητε η θεση του πλακουντα στην 25η εβδομαδα! !

Αυτο σημαινει πως αν δεν ξανα ανέβει θα παω προγραμματισμενη καισαρικη στις 38 εβδομαδες!!!!

Το μωρακι μου να ειναι καλα και δεν με απασχολει καθολου είτε καισαρικη ειτε φυσιολογικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kelly28 είπε:

Μπράβο ο μπέμπης που μου ήθελε και μίλκα!!!!!

Ρε μινάκι αυτό με τις πατούσες με ξεπερνάει....:P:P:P

Χαχαααα !!!!ειχε πολυ πλακα!!!

Σαν να εβλεπα τις πατουσες μου απο κατω!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μινακι..συγχαρητηρια γ τ ευχαριστα νεα σου!!!κοριτσια να κανω εγω μια ερωτηση.;;;το μιλκα τι ειναι;;;

Δλδ εμενα π ειναι εμοροσθιος υψηλος υπαρχει περιπτωση να κατεβει;;;οταν ειναι χαμηλα ο πλακουντας θελει ξαπλα η πολυ ξεκουραση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ όσο θυμάμαι όταν ειξαι χαμηλά κ μείνει χαμηλά εμποδίζει τον φυσιολογικό τοκετό.  Αλλά αυτό μέχρι το τέλος συνήθως ανεβαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τελειωσαν τα πράσινα τα βελακια!!!

Γωγω μου μιλκα ειναι μαρκα σοκολατας??

Ο γιατρος μου ειπε πως οταν ξεκιναει η διαστολή του τραχηλου και ειναι χαμηλα ο πλακουντας με το ανοιγμα του τραχηλου θα ξεκολλήσει ο πλακουντας και θα εχω αιμορραγία με αποτελεσμα να παμε σε επειγον καισαρικη!

Αυτα μου ειπε...θα δουμε μεχρι την 25η εβδομαδα τι θα κανει ο πλακουντας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μπραβο μινακι μουυυ... Ειδες πηρε κατι και απο εσενα χιχι ???οχι ολα απο τον αντρας σ !!!!! 

Χαχααααα!!!!

Θα τον εχω χωρις καλτσες και οταν μου λενε τον αντρα σου μοιαζει θα λεω οχιιιιιι για κοιτα τις πατουσες!!!!χαχααααααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Μπραβο μινακι..συγχαρητηρια γ τ ευχαριστα νεα σου!!!κοριτσια να κανω εγω μια ερωτηση.;;;το μιλκα τι ειναι;;;

Δλδ εμενα π ειναι εμοροσθιος υψηλος υπαρχει περιπτωση να κατεβει;;;οταν ειναι χαμηλα ο πλακουντας θελει ξαπλα η πολυ ξεκουραση;

Δεν ξερω γωγω μου μαλλον βολτες κανει ο πλακουντας εως την 25η εβδομαδα!!!τον προηγουμενο μηνα ηταν πολυ ψηλα τι να πω..ο χαμηλος πλακουντας θελει ξεκούραση και οχι σκηψιματα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Σχεδόν πάντα ανεβαίνει. .

Της αδερφης μου δεν ανέβηκε μεχρι και χθες που γέννησε ητανε πατος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Γι αυτό έκανε καισαρική λογικά.  Που γέννησε; 

Απο πολυ νωρις και ο εμβρυολογος και ο γιατρος στο δημοσιο νοσοκομειο που πηγαινε αναγκαστικα για να παιρνει τις άδειες τις μα και ο δικος μας την ειπαν οτι ειναι πολυ χαμηλα ο πλακουντας της..

Στο γενεσις στην θεσσαλονικη γέννησε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Μια χαρά.  Μια φορά έχω μπει εκεί.  Από εκεί είστε; 

Λιγα χιλιομετρα μακρυα μενουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

A πολύ ωραία.  Σε τι δωμάτιο χρυσά έχεις επιλέξει; 

Σε τρίκλινο θα πάω.Στην πρώτη εγκυμοσύνη έμεινα τρία βραδια, το πρώτο ημασταν 3 το δεύτερο 2 και το τελευταίο έμεινα μόνη μου!!!:)Γενικα από το Μητέρα έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε για Μητερα και αισθάνομαι νοσταλγία. . Αραγε θα μεινω ικανοποιημενη κ με το Λητω?

Κ εγω 3κλινο ήμουν στο μητερα. Κουτσομπολιο:την πρωτη νύχτα εγώ ήμουν μες την υπερένταση και δεν έκλεισα μάτι. Η διπλανή μου ροχάλιζε κ φυσαγε συνέχεια τη μύτη της μιας  και έλεγε ότι είχε αλλεργία. .. Η λύση είναι ωτοασπίδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα δύο αγορομανες.  Ξινες όσο δεβ πάει.  Μετά ήρθε μια που είχε πλάκα.  Αλλά ακόμα θυμάμαι που τους έφερναν φαΐ κ μου έτρεχαν τα σάλια.  Ήταν με φυσιολογικό οι κοπέλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ.αρα μεχρι την 25 πρεπει να προσεχουμε φουλ!!!!για αυτο ισως μ πε ο γιατρος μ να ξαναπαω λιγο πιο νωρις απ τν μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Πφφφ.αρα μεχρι την 25 πρεπει να προσεχουμε φουλ!!!!για αυτο ισως μ πε ο γιατρος μ να ξαναπαω λιγο πιο νωρις απ τν μηνα.

Μπορει δεν ξερω ..

Εγω θα παω ξανα σε 10 μερες. .

Καμπύλη ζαχαρου σε πια εβδομαδα κανουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renaki rena είπε:

Γενικά ναι κ εγώ.  Απλά δεν μ  αρέσει ο πολύς κόσμος με τα νεογέννητα.  Rooming in θα έχεις; 

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα.Αν τους πω πως δε θέλω να της δώσουν γάλα θα μου τη φέρνουν όταν κλαει και θα την παίρνουν οταν κοιμαται υποθέτω.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η renaki rena είπε:

Εγώ είχα δύο αγορομανες.  Ξινες όσο δεβ πάει.  Μετά ήρθε μια που είχε πλάκα.  Αλλά ακόμα θυμάμαι που τους έφερναν φαΐ κ μου έτρεχαν τα σάλια.  Ήταν με φυσιολογικό οι κοπέλες. 

Εγώ rena πρώτο βράδυ έφαγα έναν μουσακά μουρλια! Ακόμα τον θυμάμαι!Μου τον φύλαξε η κύρια που τα φέρνει και μου το δώσε 21.30 που γύρισα οριστικά στο δωμάτιο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...