Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχετε καμια ιδεα απο που να αγορασω την κουνια


Recommended Posts

καλησπερα σας! :) εχω αρχισει να κοιταω για να αγορασουμε τα επιπλακια του μωρου... εχετε κανενα καλο μαγαζι να μου προτινετε? να εχει και καλης ποιοτητας επιπλα και οικονομικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον,ενα φιλικο ζευγαρι  μου προτεινε ενα καταστημα εδω στην αθηνα (Αστερίας Bebe) λεγετε... μου ειπαν οτι εχει πολυ καλη ποιοτητα και η κατασκευη ειναι απο ξυλο και οχι μελαμινη!! κανουν γενικα πολυ καλες τιμες , εκεινοι επικοινωνησαν μεσω email και εκλεισαν την παραγγελια και η παραδωση τους εγινε με πρακτορειο αφου μενουν στην Ικαρια... μεσα στις επομενες μερες θα περασω απο το καταστημα να ριξω μια ματια οπωσδηποτε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για (Αθηνα)εχω βρει τρια!!/με ωραια τιμες και καλη ποιοτητα...

Bebepolis (nea iwnia)

Exellent (nea iwnia) 

Mwroudokosmos (koridalo) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες το απογευμα περασαμε απο τον ΑΣΤΕΡΙΑ ΒΕΒΕ μαζι με τον αντρα (που εχει μια ιδεα απο μαστορεματα κ τετοια)... μας αρεσαν παρα πολυ μπορω να πω! εχει αρκετα σχεδια σε κρεβατακια κ μπορεις να διαλεξεις τις αποχρωσεις κ τις ζωγραφιες οπως τα θες εσυ... και ενα επιπλεον πλεονεκτημα ειναι οτι ειναι ελληνικη παραγωγη με πιστοποιητικα :)

αννα λιλα τα καταστηματα που μου προτεινες ξερεις αν εχουν ελληνικα προιοντα? μπορει να φαινομαι υπερβολικη, αλλα θα ηθελα να αγορασω κ να ενισχυσω κατι ελληνικο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γθα τ αστεριας μπεμπε διαβασα πολλα οντως ειναι καλα;;; Και απο τιμες;;;

Θα σε γελασω δε θυμαμαι ! Αλλα ειναξ υπεροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! :) κατα την γνωμη μου εχει πολυ ωραια πραγματα. Για παραδειγμα το παχος του ξυλου στις προεφηβικες κουνιες που κοιταξαμε εμεις, ειναι το διπλασιο απο αλλα καταστηματα και ηταν πολυ σταθερο σαν κρεβατι....

(απ'οτι καταλαβα ειναι χρονια αυτο το μαγαζι γτ οταν πηγα εγω ειχε ερθει μια μελουσα γιαγια και τους ζητησε να της φρεσκαρουν και να ξαναβαψουν το κρεβατι που ειχε παρει απο τον ΑΣΤΕΡΙΑ πριν χρονια για τον γιο της)

Οσο για τις τιμες, εμεις τις βρηκαμε πολυ λογικες και στο καταστημα εχει και καποιες κουνιες σε προσφορα. Εμεις επιλεξαμε να παρουμε προσφορα σε προεφηβικη κουνια με το στρωμα της και την προικα της με 350ευρω. 

Θα σου προτεινα αν μπορεσεις καποια στιγμη να περασεις μια βολτα παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!:) μπορει να αργησα λιγακι αλλα σου απανταω.....

η διευθυνση ειναι 'ΑΧΑΡΝΩΝ 457' .... αν ξερεις που ειναι ο Σκλαβενιτης στην Νεα Χαλκηδονα??ειναι σχεδον διπλα του!! Εμεις πηραμε τηλεφωνο και μας εξηγησαν πως να παμε,αν σε ενδιαφερει το τηλ ειναι 211/1844512

Θα ηθελα να μου πεις και την δικη σου γνωμη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lena 23 είπε:

Καλησπερα !!:) μπορει να αργησα λιγακι αλλα σου απανταω.....

η διευθυνση ειναι 'ΑΧΑΡΝΩΝ 457' .... αν ξερεις που ειναι ο Σκλαβενιτης στην Νεα Χαλκηδονα??ειναι σχεδον διπλα του!! Εμεις πηραμε τηλεφωνο και μας εξηγησαν πως να παμε,αν σε ενδιαφερει το τηλ ειναι 211/1844512

Θα ηθελα να μου πεις και την δικη σου γνωμη! :)

Δε πειραζει;!!! Ευχαριστω πολυ??!! Η πιο οικονομικη κουνια πανω κατω σε τι τιμουλες ηταν;; Αν θυμασαι φυσικα !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα εμεις κοιταξαμε για προεφηβικο κρεβατακι και το πιο οικονομικο πακετο ηταν αυτο που ειχα αναφερει παραπανω στα 350ευρω μαζι με στρωματακι κ  την προικα...

αν ενδιαφερεσαι για την κλασικη κουνια νομιζω πως εχει και καλυτερες τιμες...

Ελπιζω να βοηθησα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...