Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα!! Θα ηθελα τη γνωμη σας! Αυτον το μηνα ειχα σεξουαλικες επαφες με τον συντροφο  μου χωρις προφυλακτικο αλλα χωρις να τελειωσει μεσα μου. Περιμενω την περιοδο μου σε 5-6 μερες αλλα ταυτοχρονα εχω πονους απο τωρα, εχει πρηστει η κοιλια μου, νυσταζω περισσοτερο απ το συνηθισμενο, ειχα καποιες ζαλαδες, νιωθω ανεβασμενη την θερμοκρασια του σωματος μου.. Ξερω ποσο μικρες ειναι οι πιθανοτητες εφοσον δεν τελειωσε μεσα μου αλλα μηπως πρεπει να ανησυχισω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημεραααααα!!!!ειμαι νεο μελος...διαβαζω συνεχεια τις συζητησεις μπαςςςς κ μου φυγει λιγο το αγχος...ειχα περιοδο 19/2 με κυκλο 22μερες....μερα ωορηξιας 29 (μικρος κυκλος γι αυτο)εδω και μια εβδομαδα ζαλαδες πονους χαμηλα πονοι στη μεση το στηθος πρηζετε ξεπρηζετε κ ποναει στις θηλες κ στο πλαι...νιωθω πολυ εξαντλημενη...12/3 επρεπε να ειχα περιοδο αλλα αφαντη...μπηκα στον πειρασμο να κανω το τεστ γιατι νιωθω πολυ διαφορετικα αλλα τσουππππ αρνητικο..μηπως βρε κοριτσια το εκανα νωρις??τα φωτααααα σαςςςς pleaseeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ζουμπουρλου είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααα!!!!ειμαι νεο μελος...διαβαζω συνεχεια τις συζητησεις μπαςςςς κ μου φυγει λιγο το αγχος...ειχα περιοδο 19/2 με κυκλο 22μερες....μερα ωορηξιας 29 (μικρος κυκλος γι αυτο)εδω και μια εβδομαδα ζαλαδες πονους χαμηλα πονοι στη μεση το στηθος πρηζετε ξεπρηζετε κ ποναει στις θηλες κ στο πλαι...νιωθω πολυ εξαντλημενη...12/3 επρεπε να ειχα περιοδο αλλα αφαντη...μπηκα στον πειρασμο να κανω το τεστ γιατι νιωθω πολυ διαφορετικα αλλα τσουππππ αρνητικο..μηπως βρε κοριτσια το εκανα νωρις??τα φωτααααα σαςςςς pleaseeeee

κανε μια αιματος  να εισαι σίγουρη!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η izambella είπε:

κανε μια αιματος  να εισαι σίγουρη!!!
 

Το κακο ειναι οτι εδω κ ενα μηνα ειμαι στο εξωτερικο κ δεν εχω ιδεα που κ τι πρεπει να κανω!!!ουφ!!!σε ευχαριστω πολυ παντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοτε περίμενε και παρε τεστ σε λιγες μερες, ρωτα κάποιον γνωστο να σε κατατοπίσει  για γιατρο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η izambella είπε:

τοτε περίμενε και παρε τεστ σε λιγες μερες, ρωτα κάποιον γνωστο να σε κατατοπίσει  για γιατρο ! 

Αυτο ακριβως θα κανω...να 'σαι καλα...μακαρι να πανε ολα καλα κ το επομενο τεστ να ειναι θετικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η livel είπε:

Κανε ενα τεστακι να ηρεμησεις!! 

Αν δε τελειωσε μεσα σιγουρα ειναι δυσκολο αλλα οχι απιθανο... 

 

Ευχαριστω που με απαντησες!! Σκεφτηκα το τεστ αλλα επειδη η περιοδος μου ειναι να ερθει σε 4-5 μερες θα ειναι εγκυρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...