Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας..... Είμαι καινούρια εδώ....ποιες γεννάτε Ιούλιο;;; Εμένα με υπολογίζει 28 Ιουλίου 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Τονια λαουρα με το καλο τ μωρακι σου!!!!!

Εγω 20/7 εχω πητ :)

Αγορακι η κοριτσακι εχεις;;

Γειά σου Αννα λίλα.... Με το καλό και το δικό σου μωράκι κορίτσι μου.... Έχω αγοράκι.....εσύ;;;; Α κ είναι το πρώτο μου παιδάκι... Εσένα; 

Αχ αλήθεια;  Τι έγινε αγοροχρονια είναι φέτος;;; Ναι την έκανα πριν δύο εβδομάδες..... Εσύ;  

Χαχαχ οντως πολλες αγορομανες!!! 

Εγω την εκανα 9/3 !!!! 

Αν θες γραψε στ μωρακια 2016 ???????

Χαχαχ κοντα κοντα!!!

Εγω αυριο μπαινω στην 24.εβδ.

Με το καλο σε ολες μας ???????????????

Ναι....Ναι αννα λίλα μου!!!!είμαστε κοντά κοντά όλες και έχουμε και αγορακια!!!!!!τα μωράκια μας!!!!!

Άσε άσε....έχω αλλάξει τρεις γυναικολογους....τώρα προχτές βρήκα έναν γιατρό κ ελπίζω ότι σε αυτόν θα κάτσω..... Στο Αγία ολγα σε δημόσιο θα πάω.....είναι νοσοκομείο ? αλλά έχει και μαιευτικο τμήμα ?.... Εσείς;  

Γτ κοριτσακι μ αλλαξεε τρεις;;; Δε ηταν καλοι;;; 

Εγω στ αλεξανδρας (αθηνα)

Εγω σε δημοσιο θ παω !!! Μονο ο Γιατρος καπου στα 700€ ...

Εχετε αγορασει ρουχαλακια;;; ????

Καλησπερα κοριτσια!!Εδω κοριτσομανα -ειπα να κανω τη διαφορα χεχε ??!!ΠΗΤ εχω 6-7, πρωτο παιδακι κ θα γεννησω αρεταιειο..

Τονια κ γω εκει ηταν να γεννησω αλλα τελικα αλλαξα γιατρο κ εν τελει κ νοσοκομειο

Χριστίνα μου κορίτσι μου στο Αγία ολγα θα πάω τελικά.... Άλλαξα τρεις γιατρούς γιατί ο ένας ήταν σε ιδιωτικό κ θα πήγαινε ακριβά η γέννα και ο γιατρός... Στο ελενα που πήγα ο γιατρός ? τον πήρα τηλέφωνο να τον ρωτήσω για το πως θα παίρνω το ασβέστιο και μου απάντησε πολύ άσχημα κ μετα τον έπαιρνα να μου πει τις απαντήσεις από εξετάσεις που έκανα στο ελενα κ όλο είχε δουλειά και μου έκλεινε το τηλέφωνο ? στα μούτρα 

Αννα λίλα εχψ πάρει ρουχαλακια εσείς;;;; Θέλουν πλύσιμο αλλά τα αφήνω προς το παρόν.... Είναι νωρίς πιστεύω ακόμα..... Εσείς τα πλυνατε;;;; 

Πολυ ασχημο αυτο π σου εκανε ο Γιατρος! Εχω παρει μερικα ρουχαλακια  κ γωω θα τα ππλυνω ιουνιο αφου αρχες ιουλιου γενναω!!! Κ δε εχω καμια βοηθαει /: 

?????????????

Τονια κ γω για στο αγ. Ολγα ηταν να παω στην αρχη..Ασχημο αυτο που σ κανε ο γιατρος αλλα τουλαχιστον το κανε νωρις κ δεν τρεχεις τελευταια στιγμη να χεις κ το αγχος.. Εγω μεχρι να ωρω το γιατρο μ οταν ειχα αποφασισει να αλλαξω το ειχα τρελο αγχος...

Ρουχαλακια απο το μαιο θα αρχισω να πλενω (θα μου τα δωσει η μαμα μ) κ θα παρουμε κ μεις κανα φορμακι για το καλο κ ενα φορεματακι για οταν την βγαλουμε απο το μαιευτηριο

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Kalimera ourania ti ennoeis???mporei na mou spasoune?????Kai na ta xasw!???makari na einai poiotika auto skeftomai k egw sou euxomai ola na pane super!!
    • 9 είναι καλά. Δεν πας για υπερδιέγερση. Απλά ωρίμασαν πολύ γρήγορα. Ισως ήθελες λιγότερες μονάδες. Η οιστραδιόλη σήμερα ήταν 131. Ενδομήτριο δεν ρώτησα. Τον είδα αρκετά θετικό συγκριτικά με την αρχή. Τον προηγούμενο μήνα που μετρήσαμε μόνο 5 στο σύνολο είχε λίγο απογοητευτει. Αλλά ρε κορίτσια πόσο μετράει η ψυχολογία. Βλέπω τον εξωσωματικό να χαμογελάει (είναι κ ωραίος) και μου φτιαχνει την διάθεση. Μιλάω με τον γυναικολόγο (που θέλει πλήρη ενημέρωση) και είναι τόσο ενθουσιασμένος και θετικός και με καλά και ενθαρυντικά λόγια.... Σήμερα αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε τέλεια...
    • Εσένα μεγάλωσαν γρήγορα γιαυτο σου εδωσε τωρα τον ανταγωνιστη. Κάπου στα 20 νομιζω είναι ετοιμα. Ευτύχως τα δικά μου είναι κοντά σε μέγεθος κ ελπίζω να τα πιάσουμε όλα γιατί δεν έχουμε περιθώρια για να χάσουμε. Μακάρι να είναι και ποιοτικά.   Antelope πολύ μεγάλη τίμη η οιστραδιόλη. Εμένα σήμερα ήταν 131.
    • καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για όλη σου την καθοδήγηση κ φυσικά θα το διαβάσω.Η αζωοσπερμια του είναι δεδομένη κ φυσικά δε μπορούμε με φυσιολογικό τρόπο.Τις επόμενες ημέρες θα κάνουμε καρυοτυπο ζεύγους Κυστική ινώση μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα προχωρήσουμε στη βιοψία.ειμαι σε δίλημμα ο γιατρος είπε ότι καλό είναι να τα κάνουμε ταυτόχρονα .καλα κ εγώ που είμαι 28 θέλω να τα καταφέρω δε παίζει ρόλο η ηλικία σε αυτά απλά η σκέψη μας είναι εκεί στην απόκτηση παιδιου
  • Νέες συζητήσεις