Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ατέλειωτη περιοδος


Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι 22 χρονων και δεν έχω ακόμη σεξουαλικές επαφες ωστόσο πήγα στ γυναικολόγο λόγω μιας μικρής μηκυτιασης πριν απο 2 μηνες κ μ έκανε κοιλιακό υπέρηχο κ μ είπε οτι ήμουν εντάξει. Αδιαθετησα στς 27 Φεβρουαρίου κ παρ όλα αυτά τ αίμα δεν έχει σταματήσει ακόμα βγάζω κάθε μέρα μετα τ τέλος της περιοδου μ τ οποίο είναι ροζ-κοκκινο κ δν ξέρω τ ν κάνω καλεσα τ γιατρό κ μ είπε οτι δν είναι κτ ανησυχητικό όμως συνεχίζεται γ 20 μέρες κ ανησυχω υπάρχει περιπτωση ν έχω κτ σοβαρό πχ πολυποδα καρκίνο η οτιδήποτε? Εχω τρομοκρατηθεί σας ευχαριστώ εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! βρε εισαι μικρουλα κ εφοσον δεν εχεις κ επαφες μια χαρα θα ναι ολα! ισως καποιο ορμονικο! εφοσον ο υπερηχος δεν εδειξε κυστουλες η κατι τετοιο καλο θα ηταν να σου γραψει να κανεις καποιες ορμονολογικες! 

παντως δεν εχεις λογο αγχους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος λογικος γιατρος σου λεει οτι με 20 μερες αιμοραγια δεν συμβαινει τιποτα?? 
πηγαινε σε αλλο  γιατρο  η στο νοσοκομείο , εγω ειχα τοσες μερες αιμορραγία  αλλα ειχα πολύποδα , και θυρεοειδή, και τα 2 μαζι κάνανε άσχημο συνδυασμό ! περαστικά σου και απλα αλλαξε γιατρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυρεοειδή δεν έχω. έχω κανει κ εξετάσεις πριν απο ενάμισι μήνα κ υπέρηχο κ όλα ηταν εντάξει. Θα τ ψαξω ευχαριστώ πολύ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω επειδη ειπε πως εκανε υπερηχο γι αυτο ειπα ορμονολογικες! να πας κ σε αλλον να σε δει κ κ αν ολα οκ κανε κ εξετασεις αιματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το έχω ξαναπαθει κ ο κύκλος μ είναι σταθερός γ αυτό έχω ανησυχήσει τόσο φοβάμαι κ τις επεμβάσεις κ λόγω έλλειψης επαφών μ απασχολεί η αντιμετώπιση του οποιουδήποτε προβλήματος.όπως κ να έχει σας ευχαριστώ εαν επιμείνει θ επισκεφθω τον γυναικολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου πρέπει να πας σε γιατρό εγώ είχα 30 μέρες αίμα.. πιγα στον γιατρό και μου βρικε το ενδομιτριο παχη οπότε σου συνιστώ να πας και μην το αφήσεις...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιγα στο γιατρο μου το είδε και με έβαλε στο ρεα για αφερεση και καθαρισμό ενδομιτριου. Με μερική μεθη και μετά έφυγα και πίστα σπίτι μετά από 1 ώρα δεν ποναγα σχεδόν καθόλου. Εσένα μπορεί να μην είναι τίποτα και να σου δώσει φάρμακα κι εγώ αν δεν το άφηνα θα μου εδινε φάρμακο. Όταν πας και θες πες μας τι σου είπε.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...