Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχουυυυ χαρα ο αντρας σου!!!!!!!!!! Χιχι...

Εμας εχει παρει απο ολους..  Δε ξερω πως θ βγει το αστερακι μου!!!..

Τελειααα π δε ποναει γτ λενε στη καισαρικη πονας πλ μετα :/

Οταν γεννησε πριν 4 χρονια στο δημοσιο ψωφουσε στον πονο και λιποθύμησε! Την εμεινε φοβια και τωρα πηγε σε ιδιωτικο και μου λεει με σηκωσαν και δεν ποναει καθολου!δοξα το θεο ολα καλα!!

Ο αντρας μου εχει χε@@ι απο την χαρα του!!!μεσα απο την κοιλια και ειναι ίδιοι! !!! 

Μακαρι να πανε ολα καλα και με μενα αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μινακι να σας ζήσει ο μπέμπης! Πάλι καλά που δεν πονάει το κορίτσι.  

Αύριο θα ξαναπάς για Β επιπέδου. Δεν κατάλαβα τι έγινε τελικά...

Εμένα 150€ μου πήρε στο β επιπέδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Αργησα αλλα τελειωσα επιτελους. Αύριο θα ερθει μια κοπελα να μου κανει μπατζουρια μπαλκονια τζαμια κ εγω θα ξεσκονισω παλι κ τελος. Τελος καλο ολα καλα. Κουραστηκα αλλα το δωματιο ειναι τελειο!! 

Καναμε τη β επιπεδου! Περιπου 25cm ο μικρος κ 589γρ. Ολα τελεια τα βρηκε! το κεφαλι του ηταν πανω ψηλα στο στομαχι μου κ για αυτο πονανε τα πλευρα μου συνεχεια.. σε αυτο λεει.. υπομονη. Τα ποδια του τα ειχε τεντωμενα κατω χαμηλα κ κλωτσουσε! Ηταν σε ορθια θεση.κ προφανως για αυτο ποναω..γτ με πιεζει πολυ προς τα πανω. Η κοιλια μου εχει φτασει στο στομαχι ηδη κ ξαφνιαστηκα που ηταν τοοοσο ψηλα το κεφαλακι του!Το πιο αστειο παντως ηταν πως το ενα χερι το ειχε μπουνιτσα στο προσωπο του μπροστα κ το αλλο χαμηλα... ξερετε!!! Επισης μας ειπε οτι ειναι προικισμενο το μικρο μου..! Λιγο μεγαλη μυτη μετρησε αλλα δν λεει κατι μας ειπε γτ δν καθοταν κ ήσυχος κ συνεχεια μας εκρυβε το προσωπο του. Μια φωτογραφια εγχρωμη να τον καμαρωνουμε οπως την προηγουμενη φορα δν μας αφησε να βγαλουμε στον υπερηχο που στο δειχνει με χρωμα..!!επομενη επισκεψη.. τριτη του πασχα. Κ θα κανω κ καμπυλη ζαχαρου, τη μικρη ευτυχως, τη Μ.Πεμπτη.. τη φοβαμαι λιγο.. αφου ακομα κανω εμετους..(2 τη βδομαδα) αλλα δν εχω επιλογη.. θα κανω την προσπαθεια μου!! Επισης εχασα 1 ολόκληρο κιλο κ μου εδωσε συγχαρητηρια!!! Όποτε ειμαι μονο 6 κιλα συν! 57 για την ακριβεια! Μαλιστα ξαφνιάστηκε πολυ! Αχαχαχα μου λεει τι κανεις;;; κ του ειπα οτι πηγα σε διατροφολογο γτ ετρωγα λιγο κ εμεινε άφωνος! Αχαχαχα μου ειπε να συνεχισω ετσι. Κ τωρα που θα τελειωσω επιτελους με το σπιτι να μην κουραζομαι τοσο. Αυτα τα νεα μου!! Τα λεμε το πρωι!! Διαβασα κ τα νεα σας! Κ χαίρομαι που ολες εχουμε καλα νεα να πουμε! καλο βραδυ σε ολες!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το νέο μέλος!  Ένας λόγος που θα ξανά πάω σε ιδιωτικό είναι αυτός.  Οι τομές στα δημόσια είναι αισχρες.  Δεν ξέρω γιατί.  Ενώ στο πρώτο μου παιδάκι μου έκαναν κοιλιοπλαστικη κ ατο δεύτερο τώρα ξανά το ίδιο. Που κάνατε την β επιπέδου; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!

Κυριακή και ότι έλεγα να μπω να ρωτήσω πως πήγε η Β επιπέδου. Είδες ο μπέμπης όρθιος και μάχημος....επιβλέπει της εργασίες στο σπίτι!!!!!

Άννα Λίλα τι εννοείς με το αν είναι ισχιακό? Κι'άλλη άγνωστη λέξη σε αυτή την εγκυμοσύνη....πόσα πράγματα θα μάθω πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!

Κυριακή και ότι έλεγα να μπω να ρωτήσω πως πήγε η Β επιπέδου. Είδες ο μπέμπης όρθιος και μάχημος....επιβλέπει της εργασίες στο σπίτι!!!!!

Άννα Λίλα τι εννοείς με το αν είναι ισχιακό? Κι'άλλη άγνωστη λέξη σε αυτή την εγκυμοσύνη....πόσα πράγματα θα μάθω πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!B)

Την περασμενη βδομαδα που πηγα στο Γιατρο βλεπαμε οτι το μωρακι ειναι ισχιακο δηλ του λεω τι ειναι και μ λεει επδ ειχε τα ποδια κατω κατω και το κεφαλι ψηλαα στο στομαχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω παντως εχω κοντευω τη 38 εβδομαδα κ το μπεμπακι ειναι Ισχιακοτατοοοοο....

Το κεφαλακι ειναι αναμεσα απο στηθος μου κ τωρα που μεγαλωσε ποναει πολυ αυτη η θεση.. χτυπαει κ κατω... κορριτσια σε 2 μερες παω στο γυναικολογο κ πιστευω απο δευτερα παιζει κ να γεννησω...

Εχουν αυξηθει κατα πολυ οι πονοι περιοδου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Μινακι να σας ζήσει ο μπέμπης! Πάλι καλά που δεν πονάει το κορίτσι.  

Αύριο θα ξαναπάς για Β επιπέδου. Δεν κατάλαβα τι έγινε τελικά...

Εμένα 150€ μου πήρε στο β επιπέδου. 

Καλημερα κελυ μου!!

Ευχαριστω πολυ να εισαι καλα!!

Εγω θα ξαναπαω σημερα γιατι χθες δεν γυρνουσε με τιποτα και θελει να ελέγξει και κατι αλλο που πρεπει να γυρισει για να τον δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Να σας ζήσει το νέο μέλος!  Ένας λόγος που θα ξανά πάω σε ιδιωτικό είναι αυτός.  Οι τομές στα δημόσια είναι αισχρες.  Δεν ξέρω γιατί.  Ενώ στο πρώτο μου παιδάκι μου έκαναν κοιλιοπλαστικη κ ατο δεύτερο τώρα ξανά το ίδιο. Που κάνατε την β επιπέδου; ;

Σε ευχαριστω ρενα μου!!

Στον καρυδα την εκανα την β επιπεδου..

Δεν ειναι μονο οι τομες αισχρές ειναι ολα αισχρα εκει μεσα!!!!!!!

Η αδερφη μου εκανε καισαρικη πριν 4 χρονια και οταν την εβγαλαν τα ράμματα ανοιξε η κοιλια της σαν τριαντάφυλλο και την ειπαν θα κλεισει απο μονη της!!!καθε 2η μερα πηγαινε στο νοσοκομειο με τις γαζες τις για αλλαγη ..γεννησε ιουνιο δεν μπορούσε να κανει μπανιο ετρεχε η πληγή ηταν σε άθλια κατασταση!!!!!μεσα η μητρα της χάλια και η ειρωνεία ειναι οτι τον πληρωσε κιολας!!την ανοιξε εβγαλε το μωρο και μετα την εραψαν οι ειδικευόμενοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια
πως ειστε?
εγω για καποιο λογο απο εχθες ειμαι αγχωμενη. ισως επειδη εχω καιρο να το δω το νινι?αντε να ερθει το αυριο να παμε στο γιατρουλη.

σε λιγο θα παω να...ξεμουστακωθω στην αισθητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun μ καλη επιτυχια αυριο στ γιατρο...σ ευχομαι να πανε ολα καλα..εμενα παλι ειχε τ κεφαλακι του πολυ κοντα στ τραχυλο κ τ ποδια ψηλλα ηταν αναποδα κ μ πε να μην πολυ κουραζομαι...μαλιστα σ καποια φαση ειχε σφινωσει τ κεφαλακι τ κ δν μπορουσε να βγει...

λιβελ πως νιωθεις π ρχεται η στιγμη της γεννας;;;

Κοριτσια τι καλο μαμ θα φτιαξετε σημερα;;

;Μινακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα με τ μπεμπη σ...φαε κ καμια σοκολατα πριν πας...γ να κουνιεται ☺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Rakoun μ καλη επιτυχια αυριο στ γιατρο...σ ευχομαι να πανε ολα καλα..εμενα παλι ειχε τ κεφαλακι του πολυ κοντα στ τραχυλο κ τ ποδια ψηλλα ηταν αναποδα κ μ πε να μην πολυ κουραζομαι...μαλιστα σ καποια φαση ειχε σφινωσει τ κεφαλακι τ κ δν μπορουσε να βγει...

λιβελ πως νιωθεις π ρχεται η στιγμη της γεννας;;;

Κοριτσια τι καλο μαμ θα φτιαξετε σημερα;;

;Μινακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα με τ μπεμπη σ...φαε κ καμια σοκολατα πριν πας...γ να κουνιεται ☺

 

Χθες κοντεψα να κανω εμετο απο αυτα που ετρωγα σε καθε βολτα που μου ελεγε να παω!

Σημερα θα παρω 2 σοκολάτες και νερο την μια θα την φαω στον δρομο την αλλη στο ιατρειο!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ μονο παρε γαλακτος.οι αλλες δν κανουν τιποτα!!!ειχα φαει εγω μαυρη κ δν ποκυ κουνιοταν κ μ εστειλε να παρω γαλακτος λεει γτ εχει πιο πολυ ζαχαρη. Μαζι κ χυμο...!!!τον ειδες τν μπεμπακο σου σ 3δ;;εμας μας εδωσε και cd!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχαχ μονο παρε γαλακτος.οι αλλες δν κανουν τιποτα!!!ειχα φαει εγω μαυρη κ δν ποκυ κουνιοταν κ μ εστειλε να παρω γαλακτος λεει γτ εχει πιο πολυ ζαχαρη. Μαζι κ χυμο...!!!τον ειδες τν μπεμπακο σου σ 3δ;;εμας μας εδωσε και cd!

Τον ειδαμε 4d πεντακαθαρα!!!

Κουνιοτανε παραααα πολυ απλα τον ηθελε ανασκελα για να δει κι αλλα κι ο μικρος με τιποτα δεν αλλαζε θεση!!!μου εδωσε υπερηχους μετρησεις και 1 dnd που θα συμπληρωθούν κι αλλα σημερα! 

Ο πλακουντας ειναι οπισθιος ο μπεμπης πολυ ψηλα και ο τραχηλος κλειστος..μεχρι στιγμης δοξα το θεο ολα καλα ευχομαι και τα υπόλοιπα σημερα να ειναι καλα και να προχωραμε προς την γέννηση! !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μελλουσες μανουλες..τι κανετε????μια ερωτηση?????

ποτε ακουσατε το μωρο σας?

εγω 18+4 και ακομη τιποτα!! οοοολοι με ρωτανε και μου λενε πως επρεπε να το εχω νιωσει αλλα μπαααα....ειναι φυσιολλογικο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

καλημερα μελλουσες μανουλες..τι κανετε????μια ερωτηση?????

ποτε ακουσατε το μωρο σας?

εγω 18+4 και ακομη τιποτα!! οοοολοι με ρωτανε και μου λενε πως επρεπε να το εχω νιωσει αλλα μπαααα....ειναι φυσιολλογικο?????

Ζωη μου καλησπερα! !!!

Ολοι οι γιατροι λενε μετα την 20η εβδομαδα και αναλογα με την θέση του πλακουντα και του μωρου φυσικα!!

Εγω τον ενιωθα αλλα νομιζα οτι ειναι τα εντερα μου ...

Τον ενιωσα κανονικα στην 20η εβδομαδα με γυρισματα και μικρες κλωτσιες!!!

Μην αγχωνεσε καθολου θα το νιωσεις το μικρουλη σου..!!!

Εγω ειχα σκασει και τελικα μου εκανε το τζα οποτε θέλησε αυτος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τον ειδαμε 4d πεντακαθαρα!!!

Κουνιοτανε παραααα πολυ απλα τον ηθελε ανασκελα για να δει κι αλλα κι ο μικρος με τιποτα δεν αλλαζε θεση!!!μου εδωσε υπερηχους μετρησεις και 1 dnd που θα συμπληρωθούν κι αλλα σημερα! 

Ο πλακουντας ειναι οπισθιος ο μπεμπης πολυ ψηλα και ο τραχηλος κλειστος..μεχρι στιγμης δοξα το θεο ολα καλα ευχομαι και τα υπόλοιπα σημερα να ειναι καλα και να προχωραμε προς την γέννηση! !!!!!!

Emena τελικα ειναι προσθιος.αυτο εγραφε το χαρτι!τι διαφορα εχει;;;εχει παρει τπτ απο σενα ο μπεμπακος...;;;αν τ μωρο ειναι χαμηλα τι μπορει να γινει;;γτ τ μωρο ηταν κοντα στν τραχηλο κ μ ειπε ο γιατρος να προσεχω...κ να μην κανω πολλα συψιματα..κ να ξεκουραζομαι αρκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ζωη μου καλησπερα! !!!

Ολοι οι γιατροι λενε μετα την 20η εβδομαδα και αναλογα με την θέση του πλακουντα και του μωρου φυσικα!!

Εγω τον ενιωθα αλλα νομιζα οτι ειναι τα εντερα μου ...

Τον ενιωσα κανονικα στην 20η εβδομαδα με γυρισματα και μικρες κλωτσιες!!!

Μην αγχωνεσε καθολου θα το νιωσεις το μικρουλη σου..!!!

Εγω ειχα σκασει και τελικα μου εκανε το τζα οποτε θέλησε αυτος??

χαχαχα και η αδερφη μου 20η εβδομαδα τ ενιωσε...αλλα αυτο να σε ρωτανε ολοι ειναι σπαστικο εκτος απο αγχωτικο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Emena τελικα ειναι προσθιος.αυτο εγραφε το χαρτι!τι διαφορα εχει;;;εχει παρει τπτ απο σενα ο μπεμπακος...;;;αν τ μωρο ειναι χαμηλα τι μπορει να γινει;;γτ τ μωρο ηταν κοντα στν τραχηλο κ μ ειπε ο γιατρος να προσεχω...κ να μην κανω πολλα συψιματα..κ να ξεκουραζομαι αρκετα.

Οταν ο πλακούντας ειναι μπροστά απλα δεν το νιωθεις τοσο πολυ το μικρο σου γιατι ειναι σαν μαξιλαρΆκι. .

Ακου τον γιατρο σου για την κουραση και τα σκυψιματα γιατι απο οσο ξερω χωρις να σε παρω στο λαιμο μου δεν ειναι το ιδανικοτερο να ειναι χαμηλα το μωρο και ο πλακουντας.απλα θελει προσοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Σε τρελανα με τις ερωτησεις μου...συγγνωμη ??

Δεν με τρελανες καθολου μην αγχώνεσαι! !!

Ετσι οπως τον ειδα μοιαζει τον μπαμπα του..ευελπιστώ να εχει παρει τα ματια μου και τα φρυδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

χαχαχα και η αδερφη μου 20η εβδομαδα τ ενιωσε...αλλα αυτο να σε ρωτανε ολοι ειναι σπαστικο εκτος απο αγχωτικο!!!!!!!

Εμενα η αδερφη μου την πρωτη φορα επειδη ηταν εμπροσθιος ο πλακουντας το ενιωσε πολυ αργα..την δευτερη φορα τον ενιωσε μετα την 20η και ο πλακουντας της ητανε πολυ χαμηλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...