Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειά σου Αννα λίλα.... Με το καλό και το δικό σου μωράκι κορίτσι μου.... Έχω αγοράκι.....εσύ;;;; Α κ είναι το πρώτο μου παιδάκι... Εσένα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε άσε....έχω αλλάξει τρεις γυναικολογους....τώρα προχτές βρήκα έναν γιατρό κ ελπίζω ότι σε αυτόν θα κάτσω..... Στο Αγία ολγα σε δημόσιο θα πάω.....είναι νοσοκομείο ? αλλά έχει και μαιευτικο τμήμα ?.... Εσείς;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Εδω κοριτσομανα -ειπα να κανω τη διαφορα χεχε ??!!ΠΗΤ εχω 6-7, πρωτο παιδακι κ θα γεννησω αρεταιειο..

Τονια κ γω εκει ηταν να γεννησω αλλα τελικα αλλαξα γιατρο κ εν τελει κ νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου κορίτσι μου στο Αγία ολγα θα πάω τελικά.... Άλλαξα τρεις γιατρούς γιατί ο ένας ήταν σε ιδιωτικό κ θα πήγαινε ακριβά η γέννα και ο γιατρός... Στο ελενα που πήγα ο γιατρός ? τον πήρα τηλέφωνο να τον ρωτήσω για το πως θα παίρνω το ασβέστιο και μου απάντησε πολύ άσχημα κ μετα τον έπαιρνα να μου πει τις απαντήσεις από εξετάσεις που έκανα στο ελενα κ όλο είχε δουλειά και μου έκλεινε το τηλέφωνο ? στα μούτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα λίλα εχψ πάρει ρουχαλακια εσείς;;;; Θέλουν πλύσιμο αλλά τα αφήνω προς το παρόν.... Είναι νωρίς πιστεύω ακόμα..... Εσείς τα πλυνατε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ασχημο αυτο π σου εκανε ο Γιατρος! Εχω παρει μερικα ρουχαλακια  κ γωω θα τα ππλυνω ιουνιο αφου αρχες ιουλιου γενναω!!! Κ δε εχω καμια βοηθαει /: 

?????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια κ γω για στο αγ. Ολγα ηταν να παω στην αρχη..Ασχημο αυτο που σ κανε ο γιατρος αλλα τουλαχιστον το κανε νωρις κ δεν τρεχεις τελευταια στιγμη να χεις κ το αγχος.. Εγω μεχρι να ωρω το γιατρο μ οταν ειχα αποφασισει να αλλαξω το ειχα τρελο αγχος...

Ρουχαλακια απο το μαιο θα αρχισω να πλενω (θα μου τα δωσει η μαμα μ) κ θα παρουμε κ μεις κανα φορμακι για το καλο κ ενα φορεματακι για οταν την βγαλουμε απο το μαιευτηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...