Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!σος!βοηθεια!χθες πηραμε με τον αντρα μου τα αποτελεσματα σπερμοδιαγραμμα και δυστυχως δεν υπαρχουν σπερματοζωαρια ..ειμαστε ρακος και οι 2.θα ηθελα μια συμβουλη σας και παλι ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εμεις καναμε αυτη την εξεταση και μας απαντησαν οτι δεν υπαρχουν σπερματοζωαρια εχουμε απογοητευτει πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ;;;ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ;;ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε δημοσιο δυσκολο!!!

Η ελπιδα πεθαίνει πανταααα τελευταία! !

Επισης ειναι γιατρος οχι θεος ...

Ξανακανε μια επαναληψη τις εξετάσεις μηπως εγινε κανενα λαθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! κ εγω θα προτεινα να το δεις κ με καποιον αλλο γιατρο κ μετα να απευθυνθεις σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο αν κ νομιζω δυσκολο να σε αναλαβουν! ποτε δε ξερεις ομως! 

να μη τα παρατησεις κ να προσευχεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα με τη σειρά μου να συμφωνήσω με τις υπόλοιπες κοπέλες... και του άντρα μου το πρώτο σπερμοδιάγραμμα ήταν τραγικό, ενώ το δεύτερο 3 μήνες μετά, χωρίς κάποια αγωγή, χωρίς τίποτα, ήταν σαφώς καλύτερο... βέβαια σε διαδικασία εξωσωματικής είμαστε και μεις, αλλά πιστεύω ότι τρομερό πρόβλημα με τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουμε... είναι στις οριακές τιμές... εγώ ετοιμάζομαι για εξωσωματική στο Αρεταίειο, καθώς δεν μας περισσεύουν χρήματα. Μέχρι στιγμής, ευχαριστημένη είμαι, αν και είναι λιγόλογος ο γιατρός μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renakar ευχαριστω πολυ αρχικα για τις συμβουλες σου πες μου αν θες πως σε αντιμετοπιζουν εκει αν ειχες καποια αλλη εμπειρια ξανα..ξερετε τι επειδη ολοι ακουνε οτι εχει προβλημα ο αντρας μ απογοητευουν..θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε για αλεξανδρας η ελενα ωστοσο ποσο κοστιζουν ολα αυτα εχεις καποιο θετικο αποτελεσμα...ειλικρινα σου ευχομαι απο καρδιας με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α το εχω ακουσει .. ειναι ενας καλος γιατρος ο παρασχος! κ εχουν στο ιντερνετ τις τιμες για ολες τις υπηρεσιες κ για εξωσωματικη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο δημοσιο περιπου ποσο κοστιζει;;αν υπαρχει εμπειρια ας μου γραψετε ευχαριστω ..ειναι κατι επιπονο;;ποια ειναι η σειρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, υπάρχει μέθοδος.. Μην στενοχωριεστε!!! Εγώ κάθε φορά που  απογοητεύομαι σκεφτομαι ότι σήμερα το δύσκολο είναι να ΜΗΝ κανείς παιδι, απλά θέλει κόπο!!!??❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Μην στεναχωριέσαι,για όλα πιστεύω οτι υπάρχουν λύσεις...Εγώ πηγαίνω στο embio...Είναι πολύ καλό αλλά ιδιωτικό..Αν θέλεις να με ρωτήσεις κάτι στείλε μήνυμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τη στηριξη...ευχομαι να πανε ολα κάλασε ολεςμας...πειτεγια ττο γιατρο περιστερι συνεργαζεται με το genesis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...