Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρα Νοεμβριου 2016


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΝΟΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ 1 ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΣΕΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥΓΙΑ ΤΟΝ 1ο ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΝΑΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ. ΕΣΥ ΑΠΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΛΑ? ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ? ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΕΙΧΑ 3/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια εγώ είχα τελευταία περίοδο 15/2 αύριο έχω δεύτερη χοριακη κ θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό μετά τα αποτελέσματα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλημερα σας κοριτσια ,ειμαι στην αρχη της κυησεως  και ψαχνω ενα καλο μαιευτηρα στο αλεξανδρας μηπως γνωριζετε καποιον ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2016 at 9:12 ΜΜ, ο/η izambella είπε:

με το καλο Emmyland!!! καλώς  ηρθες!!! ποτε εχεις πιτ?? 

δεν ξερω ακριβως.ειναι και πολυ νωρις βλεπεις.σιγουρα μεσα νοεμβριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, ονομάζομαι Γεωργία, είμαι 19 ετών και ζητώ απελπισμενα βοήθεια, συγνώμη αν φανεί άκυρο, με τον σύντροφό μου είχαμε επαφή 23 ημέρες μετά την αρχή της περίοδου μου, σήμερα καταλιγω με 4 μέρες καθυστέρηση, έχω αγχωθει, φοβόμαστε και οι δύο, εσείς οι εμπειρες βοηθήστε με λίγο σαα παρακαλώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δημήτρης Παπαδόπουλος είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, ονομάζομαι Γεωργία, είμαι 19 ετών και ζητώ απελπισμενα βοήθεια, συγνώμη αν φανεί άκυρο, με τον σύντροφό μου είχαμε επαφή 23 ημέρες μετά την αρχή της περίοδου μου, σήμερα καταλιγω με 4 μέρες καθυστέρηση, έχω αγχωθει, φοβόμαστε και οι δύο, εσείς οι εμπειρες βοηθήστε με λίγο σαα παρακαλώ!! 

Καλημερα!!!!! Εχεις Σταθερο κυκλο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Καλημερα!!!!! Εχεις Σταθερο κυκλο ;

Καλημέρα, δεν ξέρω αν ίσως, κάποιες φορές έρχεται νταν 1 του μηνός καθ άλλες έρχεται 2 του μηνός, σήμερα στην 5 μέρα καθυστέρησης, παρατηρήσα ότι έχω κάτι μικρούς πονους κάτω χαμηλά και πολλές καουρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γεωργία Κουγιουμτζή είπε:

Καλημέρα, δεν ξέρω αν ίσως, κάποιες φορές έρχεται νταν 1 του μηνός καθ άλλες έρχεται 2 του μηνός, σήμερα στην 5 μέρα καθυστέρησης, παρατηρήσα ότι έχω κάτι μικρούς πονους κάτω χαμηλά και πολλές καουρες 

Τι να πω κοριτσακι μ!!! Πονους χαμηλα εχουμε και στη περιοδο και στην αρχη της κυησης... Ο συντροφος σ ολοκληρωσε μεσα σ..?((σορρυ π το λεω ετσι).. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Δεν πειράζει, εμ φορούσε προφυλακτικο αλλά όταν βγήκε δεν υπήρχε και πολύ μέσα στο προφ, και δε ξέρω, πρι λίγο έκανα κ εμετό

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γεωργία Κουγιουμτζή είπε:

 

Μπορει ο εμετος να ειναι απο τ αγχος σου ...!!! Δηλ εσπασε μαλλον; Δε το τσεκαρατε..? Γνωμη μ να πας για μια χοριακη για να δεις αν εισαι η οχι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μάλλον θα έσπασε ναι, η χοριακη πόσο έχει; γιατί για αρχή είπαμε Δευτέρα να κάνουμε ένα τεστ και να δούμε 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μμμ αν θυμαμαι καλα απο την δικη μ καπου στα 10 με 15 εχει .... 

Ωραία για να ξέρω, αφ εύχομαι να μην είμαι, είμαι μικρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γεωργία Κουγιουμτζή είπε:

Ωραία για να ξέρω, αφ εύχομαι να μην είμαι, είμαι μικρή 

Να προσεχετε πολυ αφου δε θελετε ακομα νινακι!!!!!! Και γω 19 ειμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...