Μετάβαση σε περιεχόμενο

3μερες καθυστερηση


Sofeli

Recommended Posts

Μετα απο 4 μήνες εχω κ παλι καθυστέρηση 3 ημερών,καούρες,συχνοουρία κτλ. Αρχές Οκτώβρη δυστυχως είχα μια αποβολή (8-9 εβδ.), εκανα όλη τη διαδικασία της αποξεσης μήπως κ είχα υπολείμματα, αντιβίωση, περίμενα περίοδο, ολα οκ! Πήγα στο γιατρο μου, ολα μια χαρα!ρολοι μετα απο κει!Τωρα εχω μια τρελή αγωνία αλλα κ πολυ φόβο..μην απογοητευτώ...μήπως να περιμενω λίγες μέρες ακομη; Κ μετα τεστ η χοριακη; Ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofeli m lypamai gia tin apovoli sou... Afou exeis idi treis meres kathysterisi i xoriaki tha deiksei sigoura. An theleis kane tin na s fygei t agxos! Eyxomai ena sporaki stin koilitsa s k meta apo 8 mines ena mwraki stin agkalia sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Sofeli m lypamai gia tin apovoli sou... Afou exeis idi treis meres kathysterisi i xoriaki tha deiksei sigoura. An theleis kane tin na s fygei t agxos! Eyxomai ena sporaki stin koilitsa s k meta apo 8 mines ena mwraki stin agkalia sou!

Σε ευχαριστω πολυ Diwni! Κ εγω το εύχομαι! Άλλη μια μερα ξημέρωσε κ ακομη τιποτα...παμε για 4η μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα .Ειμαι στην 7η μερα μετα την εξωσωματικη.Στην αρχω ειχα τσιμπηματα ,πονακια μεχρι και χθες και ενοχλησεις στο στηθος.Σημερα μονο στο στηθος νιωθω πονο .Τιποτα αλλο..Ανησυχω μηπως τα σπορακια μου δεν ειναι μεσα μου....Sofeli ευχομαι να πανε ολα καλα .....

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας εύχομαι να σας πανε όλα καλά κ να έχετε και οι δυο αυτό που επιθυμείτε!

Sofeli πηγαινε να κανείς χοριακη και μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω παρα πολυ Sofeli μου.Και σε σενα το ευχομαι με ολη μου την καρδουλα .Μακαρι σε λιγες μερες να ανταλλασουμε ευχες για καλες εγκυμοσυνες....Σαν ονειρο ...μου φαινεται....:-) :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...