Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 9/4/2016 at 5:25 ΜΜ, ο/η Μαγκι είπε:

Αντσακλής Παναγιώτης λέγεται! Εσενα;;

.!!!! Einai exeretikos!!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 6 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

to tzaneio einai peiraia kai emeis menoume metamorfwsh

Γειά σου γεωργία...... Τι πητ έχεις;  

στις On 11/4/2016 at 2:54 ΜΜ, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

to tzaneio einai peiraia kai emeis menoume metamometamemei

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

@Tonia laoura kalhmera :) exw 10-13/7

Κοντά είμαστε..... Εγώ 28 Ιουλίου.... 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

me to kalo to paidaki s..nai konta arketa...

kai esu sto tzaneiio?

Να είσαι καλά κοπέλα μου.... Με το καλό και σε εσάς!!!! Εγώ στο Αγία ολγα στην νέα Ιωνία... Νοσοκομείο ? είναι αλλά έχει τμήμα ? μαιευτικο 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

@Tonia laoura me enan pono kai oti kalutero euxomai :) 

Αχ να σαι καλά γεωργία μου.....εσύ πότε με το καλό;;; 

@Tonia laoura 10-13/7 μου εχει πει ο γιατρος πητ

και τελευταιες μερες ποναω αρκετα

Έχω και εγώ. Κάτι πονακια σαν περιόδου τέτοια έχεις κ εσυ;  Κοντεύεις κοριτσάκι μου κοντεύεις να έρθει με το καλό η ζωουλα σας 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια καλησπέρα μετά από μεγάλη μελέτη και αγωνια αποφάσισα αύριο να πάω για χοριακη θα είμαι 12 ημέρα από την εμβρυομεταφορα ε δεν παίζει κάτι θα δείξει Όχι και τίποτα αλλά να επιστρέψω στην δουλειά μου αν είναι αρνητικό η να πιο με όρεξη της καραμέλες αν είναι θετικό 😊😋😋. Ας ελπίζουμε ο θεούλης να είναι μαζί μου και η Παναγίτσα να κάνει το θαύμα της για όλες μας 
    • @Scooby! Ναι αύριο γυρνάμε
    • στην πρωτη καναμε καρυοτυπο...φυσιολογικος!! στην δευτερη καναμε ιστολογικη..μας ειπαν χρωμοσωμιακες στην τριτη αποφασισα να παρω χαπι κ οχι αποξεση....οποτε δεν υπηρχε υλικο για εξεταση ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ,,,,,,,ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ!!!!!!!!!Κ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    • Ε Θα τελειώσει π θα πάει... Χαχαχ! Είσαι διακοπουλες? 
    • Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα... Αν και θα σου πω τι έκανα... Και εμένα ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 18 μηνών αύριο ακριβώς....εδω και 2 μήνες ζωγραφίζει... Δηλ μουτζουρωνει για την ακρίβεια... Πήραμε τους μαρκαδόρους που είναι για μωρά δηλ ξεπλενονται  εύκολα.... Από ρούχα και στ 30 βγαίνουν από Τ σώμα χέρια πρόσωπο.... Με αφρόλουτρο από έπιπλα.... Εδώ κλαίμε.... Στον καναπέ Τ παιδικου έκανα ολόκληρη επιχείρηση να βγει δυσκολεύτηκα αλλα γενικά φεύγουν.... Ο παιδίατρος Μ λέει είναι ότι καλύτερο για την ανάπτυξη Τ παιδιού η ζωγραφική  Κ ας σου ζωγραφίσει Κ Τ ταβάνι.... Ε μόνο εκεί δεν έφτασε.... Γενικά επειδή έχουμε  ασχοληθεί πολύ μαζί της σαν πρώτο παιδί στην οικογένεια είναι πολύ ανεπτυγμένη σωματικά(παρολο που δε είμαστε 2 μέτρα νορμάλ υψος) και πνευματικά.... Μιλάει Κ κάνει μικρές μικρές προτασουλες τώρα τελευταια... Αλλά χαλάλι μπροστά στην ανάπτυξη Τ. Παιδιού τα έπιπλα... Θα βρούμε  λύση... Αυτά σκέφτομαι και δεν κάνουμε σαν τρελοί που θα κάναμε πριν τ παιδί αν πάθαιναμε κάτι τέτοιο.... (πρώην υποχόνδριοι) Χαχαχαχ 🤣🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις