Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Οχι τωρα θα παρω ηλεφωνο να ρωτησω πως θα βγει το αιναρ...κ οι υπολοιπες π κ παλι ειναι γ τ αιμα θα βγουν την πεμπτη..αλλα ανυσηχω γτ αν δν βγουν καλες μαλλον θα μ δωσει αντιπυκτικη αγωγη...αλλα φοβαμαι πολυ γ το μωρο μου...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα..τι κανετεεε;;;εγω μολις γυρισα απ τ μικροβιολογικο...ο γιατρος μ ειχε γραψει να κανω κ αλλες εξετασεις γ την πηξη τ αιματος για να δει αν χρειαζομαι αγωγη!!!!

Γωγω μου κι εγω θα παω να κανω εξετασεις για θρομβοφιλια γιατι εχω φλεβικη ανεπαρκεια!

Να μας βοηθησει η παναγιτσα να πανε ολα καλα με τα μωρακια μας και μετα την γεννα θα το γλεντησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα παει η εγκυμοσυνη! Εμενα απ'την αρχη κυλαει ομαλα... Ναι κοριτσακι περιμενω!!!

Το μονο που με αγχωσε ειναι ο τραχηλος γιατι στη Β΄ Επιπεδου ειχε μειωθει και ο γιατρος μου ειπε να παιρνω προγεστερονη κ εχω επανεξεταση σε μια εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δλδ;;;τι μπορει να συμβει απ αυτο κουκλα μμ;;;ελα κ να μαζευομαστε κ αλλες κοριτσομανες...γτ οι αγορομανες μας εχουν βαλει κατω ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφφ...το θεμα ειναι να μην γεννησεις πολυ πρωοορα!!!να ξεκουραζεσαι...η μπεμπιτσα ποσα γραμμαρια ηταν στν β επιπεδου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!! .εγω ειχα 32χιλιοστα τν τραχηλο και ο μπεμπηηης στην 21 εβδ 380 γρ . 

Θεε μ λεω ποσο μικρουλια. Ειναι ???????ααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gwgw02 είπε:

Σ εγραψε γυναικολογος τις εξετασεις η ο αιματολογος;;

Ο γυναικολογος θα μου πει ακριβώς ποιές θα κανω..

Επισης μου ειπε οτι θα τις κανω 24η εβδομαδα δεν ξερω γιατι ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! .εγω ειχα 32χιλιοστα τν τραχηλο και ο μπεμπηηης στην 21 εβδ 380 γρ . 

Θεε μ λεω ποσο μικρουλια. Ειναι ???????ααχ

Αντρακλας ο μπεμπης σου αννα μου!!!! Φυσιολογικοτατος?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Αντρακλας ο μπεμπης σου αννα μου!!!! Φυσιολογικοτατος?

 

Χιχι γερος να βγει μινακι μου:* και θα κανω ενα γλεντιιιι τρικουβερτοοοο !!!!!!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χιχι γερος να βγει μινακι μου:* και θα κανω ενα γλεντιιιι τρικουβερτοοοο !!!!!!!! 

 

 

Μια απο τα ιδια θα κανω κι εγω αννα μου!!!

Το αγχος μου για τον μικρο μου ειναι απεριγραπτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικοτατος αννα μου!!!!οντως!!!αφου πηγαν ολα καλα να εισαι χαρουμενη!!!!εμενα 17 εβδομαδων ηταν 200 γραμμαρια...χοντρουλα νομιζω ?

Ακουσε τ γυναικολογο σ κ σιγουρα σ λεει αυτο π ειναι σωστο μινακι μου!!!εγω αλλοστε ετυχε κ τ εψαξα..απο προαισθημα...ειχα κ ιστορικο...?ανγχωνομαι πολυ παντως!!!μακαρι ολα τα μωρακια τ κοσμου να ειναι υγυεστατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα στρουμπουλη :* *: 

Θα ηρεμισουμε λιγο οταν τα παρουμε αγκαλιτσα !!!! ???????

Πλησιαζει ο καιρος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εε εχουμε ακομα...εγω οταν παω για να κανω τ β επιπεδου θα ειμαι ακριβως 22 εβδομαδων...πως ανυπομονω!!!!!ενας θεος ξερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κανονικοτατος αννα μου!!!!οντως!!!αφου πηγαν ολα καλα να εισαι χαρουμενη!!!!εμενα 17 εβδομαδων ηταν 200 γραμμαρια...χοντρουλα νομιζω ?

Ακουσε τ γυναικολογο σ κ σιγουρα σ λεει αυτο π ειναι σωστο μινακι μου!!!εγω αλλοστε ετυχε κ τ εψαξα..απο προαισθημα...ειχα κ ιστορικο...?ανγχωνομαι πολυ παντως!!!μακαρι ολα τα μωρακια τ κοσμου να ειναι υγυεστατα!

Μακαρι γωγω μου να γεννηθούν γερα τα μικρα μας!!

Εγω απο την αρχη του ελεγα για αυτες τις εξετασεις αλλα δεν μου τις εκανε γιατι ειχα την αποκόλληση και δεν μπορουσα να παρω τιποτα ετσι μου ειπε πως δεν υπαρχει λογος να τις ειχα κανει απο τοτε!!!

Ο θεος να βαλει το χερι του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κ απο μενα.  Κ εγώ χουζουρευα στο κρεβατι.. χαχαχ σημερα εχω τη β.επιπεδου.20εβδομαδων.. μακαρι να ειναι ολα καλα. Ο μικρος 16 εβδ ηταν 178 γρ!!! Ποσο να ειναι τωρα αραγε;;; ανυπομωνω να παω στις 16.. ειπα στον συζυγο ποσα κιλα με δειχνει η ζυγαρια κ μου λεει αποκλειεται αχαχαχαχ που ειναι ακριβως τοσα κιλα μου λεει;;; τωρα τι να πω...;;; ολοι μου λενε παντως οτι μονο κοιλια κ στηθος εχω. Ακ οτι ισα ισα φαίνομαι κ αδυνατισμενη σε προσωπο κ χερια.. τωρα με κοροιδευουν ή οχι... δν ξερω.. τεσπα. Ας ειναι καλα ο μικρος κ ας ειναι κ χοντρος αχαχαχ. Στην κορη μου 10 κιλα τα εχασα με το που γεννησα.κ ηταν κ αδυνατη η κορη μου. Αν αυτος είναι χοντρουλης θα χάσω παραπανω αχαχαχ. Το μονο που μπορώ να πω πάντως ειναι οτι οσα κ να παρω θα φυγουν μετα. Ειτε με το γυμναστηριο ειτε με το τρεξιμο. Γτ αλλο ενα παιδι..αλλο δύο κ χωρις βοήθεια φυσικα. 

Σας ζαλισα. Εχω αγχος για το γιατρο να ειναι ολα καλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Κ εγω στις 4κυριακη εχω το γιατρο.καλη επιτυχία! 

Χθες ρε κοριτσια ειχα απο το απόγευμα ως βραδυ συνεχομενα πονακια με σουβλιες.συνεχεια.φοβηθηκα πολύ. Βέβαια δεν μιλαμε για πονους δυνατους.οχι ουτε καν.μαλλον κατι πρέπει να τρεχει με μύκητες γιατι πριν 1 μηνα στις εξετάσεις ειχε βρεθει candita albicans αλλά επειδή δεν ειχα συμπτώματα ειχε πει ο γιατρός να μην πάρω τίποτα. Ίσως κ με αντιβίωση που πηρα  αυξήθηκαν. Ας οαω να με δει.παντως δεν ηρεμώ. Όλο κάτι με αγχώνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η fine είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κ εγω στις 4κυριακη εχω το γιατρο.καλη επιτυχία! 

Χθες ρε κοριτσια ειχα απο το απόγευμα ως βραδυ συνεχομενα πονακια με σουβλιες.συνεχεια.φοβηθηκα πολύ. Βέβαια δεν μιλαμε για πονους δυνατους.οχι ουτε καν.μαλλον κατι πρέπει να τρεχει με μύκητες γιατι πριν 1 μηνα στις εξετάσεις ειχε βρεθει candita albicans αλλά επειδή δεν ειχα συμπτώματα ειχε πει ο γιατρός να μην πάρω τίποτα. Ίσως κ με αντιβίωση που πηρα  αυξήθηκαν. Ας οαω να με δει.παντως δεν ηρεμώ. Όλο κάτι με αγχώνει. 

Καλη μας επιτυχια κοριτσακι μου.. περιμενω κ εγω νεα σου ε;; ολα καλα θα πανε κ για τις δυο μας..! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!! Καλή επιτυχία Κυριακή και fine με τους υπερήχους σας!! Να ναι όλα καλά! Οι σουβλιες δεν νομίζω να ναι κάτι..και εγώ είχα τις προαλλες για λίγο στον κόλπο..ανοίγει και ή μήτρα. Υποθέτω

Όσο για την πήξη του αίματος είναι εύκολες οι ενέσεις μη φοβάστε και εγώ κάνω δύο γιατί έχω θρομβοφιλια..

Υπομονή και στα κορίτσια μας που έχουν αναγιυλες..συνήθως μετά την αυχενική υποχωρούν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια... εκανα βλακεια.. εφαγα στις 13 ενα τοστ σικαλης κ μετα λιγο χαλβα κ τωρα εβαγα ενα δεντρακι μπροκολο με δυο φρυγανιες. Χωρις λάδι ή λεμονι. Το θεμα ειναι οτι εσκασα κ τωρα ζαλιζομαι παλι.. πηρα πιεση ειναι 5.5 με 8.5 . Κ πρεπει να ετοιμαστω κ για το γιατρο.. τι ηθελα κ εφαγα γμτ..!!!! ?? τωρα αναγκαστικα για κανα μισα ωρο θα μεινω ξαπλα.. ο συζυγος κοιμαται..κ αφησα τη μικρη να διαβασει μονη της..γτ ζαλιζομαι.. σκατα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κυριακη!!!!! 

Ξαπλωσε και χαλαρωσε.   

Βρε κοριτσια και εγω καθε φορα π μετραω πιεση ειναι μονιμως 9 με 5 και δεν εχω ζαλαστη ποτε... 

Ειμαι αναισθητη ;;;; Αχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...