Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονακια,τσιμπηματα


Recommended Posts

καλησπερα!!ειμαι καινουριο μελος και εχω απορια!!εδω και λιγο καιρο ξεκινησμαε με τον αντρα μου την προσπαθεια :)   Λοιπον σε 5 μερουλες θα μαθουμε  τι εγινε αυτο τον μηνα,εχω καποια σημαδια οπως εδω κ 3-4 μερες πρηστηκε το στηθος ,ποναει ελαφρως στα πλαινα και ειναι πολυ εντονες οι φλεβες και (πολυ περιγραφικη σορρυ) παρ'ολα αυτα αυτο που με απασχολει ειναι  κατι παραξενα πονακια...εδω και 2 μερες οταν καθομαι η ξαπλωνω αισθανομαι τσιμπηματακια κυριως κατω απο τον αφαλο και τραβηγματα χαμηλα αλλα οταν σηκωνομαι αισθανομαι ελαφριους πονους περιοδου,δεν το εχω ολη μερα αλλα καποιες στιγμες...το εχει νιωσει καμμια κοπελα αυτο ????ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης! αν δεν ειναι να αδιαθετησεις θα μπορουσε να ειναι εγκυμοσυνη! εγω προσωπικα αυτο που ενιωθα εντονα ηταν πονος στις θηλες! οχι στο στηθος! κ εννοειται καποια πονακια περιοδου! 

ευχομαι να εχεις ευχαριστα! κανε τεστακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για την  απαντηση!!πονο στις θηλες δεν μπορω να πω...πιο πολυ σαν ελαφρυ τσουξιμο στις θηλες και καμμια φαγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που έμαθα την περασμένη βδομάδα οτι είμαι έγκυος είχα αυτα τα συμπτώματα συν ζαλάδες πολλές και υπνηλία. Εύχομαι από καρδιάς να είσαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koristia eimai kainourgia edw kai 8a i8ela mia simvouli apo esas... eprepe na adia8etisw 18/2 kai simera 8/3 akoma tipota .. ekana ena test stn 10h mera ka8usteisis kai mou vgike arnitiko(to enaka apogeuma nwmizw paizei rolo e?) tis prwtes meres ka8isterisei  eixa sinaixeia anagoules kai ponous sta plaina ... twra exw mia ekkrisei koplikwn ygrwn aosma k diafana .. mipws kserete ti simvainei? 8a paw giatro vevaia autes tis meres alla exw anxw8ei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν ξέρω πραγματικά τι μπορεί να συμβαίνει γιατί πολλές οι μέρες καθυστέρησης 19 νομίζω ετσι;Αλλα απο την άλλη στις δέκα μερες καθυστέρησης δεν θα έβγαινε θετικό αν ήσουν;Γιατι δεν πας για χοριακη αύριο η κατευθείαν στον γιατρό σου να δεις τι συμβαίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ameli1978 είπε:

Εγω που έμαθα την περασμένη βδομάδα οτι είμαι έγκυος είχα αυτα τα συμπτώματα συν ζαλάδες πολλές και υπνηλία. Εύχομαι από καρδιάς να είσαι εγκυος

Ameli μου ευχαριστω πολυ!!!θα μαθω σε λιγες μερες αλλα κραταω μικρο καλαθι!!ζαλαδες δεν εχω παρα μονο το κουλο :P που επαθα το σαββατο το πρωι κ σημερα ζαλιζομουν πριν σηκωθω απο το κρεββατι!!Με το καλο το νινακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοριτσακι μου δεν ξέρω πραγματικά τι μπορεί να συμβαίνει γιατί πολλές οι μέρες καθυστέρησης 19 νομίζω ετσι;Αλλα απο την άλλη στις δέκα μερες καθυστέρησης δεν θα έβγαινε θετικό αν ήσουν;Γιατι δεν πας για χοριακη αύριο η κατευθείαν στον γιατρό σου να δεις τι συμβαίνει;

nai auto 8a kanw tha paw stn giatro mou autes tis meres kai makari na exoume 8etika apotelesmata 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...