Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ααα πολυ νωρις!Στο Αρεταιειο 6 Ιουλιου, εσυ;

Τωρα που πα ποτε γενναω στον τελευταιο υπερηχο βασει μετρησεων μ εβγαλε πητ 29-6..Εχει προσεξει καμια σας κτ αντιστοιχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα με βαση τη περιοδο ηταν η πητ μου 26 ιουλιου αλλα με βαση τη μετρηση του μωρου μου πητ εχω τελικα 20/7...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Και μενα το πρωτο!Στο επομενο θα μαστε πιο υπομονετικες;??Αχχχ υπομονη κοριτσια μου σε ολες μας!Εγω εχω την αλλη δευτερα ραντβου αργω λιγακι ?

Αχ Μινακι τι τυχερη που εισαι!!Να σε ρωτησω εσυ που πας καθε δυο βδομαδες πληρωνεις καθε φορα επισκεψη;

Χριστινα μου μια φορα τον μηνα με παίρνει επισκεψη!

Πριν 1 εβδομαδα τον πηρα τηλ.πανικοβλητη και του ειπα πως δεν το νιωθω πολυ το μωρο μου και ενω το ιατρειο του ηταν κλειστο ανοιξε μονο για μενα και δεν δεχοτανε χρηματα με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Ειναι τέλειος γιατρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Είχες ακανονιστο κύκλο μήπως; εγώ αρχές Σεπτεμβρίου στο μητςρα.  Πόσο είσαι? 

Οχι κανονικοτατη!Καλα η συλληψη εγινε νωριτερα σιγουρα ξερουμε κ ποτε ? απλα απο περιεργεια ρωτησα...Αννα μ μια απο τα ιδια κ συ!?

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Χριστινα μου μια φορα τον μηνα με παίρνει επισκεψη!

Πριν 1 εβδομαδα τον πηρα τηλ.πανικοβλητη και του ειπα πως δεν το νιωθω πολυ το μωρο μου και ενω το ιατρειο του ηταν κλειστο ανοιξε μονο για μενα και δεν δεχοτανε χρηματα με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Ειναι τέλειος γιατρος!!

Μια χαρα Μινακι μου πολυ καλος ο γιατρος σ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xristina_ είπε:

Οχι κανονικοτατη!Καλα η συλληψη εγινε νωριτερα σιγουρα ξερουμε κ ποτε ? απλα απο περιεργεια ρωτησα...Αννα μ μια απο τα ιδια κ συ!?

 

Μια χαρα Μινακι μου πολυ καλος ο γιατρος σ!!

Ευτυχως ειναι πολυ ψείρας και δεν ρισκαρει με αποτελεσμα να ψαχνει παρα πολυ την καθε περιπτωση..και καθε φορα που τον λεω οτι αγχώνομαι μου λεει να πηγαινω οποτε θελω χωρις ραντεβου να το βλεπουμε το μωρακι μου...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Κορίτσια σε όλες το πρώτο σας είναι; ;

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΑ 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fine είπε:

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΑ 2016.ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΗΤ

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                                                                                                           

 

-LIVEL               ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1               

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                    ΕΛΕΝΑΣ                                            ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

Xristina_              6/7/2016              ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ?             ?

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ         5

 

Γεωργια Ζσκ      13/7/2016            ?                                              ?                              ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?

 

Μαγκι                   17/7/2016            ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                          ΑΘΗΝΑ                                ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα ΛΙΛΑ         26/7/16                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

RENAKI RENA    14/9/2016            ΜΗΤΕΡΑ                              ΧΑΛΑΝΔΡΙ          ΑΓΟΡΑΚΙ    1

 

ΟΠΟΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ...rakoun,kelly κωνσταντα ερη, τονια λαουρα,χρυσα

Εγώ τελικα στο Αλεξάνδρας γιατι αλλα γιατρό! Τα υπόλοιπα ως εχουν!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME             ΠΗΤ              ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ            ΦΥΛΟ       ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ                        
-LIVEL               ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ?     ΙΑΣΩ            ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1    
Chrysa 79    22/4/16          ΜΗΤΕΡΑ     ΜΕΛΙΣΣΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ    2
kelly28        15/6/16         ΟΛΥΜΠΙΟΝ ΠΑΤΡΑ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   ?
ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ       20/6/16              ΕΛΕΝΑΣ    ΧΑΛΚΙΔΑ    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1
Xristina_     6/7/2016       ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1             
-FINE                   7/7/2016        ΛΗΤΩ           ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2
Mommy 5       12/7/16    St.Marrys           Manchester    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ      5
Γεωργια ΖσΚ  13/7/2016    ?         ?                 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     ?
Μαγκι              17/7/2016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ    ΑΘΗΝΑ               ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   1
ΑΜΕLIEV        18/7/16    AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ     ΠΑΓΚΡΑΤΙ       ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1                                    
-Αννα ΛΙΛΑ   26/7/16    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ      ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1
ΚΥΡΙΑΚΗ        4/8/16      ΜΗΤΕΡΑ        ΤΡΙΠΟΛΗ       ΑΓΟΡΑΚΙ     2
GWGW02     8/8/16 ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤ     ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1
ΜΙΝΑΚΙ         9/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ        ΘΕΣ/ΚΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ     1
AELIA          16/8/16      ΓΕΝΕΣΙΣ        ΘΕΣ/ΚΗ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1
RAKOUN    31/8/16    -        ΘΕΣ/ΚΗ        ?            ?    
RENAKI           14/9/2016    ΜΗΤΕΡΑ         ΧΑΛΑΝΔΡΙ        ΑΓΟΡΑΚΙ     2


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2016 at 11:57 ΜΜ, ο/η Xristina_ είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;  Καλώς ήρθατε τα καινούρια κορίτσια..... Έχω μέρες να μπω και σας έχασα....είστε καλά όλες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2016 at 0:33 ΜΜ, ο/η Μαγκι είπε:

Εγώ τελικα στο Αλεξάνδρας γιατι αλλα γιατρό! Τα υπόλοιπα ως εχουν!!! ???

Ελαααα ρε..και εγω εκει χιχιχι...... Γενναμε λιγο διαφορα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Ελαααα ρε..και εγω εκει χιχιχι...... Γενναμε με τρεις μερες διαφορα χαχαχ

Θα δείξει!!μπορει και να βρεθούμε δε ξερεις ποτε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Θα δείξει!!μπορει και να βρεθούμε δε ξερεις ποτε!!! 

Χαχα ισως ναιιιι!!!! Ποιο Γιατρο εχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oH THANKS!

αλλιωσ χασαμε την μπαλα....

εσεις του αλεξανδρας πατε ολες μαζι πακετο...θα γυρνοβολατε μαζι στους διαδρομους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές ήμουν ατο Αλεξάνδρας.  Ότι χειρότερο έχω δει ποτέ στην ζωή μου.  Μητςρα και πάλι μητέρα  . Κατάθλιψη μας έπιασε με τον σύζυγό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οσες φορες εχω παει δε μου φαινεται τοοοσο απαισιο ουτε καταθλιψη με επιασε!!! Ο γιατρος μου ειναι πολυ καλος το δωματιο που θα κατσω ειναι υπεροχο και γενικα ειμαι ευχαριστημενη..  

Χωρις παρεξηγηση ο τροπος που το.λες δεν ειναι και πολυ ομορφος ενω ειμαστε μερικες π θα γεννησουμε εκει,καλυτερα να ελεγες την γνωμη σου διαφορετικα οχι κριμα οι αθωες ψυχες κλπ... 

Φιλικα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει εγώ απλά σας τι είπα μπας κ προτιμήσετε κάποιο άλλο μαιευτικο όπως το ελενα.  Απλά πολλές κοπέλες γεννουσαν χθες κ έβλεπες μαιες να βρίζουν βρακια κάτω μία βρωμιά ένα χάος.  Εμετοι στα πατωματα αίματα. .Απλά το χάος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχα ισως ναιιιι!!!! Ποιο Γιατρο εχεις;;;

Αντσακλής Παναγιώτης λέγεται! Εσενα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Εντάξει εγώ απλά σας τι είπα μπας κ προτιμήσετε κάποιο άλλο μαιευτικο όπως το ελενα.  Απλά πολλές κοπέλες γεννουσαν χθες κ έβλεπες μαιες να βρίζουν βρακια κάτω μία βρωμιά ένα χάος.  Εμετοι στα πατωματα αίματα. .Απλά το χάος. 

Αχ τελεια ευχαριστουμε για την ενθάρρυνση!!! ?? 

εκει ειναι ο γιατρός μας δε μπορουμε να παμε οπου θελουμε..  Εσυ γιατι πηγες αφου θα γεννήσεις στο μητέρα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...