Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια μου καλημερα σημερα με ηλιο!!!

Ευχομαι να τον νιωσω γρηγορα κι εγω για να ηρεμησω!!!!??

Αφου ολα πανε καλα και στον υπερηχο τν ειδες και ειναι μια χαρουλα!!! Σε λιγο θα τν νιωσεις ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αφου ολα πανε καλα και στον υπερηχο τν ειδες και ειναι μια χαρουλα!!! Σε λιγο θα τν νιωσεις ??????????

Μακαρι!!!

Ηρεμος ειναι σαν τον πατερα του???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!!! 

Ακομα δε βγηκαν κ μοιαζουν στους μπαμπαδες τους χαχσχαχα???

Σημερα ειπα να φτιαξω σπιτικο ψωμακι!! Κ ο θεος βοηθος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!LIVEL ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΔΕ ΣΕ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?>ΑΘΗΝΑ?

ΑΝΝΑ ΛΙΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ?

MOMMY ΜΕΤΑ ΤΙΣ 28ΒΔ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ.ΟΧΙ ΤΩΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ Μ ΤΗ ΒΑΡΕΣΕ Κ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ FETAL MEDICINE FOUNDATION ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ Κ ΝΑ Μ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΩΣΤΑ.ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ-ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ Κ ΝΑ ΠΕΙ ΜΑΡΙΑ ΣΗΚΩ????ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΟΖΗΚΟΣ.ΘΑ ΠΑΩ Ν Μ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ.

ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ 4,5 ΜΗΝΩΝ.ΕΓΩ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΜΗ ΧΕ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΛΕΓΕ ΟΑΝΤΡΑΣ Μ ΩΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑΚΡΑΤΑ Η ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΙΧΕ ΒΑΡΕΘΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΩΡΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ  ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΕΖΑ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! απο αθηνα ειμαι !

ανυπομονω τοσο πολυ σημερα να δω τι θα πει κ ο αλλος γιατρος! 

εντωμεταξυ κ χθες κ σημερα εχω τρομερο πονοκεφαλο κ ζαλαδα! νομιζω πως πιο κατω δε παει ο σιδηρος! 

το κεφαλι του μωρου εντωμεταξυ ειναι τοοοοοσοοο ψηλα που νομιζω θα μου κοπει η ανασα! μακαρι να γινοταν ενα θαυμα να παρει θεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΗΤ ΜΑΣ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΕ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ?

USERNAME    ΠΗΤ    ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ                      ΦΥΛΟ     ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
FINE                 7/7/2016    ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ    2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ α' εβδομαδα απριλη γτ αναμενω να μου πει ποτε θα με βαλει για καισαρικη! 

εκανα copy paste ωστε να  ειναι συγκεντρωτικο! 

Επεξεργάστηκε από livel
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η livel είπε:

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ α' εβδομαδα απριλη γτ αναμενω να μου πει ποτε θα με βαλει για καισαρικη! 

εκανα copy paste ωστε να  ειναι συγκεντρωτικο! 

ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΜΑΡΟΥΣΙ Κ ΕΣΥ???ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιβελ μου οταν γυρισεις απο τ Γιατρο να μας πεις τι σου ειπε!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! *: 

Φινε αυτο με πιανει στα καλα καθουμενα γ λιγα λεπτα!!! Σημερα δε μου τ εκανε!!Τι να πω!!πιτε εκλεισες ραντεβου να μετρησιυν τ τραχηλο ξανα;;;

 

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

-Αννα .      20/7/16

Αλεξανδρας . κηφισια/αθηνα

Αγορακι 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Λιβελ μου οταν γυρισεις απο τ Γιατρο να μας πεις τι σου ειπε!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! *: 

Φινε αυτο με πιανει στα καλα καθουμενα γ λιγα λεπτα!!! Σημερα δε μου τ εκανε!!Τι να πω!!πιτε εκλεισες ραντεβου να μετρησιυν τ τραχηλο ξανα;;;

 

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

-Αννα .      20/7/16

Αλεξανδρας . κηφισια/αθηνα

Αγορακι 1

3.00 σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Λιβελ μου οταν γυρισεις απο τ Γιατρο να μας πεις τι σου ειπε!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! *: 

Φινε αυτο με πιανει στα καλα καθουμενα γ λιγα λεπτα!!! Σημερα δε μου τ εκανε!!Τι να πω!!πιτε εκλεισες ραντεβου να μετρησιυν τ τραχηλο ξανα;;;

 

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

-Αννα .      20/7/16

Αλεξανδρας . κηφισια/αθηνα

Αγορακι 1

εννοειται θα σας στειλω κοριτσια! εχω φτασει σε σημειο να λεω ελπιζω να ταιριαζουν οσα ειπε κ ο δικος μου γτ δε θελω να σταματησω να τον εμπιστευομαι τωρα που φτανω να γεννησω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fine είπε:

ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΗΤ ΜΑΣ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΕ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ?

USERNAME    ΠΗΤ    ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ                      ΦΥΛΟ     ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
FINE                 7/7/2016    ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ    2

Γεια σας κοριτσια?

Πολυ καλα έκανες Fine και πας και για άλλη γνώμη.Οποτε σίγουρα μετά την μέτρηση και αυτού του γιατρού θα ξέρεις ποιο είναι το μήκος του τραχήλου.Ευχομαι να στον βρει και πάνω απο 3 να ησυχάσεις.

Mommy 5    12/7     St.Marrys Hospital Manchester      Κοριτσάκι 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ολες ειστε κοντα στις ημερομηνιες ! ιουλιο πολλα μπεμπακια μαζεμενα ε? μονο εγω ξεφευγω απο το καλουπι! χιχιχιιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει υποκλίνομαι στον καλύτερο επιστήμονα κι ανθρωπο μαιευτήρα κι πιστοποιημενο υπερηχογραφιστη! Mommy η ευχή σου βγήκε!  3+ ο τραχηλος! Απο σήμερα όρθια φιλεναδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η fine είπε:

Ενταξει υποκλίνομαι στον καλύτερο επιστήμονα κι ανθρωπο μαιευτήρα κι πιστοποιημενο υπερηχογραφιστη! Mommy η ευχή σου βγήκε!  3+ ο τραχηλος! Απο σήμερα όρθια φιλεναδες!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Καλες βολτες!!!! Σηκω ντυσου στολισου κ ξεκινα τις βολτες!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η livel είπε:

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

Κυριακή      4/8/16                 μητέρα       Αθήνα/Μαρούσι αγορακι      2

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fine είπε:

Ενταξει υποκλίνομαι στον καλύτερο επιστήμονα κι ανθρωπο μαιευτήρα κι πιστοποιημενο υπερηχογραφιστη! Mommy η ευχή σου βγήκε!  3+ ο τραχηλος! Απο σήμερα όρθια φιλεναδες!

Μπράβο κορίτσι.. Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Λιβελ μου οταν γυρισεις απο τ Γιατρο να μας πεις τι σου ειπε!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! *: 

Φινε αυτο με πιανει στα καλα καθουμενα γ λιγα λεπτα!!! Σημερα δε μου τ εκανε!!Τι να πω!!πιτε εκλεισες ραντεβου να μετρησιυν τ τραχηλο ξανα;;;

 

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ
-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                        ΜΑΡΟΥΣΙ/ΑΘΗΝΑ      ΑΓΟΡΑΚΙ        1

-Αννα .      20/7/16

Αλεξανδρας . κηφισια/αθηνα

Αγορακι 1

Amelie 18/7    Αλεξάνδρας

Παγκράτι 1ο κοριτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...