Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπετματεγχυνση


γεωργιπς

Recommended Posts

Καλησπερα στις 17.02 εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση σημερα 8 μερες μετα εχω ενοχλησεις  τυπου περιοδου.ποναλακια χαμηλα.εκανα τεστ σημερα και βγηλε αρνητικο.ειναο 7 μερες πριν απο τη μερα που μου ειπε ο γιατρος για χοριακη.λετε να εκανα νωρις το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera! Einai para para para poky nwris. Skepsou oti einai nwris akomi k gia xoriaki poso mallon gia test. Kserw pws i anypomonisia s einai megali alla perimene liges meres akomi. Gemise tis meres sou oso boreis gia na min t skeftesai! Kali tyxi s eyxomai k ena ninaki stin koilitsa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα περιόδου κ εγκυμοσύνης είναι ίδια δυστυχώς. Κάνε λίγο υπομονή. Σου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη τελικά. Αν δεν γίνομαι αδιακειτη έχετε κάποιο σοβαρό πρόβλημα κ κάνατε σπερματεγχυση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μπεμπακι στη κοιλιτσα! παντως οντως τα συμπτωματα ειναι ιδια! 

ρε κοριτσια η χοριακη δειχνει αμεσως αν εισαι εγκυος γτ ν απεριμενει τοσες μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλ αν παω τωρα να κανω χοριακη που ειμαι 7 μερες πριν ρις 14 που μου ειπε ο φιατρος να παω.θα δειξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι σου ειπε γιατρος .... αλλα η χοριακη ξερω πως δειχνει απο τη πρωτη κιολας μερα αν εισαι εγκυος! τωρα τι ν απω! εσενα που ειναι σπερματεγχυση ισως αλλαζει κατι! εσυ κανε οπως σου ειπε γιατρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειχνει απο την πρωτη μερα της εμφυτευσης κ οχι της σύλληψης γτ μπορει να μην εμφυτεύτει.. κ η εμφυτευση γινεται 8 με 12 μερες μετα τη συλληψη. κ σταδιακά αυξάνεται η ορμονη π δειχνει εγκυμοσύνη.  κοριτσι μ κανε οτι σ ειπε ο γιατρός σου κ μην απογοητευεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σς ρωτησω κατι απο εχθες εχω ταχυπαλμιες και νιωθω οτι κουραζομαι ευκολα  νιωθω την καρδια μου να χαταχτυπαει γιατι?να φταινε τα χαπια το utrogestan και το αλλο που δινουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να είναι απο τα φάρμακα.  Μηπως διάβασες τα συμπτώματα εγκυμοσύνης κ τ χεις στο μυαλό σου?? είναι νωρις για συμπτωματα όμως.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ...! Ειμαι καινουρια στο forum κ διάβαζα την συζήτηση που είχατε ....θα συμφωνήσω με την diwni όσων αφορά το θεμα της χοριακης .... Εγω σημερα έκανα την τριτη σπερματεγχυση ... Τις δυο πρώτες τις έκανα με αλλο γιατρό ... Κ με αυτη τωρα εχω καλο προαίσθημα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.αυτο το μηνα θα μπω στην διαδικασια εξωσωματικης.η αληθεια ειναι πως μολις ειδα 6 κουτια gonal ενεσεις μου ηρθε καπως.ειναι καποια κοπελα που μπορει να μου πει λεπτομερειες?ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην κανείς τίποτα μεχρι την ημέρα που σου υπέδειξε ο γιατρός σου γιατί αλλιώς απογοητεύεσαι . Επειδή και εγω παίρνω utrogestan φέρνουν αρκετές παρενέργειες. Εγω στην 7 εξωσωματική που και τελικά έμεινα έγκυος πήγα ακριβώς την ημέρα που μου είπε και ήταν και πολυ υψηλή. Λοιπόν γλυκιά γεωργιπς μην βιάζεσαι υπομονή και προσευχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα μοα ερωτηση θα κανω σε καποιες μερες 2 σπερματεγχυνση.αυτη τη φορα θα παω με βελονες altermon 75 εχει κανει καποια κοπελα με βελονες ειχε αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...