Μετάβαση σε περιεχόμενο

μη σταθερός κύκλος


Recommended Posts

Γεια σας. είμαι νέο μέλος. Θα ήθελα να ρωτήσω: προσπαθώ να μείνω έγκυος αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο. Τι μπορώ να κάνω για να υπολογίσω περίπου τις γόνιμες μέρες; 

π.χ. πριν 2 μήνες μου ήρθε περίοδος στις 30 ημέρες και την προηγούμενη φορά στις 25..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Kalws irthes iolita! Na pareis test woriksias! Egw prwti fora ta xrisimopoiisa ayto t mina! Tis hometest pira. Einai aksiopista

είναι ακριβή; ποιά είναι περίπου η τιμή τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ηρυες iolita..συμφωνώ με την Διώνη και εγώ τα ίδια τεστ έχω πάρει και ηταν ο δεύτερος μήνας που τα χρησιμοποίησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iolita είπε:

είναι ακριβή; ποιά είναι περίπου η τιμή τους;

αν μπεις στην home test θα δεις τις τιμες..50 τεστ που πήρα τώρα έκαναν 50€ μαζί με τα μεταφορικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

αν μπεις στην home test θα δεις τις τιμες..50 τεστ που πήρα τώρα έκαναν 50€ μαζί με τα μεταφορικά.

ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω άλλη μια ερώτηση.. Και συγχωρέστε με γιατί είμαι λίγο άσχετη.. Γενικά ξέρω ότι στην ωορηξία έχουμε υγρά αλλά αυτή τη φορά (ενώ γενικά δε συμβαίνει αυτό) έχω πολλά υγρά σχεδόν σε όλη τη διάρκεια του κύκλου μου. Σήμερα είναι η 28 μέρα  και έχω πόνους περιόδου εδώ και δύο μέρες αλλά έχω πολλά ύγρα, όπως και τις προηγούμενες μέρες. Που μπορεί να οφείλεται αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Egw pira ta 20 k nomizw eixan gyrw sta 20 eyrw. Akrivws den kserw gt evala t antra m k ta pareiggeile.

προσιτή η τιμή. ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...